Липса на секс

  • 10 410
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Мисля, че ако са без дрехи, ще си спестят  увертюрата с разпалването. Няма нормален мъж, който ще устои.Grinning

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 16:48 от Viviana91

# 16
  • Мнения: 20 172
Аз си мисля, че твърде много се търси опора в чуждото "нормално или ненормално".
Няма защо да се чувстваш ненормално, ако се чувствате добре и двамата с този си ритъм. Самата ти казваш, че ви е добре така, но ти се струва, че е малко секса. Ами, помисли за себе си – дали на теб ти липсва и искаш повече, или просто си мислиш или си чувала, че трябва повече.

Сега, има хора, които са като зайци (боцкат се денонощно) и други, които трансформират либидото в други дейности (без да отдават голямо значение на честотата на сексуалните контакти). А има и такива с ниско либидо. Въобще, на тема секс не смятам, че човек трябва да се придържа към нещо общоприето или чужд ритъм. Като изключим някакви крайни извращения или сексуални игри, всичко се калибрира според партньорите.

Нито съм за "ама, дай, че то така трябва", нито за навик, тренинг или дейност, която трябва да се поддържа. Не мисля, че тук важи "апетитът идва с яденето". Поне при мен не е така. Ако не ми се прави секс, ами не ми се прави и това е. Трябва да има спонтанност и двете страни да се чувстват, че го искат.

# 17
  • Мнения: 8 016
Мисля, че ако са без дрехи,ще си спестят  увертюрата с разпалването. Няма нормален мъж, който ще устои.
Има и такива. Joy За мен не са нормални, но за тях си е нормално.

# 18
  • Мнения: 3 775
"Липса на секс" не стана ли вече отделен подфорум?

# 19
  • Мнения: 30 802
Да не пропусна да се изкажа и като Мария-Антоанета:

Като не правите секс, правете пари.

Сериозно, не е гот да си броиш тековете и да сравняваш, вкарваш си в главата някакви съмнения. Има сто причини да не покривате норматива или да сте напред с нещата. В смисъл - да, хубаво е да правиш секс 2-3 пъти седмично, но в седмицата, в която се изтръшкате с вирус с повръщане, дали ще ви се прави чак толкоз?

# 20
  • Мнения: 13 906
Ако след две години човек почва да мисли за камъни, не знам какво ще става след 22. Нещо странно се случва на младите хора.

# 21
  • Мнения: X
Ако след две години човек почва да мисли за камъни, не знам какво ще става след 22. Нещо странно се случва на младите хора.
Презадоволени и затрупани с информация и 'любопитни' предложения. И аз бях така, а смятай, че в моите ранни 20 нетът не беше чак толкова пълен с изгъзици; сега вече диференцирам и умишлено избягвам конкретни теми. Днешните млади просто не са стигнали до тая точка още.

# 22
  • Мнения: 5 281
самият секс като такъв е наистина уникален, просто вече го правим един път в месеца
Рядко се включвам в толкова лични теми, но това тук вече не го вярвам. Или по-скоро е редно да дообясниш, ако искаш адекватен съвет Thinking

Като изключим горното, което ме обърква, бих те посъветвала да си направиш пълна кръвна картина; понякога и хапчетата против забременяване смъкват либидото. Има и причини, които са свързани с партньора ти, но всичко е общи приказки, тъй като за неговото поведение нищо не си споделила. Като цяло първо бих посъветвала да обърнеш внимание на това дали има физиологични причини за нежелание, а после психологически.

# 23
  • Мнения: 30 802
Те сега толкова са свикнали да получават лайкове, че даже за секса се чудят дали е на ниво според другите хора.

Айде от мен един лайк имате, но само ако го направите довечера и се похвалите във форума.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 117
Все едно моя живот описваш - вече близо 7 години.
Ние намерихме лек - пътуване!
И то на пътуването да няма телефони, WI FI, телевизия.
За нас най-доброто пътуване беше на круиз по Карибите. Една седмица забравяш проблемите си, работата си, близки, приятели семейство. Ако ще и къщата ти да гори, на борда няма телефон.
Каюта с балкон и цял ден любовни ласки Simple Smile А апетитът идва с яденето. После като се върнете, само за това мислите ии действате. Вече предпочитаме само круизите и даже съм бременна Simple Smile Нещо, което мислих, че няма да стане Simple Smile
Е и на вас УСПЕХ!

# 25
  • София
  • Мнения: 23 124
Колко сме различни хората. Ако отида на круиз, няма и да се сетя за секс. Sunglasses Така де, при толкова много неща за правене, няма да ми остане време.

# 26
  • Мнения: 8 937
Когато намерите отговор, споделете и на мен. Откакто се объркаха хормоните ми, той иска, а аз изпадам в ужас. Не помага нито алкохол, нито настройка. А преди това можех да се нарека страстна. При нас са шест години, ако не броим раздели и караници.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
Ох, и аз по почивки не обичам да правя секс. Чувствам го така, все едно пилея ценното време, което мога да оползотворя за нещо по-интересно. Stuck Out Tongue Winking Eye
Най си ми е силен сексуалният апетит, като съм до̀ма. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 31
Ако трябва да бъда абсолютно честна, преди да влезем в този сух период сексът почти винаги ставаше по моя инициатива - решавам, че ми се прави, пооправям обстановката, посрещам го след работа в секси бельо и се почваме. Мноооого рядко той да предприеме първата крачка и то винаги само от прегръдки, целувки и то се случва. На мен в един момент ми се загуби мотивацията тези "изненади" да ги правя и съответно при него нещата не продължаваха винаги след целувки и прегръдки.
А по повод това, че някои споменаха хорското мнение - не, единственото нещо, по което се водя е нас самите преди и сега и съответно какви са ми наблюденията за този период.

# 29
  • Мнения: 30 802
То бельо, то салтанати...аз имам една безпогрешна фразичка за секс настроение.

Скрит текст:
Всички деца спят!

Общи условия

Активация на акаунт