Липса на секс

  • 10 422
  • 173
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 20 258
Сексуалната енергия (либидито) може да се пренасочва и трансформира. В творчество, например, особено, ако имаш някакъв талант.
Тези дето не умеят и са като зверчета, ами, не знам, да се оправят.
Все пак има и еволюирали човешки същества. По-гнусно от мъж, влачещ се за секс, е може би жена с вечно (перманентно) "главоболие".

# 136
  • Мнения: 6 622
Крис, ти пропускаш най-същественото, а именно, че има много по-нормални начини да накараш жена ти да иска да прави секс с теб .

# 137
  • Мнения: X
Ми щом ви е кеф да ви оправят доброзорно, след ултиматум. Не знам, не знам, не е ли най-малкото обидно... Представям си да кажа на ММ -или оргазъм, или няма да ти... сготвя например или да си дам заплатата вкъщи. Смех.

Лимонче, явно поантата е - няма нужда жената да иска. Бляк бляк.

# 138
  • Мнения: 30 802
Точно влачещ се за секс ми е най анти-либидно. Особено ако говори за "нужда", все едно жената е тоалетна и чака да олаби напрежението.

А ако една жена е стигнала да се дърпа и чак да се гнуси от секса, то представям си каква оферта е...

# 139
  • Мнения: X
И на мен. Ама те някои мъже си го знаят това де. Слава богу!

# 140
  • Мнения: 20 258
Ами, да, влачещите се мъжуги са отблъскващи, но можеш да ги парираш, докато тези студените, психотични антисексуални жени са направо зловещи. Имам предвид жените, "наказващи" чрез липсата на секс.

# 141
  • Мнения: 6 622
Ох, да това с нуждите е толкова анти. Друго е да каже" липсваш ми, искам да прекараме малко време заедно. Да усетя аромата на кожата ти". Но не, нужди, нужди... Точно това усещане, че си длъжна да се погрижиш за нуждите му убива всичко.

# 142
  • Мнения: X
Пена се събудила сутринта, издоила кравата, извела я на паша, събудила децата, нахранила ги, наточила косата, отишла на полето, косила, жънала, насякла дърва, приготвила обяд, нахранила децата, прибрала кравата, след това косила до вечерта, върнала се, приготвила вечеря, нахранила децата, изкъпала ги, почистила, седнала и изяла един комат хляб и легнала да спи с чувство за изпълнен дълг... обаче изведнъж скочила ужасена:
- Божке, Вуте нена@бан остана!

# 143
  • Мнения: 2 628
Умрели от безсексие няма, нито пръснали се. Пък и ако изпитва постоянно нужда от секс, най-вероятно му е широко около врата и си няма работа. Сексуалността се сублимира, ако има други задачи
Е, то ние с колегата сме вече взели-дали, ама ако има ергенчета, които четат тук - нека знаят какво им се готви като се оженят за някоя бг-мама. Да има някой да им дава задачи, че да нямат свободно време да мислят за секс.
Забравих кой мъдрец беше казал, че един човек няма ли свободно време, значи е роб. Аз не съм се пазарил да ставам роб като съм се женил - нито пък съм искал жена ми да ми ставя робиня. За какво, Сирено, вие си запълвате времето със задачи - за да пълните къщата с боклуци от мола, които да изхвърляте като им мине модата и да подменяте с нови?
Ние с жена ми предпочитаме да си оставим време и за себе си, тя си ходи на пилатес и на спа и 1-2 пъти в седмицата на вечери по женски, аз пък си ходя отвреме-навреме на риба, на карти с приятели, на ски или да пия по някоя бира... Имаме време и за книжки, и за филми понякога, пък и да излезем двамата на вечеря един път в седмицата, децата като са при баба си. Но те сега са вече по-големи. Когато бяха малки, беше зле със секса, да. И то не толкова от липса на желание, а нещо като както описва авторката на тази тема - айде да се наканим днеска, айде утре, оф то днеска съм уморена, оф утре имам нещо да правя, оф вдругиден то пък взело, че ми дошло... Та така, накрая се наложи да "тропна по масата" ако мога да се изразя така, както и колегата.
Иначе ако нещата са стигнали дотам, че жената я е гнус мъжът ѝ да я докосва, или пък той не я поглежда по един месец и не се сеща да си поиска, то нещата отдавна са приключили и най-добре кой откъде е.

# 144
  • Мнения: 3 168
Лесно е да приготвим жената за секс. Дори по лесно отколкото за мъжа. Един комплимент, усмивка, да я намачкаш 2 мин където харесва и готово. Особено пък ако по принцип и харесва. Самата мисъл е достатъчно възбуждаща. Но някой и толкова не могат.

# 145
  • Мнения: X
Бе ние ти обяснихме, че от тропането идва и гнуста, ама -едно си баба знае, едно си бае. Комуникация йок.

# 146
  • Мнения: 8 020
Да търпиш дълго брак/връзка без секс, ако си с нормално или високо либидо, без наличието на основателен, здравословен проблем свързан с това, си е жив мазохизъм. Не, благодаря. Blush

# 147
  • Мнения: 30 802
Бе ние ти обяснихме, че от тропането идва и гнуста, ама -едно си баба знае, едно си бае. Комуникация йок.

E то нали меншовете се учат от Роло Томаси, там дето си плашат жените, че ще останат сами.

# 148
  • Мнения: X
Ако знам, че нещо се очаква от мен, сякаш съм длъжна, желанието ми автоматично става -100. Даже ми е едно такова гадно,обидно, все едно се злоупотребява с мене!
Ако мъжът не иска на всяка цена, така не е толкова напрягащо. Къде е свободата и радостта от секса? Защо принуда, чувство на вина или дълг? Отврат.

По-добре сама, а не със свиня.. грух грух!!


Сирена, кефиш!!!

# 149
  • Мнения: 30 802
Впрочем ако жената казва - уморена съм, днес не мога, утре не мога - не следва ли мъжът, със своите свръхсили да организира и гради цивилизация, да й намери решения за умората и заетостта? А не да чака жената да се сепне и, нали, вечер и Вуте да оноди, след като е напасла говедата...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт