НоемВРИЙскотО деТЕ учи СЕ да дУХА свЕщи ДВе"

  • 12 425
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 430
Дидолинке, аз не съм си правила все още маската, иначе все се каня, ама пусто време не остава.Ти кога намираш време бре жено newsm78

ХЕхе...намирам аз Wink )вчера 2 тортичКИ съм спретнала Mr. Green) даже и по 2 пъти на седмица я правя Peace
Сега започна да ми пада косата, но си мисля, че това е от раждането (така бях и с Вики), но продължавам да си я правя.Направо не мога да повярвам, че това е моята коса Peace

Бари ето тази Wink

Наде, много тъжно ми стана от разказа ти.... Cry
Мила, прегръщам те  Hug Hug Hug мога само да ти кажа, че си много силна и борбена личност Peace
....аз и с епидурал бях и пак се оплаквам ooooh!....спирам да го правя Sad
Целувки на Мари и дай Боже да нямате проблеми Praynig

# 256
  • Мнения: 3 663
наденце, да ти е честита и много много здрава малката мими!!!! (чудесно има сте избрали  Hug )
много ми стана мъчно как е минало раждането...  Confused пиши ми моля те на лични кой беше лекарят от МД дето не дойде.. (макар че мисля знам кой е .... Confused )
миналото минало, няма как да го поправиш, само неприятният спомен ще остане, сега гледай напред! дано с мими всичко да е наред, да израсте проблема с бъбречните легенчета и да се похвалиш скоро  Praynig радвам се, че бързо се възстановяваш! много целувки и прегръдки от мен  Hug

честит рожден ден на танчето! танче, да си жива и здрава, много щастлива и много обичана и домочадието да те слушка  Wink  Hug

моето братче е сравнително добре (да не ме чуе  Twisted Evil...) ще полежи малко в болницата, дано да се възстанови бързо..

танини даде първата яслена жертва и е с Т от петък, но днес вече е по-добре, даже бели взе да прави активно  Laughing
отивам в петък да си я взема и лелята ми казва - оо, таня днес беше страшно послушна
а тя милата с 39.3, едва ходеше
как не са я видели не знам
но нищо де, надявам скоро да е свежа и здрава Simple Smile

дид - за маската нищо не знам мила
моята коса цял живот една маска не е видяла и съм много боса в това отношение  Confused

# 257
  • Мнения: 10 758

Танче, честит рожден ден и от мен  bouquet
Много здраве и любов ти желая, мила! Всичко, което си пожелаеш , да се сбъдне Hug

Тонка, дано да се оправи бързо Таничка PraynigЕййй, ква съм ревла начи.Като чуя за Т и се побърквам.Съгласна съм на всичко друго, само да няма Т.

# 258
  • Мнения: 10 758
Лелее, днеска нещо не ми е ден ooooh!

Честит имен ден на Надетата ни( Катнадийн, Нади_н и Жу-то на Янчето)!
Да са живи и здрави и много щастливи!  bouquet

И мойто мъж днес има имен ден Mr. GreenДа ми е жив и здрав, прав и корав Laughing
Черпя ви от негово име.Кой квото иска да си поръчва, той плаща Mr. Green

# 259
  • Мнения: 3 663
ах, да бе, и аз забравих да пиша Simple Smile
честит имен ден на всичките надета Simple Smile да си носите със здраве името и да сте много обичани и щастливи  Hug  bouquet Hug


ивкеее, ивке Simple Smile честит имен ден на любо и стига си ревала, ще ти се появят бръчки, а и любо може да реши, че за него сълзи рониш Mr. Green таня ще оздравее, е днес вече сто бели направи  Crazy

# 260
  • Мнения: 10 758
таня ще оздравее, е днес вече сто бели направи   Crazy
Е тва исках да чуя HugЩом прави бели, значи е добре. Peace

# 261
  • Мнения: 7 430
Честот празник на всички именници

Бъдете здрави и щастливи  Hug

# 262
  • Мнения: 181
Момичета, благодаря ви!
Не сте ме забравили!
Черпя ви с кой каквото пие за 39-тата! Не мога да повярвам, че толкова бързо се навъртяха!

Надя, честито момиченце! Пожелавам всичко да се оправи и лошите моменти да останат в миналото!
Честит имен ден, с много вяра, надежда и любов, да прегърнете семействата си!
Бъдете щастливи!

# 263
  • Мнения: 7 430
Тангео да си жива и здрава и много лИбоФ ти пожелавам Hug

# 264
  • Мнения: 4 242
Таничка честит рожден ден мила! Много здраве ти пожелавам, хиляди усмивки и късмет да съпътстват дните ти!  bouquet

Честито на всичките ни именници! Със здраве да си носите имената красиви и дълги години да им се радвате! Бог и Богородица да ви пазят и помагат!  bouquet

# 265
  • Мнения: 1 320
Честит имен ден !!!
ЧРД , ТАНЯ !!!
   Много здраве, щастие, любов, пари и хиляди усмивки!
Бъдeте и обичани , желани  и неповторими! 

# 266
  • София
  • Мнения: 3 884
Танче, Честит Рожден Ден!!! Бъди здрава, щастлива, много обичана и всичко, за което мечтаеш дано ти се сбъдне!!!
Честит Имен Ден на всички именници! Да сте здрави и щастливи!

Ивке, много е готина Магито, сега и аз успях да разгледам снимките, много е сладка и се е ориентирала на първия чин като заявка за отличничка bowuu Wink
Тони, много ми домъчня и на мен за Таничка, явно започва и тя да гради имунитета в яслите...дано не ви спохождат често болестите в яслата Cry как е брат ти? бързо възстановяване му желая!!!

а пък Ники днес го взехме от майка и татко с яко течащо носле...не знам, дано пак са зъби, защото му текат много лигички от устата.

# 267
  • Мнения: 548
Наде,
да ти е жива и здрава малката Мария! Бързо да израсте здравословните проблеми и да носи радост и спокойствие на мама! Като четох премеждията ти около раждането, се чудя как някой превъртял от безсилие съпруг или баща на някоя родилка все още не е нахълтал с някое чифте в болницата да раздава правосъдие. Не мога да повярвам, че съществува подобно отношение към жена, даряваща живот, а много често и бореща се за своя едновременно с това. Вече започвам да си мисля, че аз съм късметлийка, че съм получила подобаващо отношение и грижи в болницата. Иска ми се да вярвам, че истории като твоята са единични случаи, но как да стане като всеки ден чувам подобни?!
Ивке,
ми тя Маги веднага окупирала първия чин и е показала кой ще командва в клас, а?!

# 268
  • Мнения: 10 758
Ивке, много е готина Магито, сега и аз успях да разгледам снимките, много е сладка и се е ориентирала на първия чин като заявка за отличничка bowuu Wink


Ивке,
ми тя Маги веднага окупирала първия чин и е показала кой ще командва в клас, а?!

Е как бе, направо ще ги разбие. Mr. Green

# 269
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте и от нас.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАНГЕО! ДА СИ ЗДРАВА И ВЕСЕЛА И ОКОЛО ТЕБ САМО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ДА ИМА!

ЧЕСТИТО БЕБЕ, НАДЕ! И ЧЕСТИТ ТИ ИМЕН ДЕН! Дано се оправи адашката от проблемите с бъбреците и ти да се възстановиш бързо за да ви видим на следващата среща здрави и щастливи!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! (на патерици) ! Да почерпят подобаващо и да са в добро здраве и настроение и на празника и след него!

Аз тези дни рядко сядам пред компа защото с Мартин по цял ден сме по лекари и изследвания заради операцията. Измъчих си детенцето. Вчера го водих на платена консултация в Правителствена и сега съм пред голяма дилема. Къде да му правим операцията??? В правителствена базата е страхотна обаче много мои познати се оплакват от компетентността на лекарите. В Пирогов пък всички знаем какъв е хамбар и лекарите са доста джаста-праста с пациентите, но пък по цял ден правят такива операции и сигурно са доста по-опитни. Така че кажете  си и вие мнението. Аз даже ще пусна отделна тема в здравния по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт