Липса на секс

  • 10 357
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 511
Да правя секс без желание, защото някой ме е принудил с изнудване, намеци или директен ултиматум, да, злоупотреба е.
Ами мен жена ми в неделя ме помоли да пусна прахосмукачка - нямах желание, ама я пуснах защото ме помоли. Жена ми злоупотреби ли с мен?
Много неща в живота ги правим не по желание, а защото така се прави.

Инак съм съгласен - желание насила не може да се изпита, а и на никого не му е приятно да прави секс ако партньора му не изпитва желание. Ако ти не искаш да правиш секс с мъжа си повече, редно е да му го кажеш и да се разделите.
Аз говорех за случаи, когато не че няма желание по принцип, или пък недай боже изпитваш гнус (както се изразихте), а все нещо уж по-важно измества секса от дневния ред. Тогава смятам е редно да се подкани партньора да си подреди приоритетите. Ако не желае, това ясно показва кое му е приоритет и кое не е.

# 166
  • Мнения: 8 937
Сериозно ли сравнявате секса с прахосмукачка?

# 167
  • Мнения: 25 713
Ами мен жена ми в неделя ме помоли да пусна прахосмукачка - нямах желание, ама я пуснах защото ме помоли. Жена ми злоупотреби ли с мен?

Надявам се, че си имитирал и оргазъм.

# 168
  • Мнения: 30 802
Много неща в живота ги правим не по желание, а защото така се прави.

Да, примерно да учиш линейна алгебра. Но сексът не следва да е от тия неща.

След няколко секса "защото трябва" идва погнусата, става порочен кръг.

# 169
  • Мнения: 1 925
Сериозно ли сравнявате секса с прахосмукачка?
С малко повече въображение, може да се измисли нещо Joy

# 170
  • Мнения: 8 937
По принцип с въображение всичко може, но ако един мъж сравнява секс и пускане на прахосмукачка, не бива да се чуди защо жена му избягва леглото. Joy

# 171
  • Мнения: 3 158
Целият ни живот е "правя нещо, защото трябва". Работа, дом. задължения и други и да не са от най приятните неща. Даже човек би ги избегнал ако можеше. Секса би следвало да е единственото нещо, което се прави, защото е приятно. Ако и той трябва да се превърне в "защото трябва" имам сериозен проблем.

# 172
  • Мнения: X
Ама каква е причинно-следствената връзка между това, че на 50 никой нямало да те желае (абсолютна спекулация), и това, че примерно, на 30 не изпитваш желание за секс?
Предполага се, че мрачната перспектива за първото, би трябвало да те стресне и да промени "траекторията" на второто в настоящето, така ли? newsm78
Така, така.
Ами мен жена ми в неделя ме помоли да пусна прахосмукачка - нямах желание, ама я пуснах защото ме помоли. Жена ми злоупотреби ли с мен?
Лошо, щом се стига до молене за такива елементарни дейности. Разбирам и защо се стига до ултиматуми за секс във вашата двойка. Пряко следствие от другото помолване.

Продължавам да се чудя какви са тези хора, които изпитват удоволствие да правят секс с някого, който го прави 'защото трябва'. Мъка, мъка.

# 173
  • Мнения: 2
Мисля, че ако са без дрехи, ще си спестят  увертюрата с разпалването. Няма нормален мъж, който ще устои.Grinning Така е, Виви! При мен ситуацията от вчера е следната: Всичко си започна както трябва… увертюра, сваляне на дрехи и тъкмо да го вкарам и Тя не дойде

Общи условия

Активация на акаунт