НоемВРИЙскотО деТЕ учи СЕ да дУХА свЕщи ДВе"

  • 12 426
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 758
Моята хлапачка вече е първолачка
Днес мина добре, раздадоха им учебниците, поговориха си с госпожата и така.После ги водихме на сладкарница.И от понеделник дупе да ми е яко Mr. Green
тонка, душо щи мине, не се коси.Знам, че ти е тъпо, ама така е, кво да правиш.  bouquet
Мери, и аз съм на същото мнение, като Тониното.По-добре ще сте там Hug

Абе хора, е са видях, ма то Надето родила бе.Или аз да не съм прочела в нашта тема, ако е писано newsm78Много съм зашмулена.

 

                                             ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА!Наденце, мила, да ти е жива и здрава малката принцеса! Усмивката да не слиза от сладкото й личице!  bouquetИзбрала си прекрасно име Peace

А това е за теб, мила!

# 241
  • Мнения: 10 758
Абе Мимозо, къв буквар, кви 5 лева мари Mr. GreenИмам още 2 дена свободия, чакай малко.Еййй, все лошото ще ми мислите начи Mr. Green
Абе хареса й в училището, ама ще видим по-натам.Госпожата е готина, аз я познавам(на мой съученик е сестра), и като преподавател и като човек.Маги ще е в един клас с нейната приятелка и от сега знам, че често ще е наказана и ще ме привикват постоянно.Много са диви двете.Абе живи и здрави да са, па другото ще видим после.

# 242
  • Мнения: 1 320
Иве , честита първокласничка и от нас . Да ти е жива и здрава и много емоции да ти създава !
Наде , честита малка сладуранка

# 243
  • Мнения: 7 430
Честита малка Буболинка на Надето и фемили Hug

Да им е жива и здрава и много, много да ги радва

Пожелавам само хубави и щастливи моменти на цялото семейство  bouquet

# 244
  • Мнения: 7 430
Иве, много ти е хубава ученичка...ех, кога беше едно такова малко, сладко момиченце с дълга косичка и послушно Mr. Green
...обаче височка ми се вижда HugЩе прлича на мама   bouquet

Меринка, след всичкото това, което ни написа - стягайте куфарите и заминавайте Heart Eyes
И на мен ще ми е по-лесно и бързо запознанството ни - към моренцето и хоп, почивка у вас на кафенце Mr. Green Дай Боже Иво да си намери по-бързо работа и преди зимата да сте там Peace
Целувки  bouquet

Бари, много сте сладки с Алинка Hug
Много ме накефи снимката, където баща ти бута Али, а зетя качен на раменете му Mr. Green

# 245
  • Мнения: 10 758
Много ви благодаря за пожеланията HugДано да се сбъднат Praynig, че като знам каква е дивачка, направо не ми се мисли.Ми Диде, кво да ти кажа, те с нейната приятелка са най-високите в класа.Мисля, че е 132 см.Поне беше толкова като я мерихме миналия месец.Ама колко е нормата незнам Thinking

# 246
  • Мнения: 1 320
за 7 годинки / 1 клас / е 128-132 см

# 247
  • Мнения: 4 242
Честита втора  рожба на Надинката! Да расте здраво, кротко, умно и много щастливо дете!
Нади оправяй се бързо и да се похвалиш как е минало! Целувам те и те прегръщам силно! Hug

Честита първолачка на Ивката! Нека и върви по вода, да е най-послушната и ученолюбива, да е здрава и само 6-ци да носи на мама! Иве от сърце ти желая на всички родителски срещи само похвали да чуваш за Маги и очите ти да се пълнят с щастливи майчини сълзи на гордост!  bouquet Много ти е красива щерката!
Тони стискам палци на братчето, да е лека и безпроблемна операцията, бързо възстановяване и да забравите проблема. Не пишеш за какво е и аз не смея да питам, дано не е нещо страшно Praynig
Бари много сладка Алката бе, и колко е пораснала само! Много е сладка и красавица като теб, отрязала ти е главата Heart Eyes
Диди с теб ще се виждаме често ако се приберем на Айтос,  щото ще сме на 80км една от друга, така че срещи ще си правим, че имаме да наваксваме много за тия изминали 2 години.
И с всички останали, аз така и така макар да съм в Сф се виждаме веднъж годишно, така че като ходите към морето ще ми идвате на гости Party.
Момичета покрай вълненията май забравих да ви се похваля че станах леля пак. На 10.09. ми се роди втори племемнник, на брат ми второ момче- 2.900кг, Юлиан се казва, на татко ни Юрий. Очакваше се пак да е към 5кг, снахата доста едра била, но малко бебе се роди. Важното е да са живи и здрави и дано успея да ида до Чехия пак да си ги видя!


# 248
  • Мнения: 7 430
Мери, честит ти племенник Hug
Да е жив и здрав - а снаха ти като мен - мъжка майка Mr. Green

...и да ти кажа, че много искам да се запозная с теб - толкова си прама, добра и все искаш да помогнеш Wink
Хайде до скоро "виждане" Heart Eyes

Ааааа Цомбе, никакви такива  Naughty
Как така ще наказваш първолачката - аз пък ти казвам, че ще стане обратното

# 249
  • Мнения: 7 430
....пак съм аз
Искам да попитам някой от вас прави ли си маската за коса на деси от "Красива мама" с Тривитаминола newsm78

# 250
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Чесдтита първолъчка на Маги
Честит първи учебен ден на всички ученици
да им върви по вода

здравейте
ние с бебе МАрия сме добре - аз се възстановявам потресаващо бързо, въпреки новите здравословни проблеми, а бебе Мария също държи фронта въпреки наличието на хидронефроза - уголемение на бъбречните легенчета.
Уви и тоя път няма да ми се размине тичане по болници - изглежда такава ми е съдбата - две проблемни бремености, две тежки раждания и две деца, с които да обикалям болниците от тяхното раждане...
Надявам се, че бебка ще бъде от тези надраснали проблема си - но сега първия месец трябва да я следим много често - да видим дали проблема ще нарасле или ще се задържи такъв какъвто е - а той сега е "поносим" ако мога така да се изразя.

Моето раждане беше проблемно откъм всякъде - на 7.09 д-ра с който имах уговорка намести бебето - да тръгне да излиза, защото аз вдигах 140/100 кръвно. И цял ден бях с редки, но болезнени контракции. Вечерта към 11 вече бяха на 4мин и силни - чак дъха ми спираше, а аз съм раждала та търпя на болка. Тръгнах към родилния дом - но там в МД се оказа че 1см разкритие, паднала тапа и контракции на 4мин не са достатъчно основание да ме приемат!!!!!!!
Одадих се за уговорката - но докито бил след 24ч и не можел да дойде и да си ходя в къщи щом са ми казали така.
Добре но как да ида като казаха да дойда след като контракциите станат 2 за 10мин? Та нали аз имах такива???
Е отидох в къщи, и се почна едно истерично търсене - къде да направя австралийски антиген щото бил задължителен. Е оказа се че в "Шейново" ще го направят и през нощта. Отидох там и се оказа, че за 1ч имам вече 3см разкрите - приеха ме без обменна карта и без австралийски - него ми го пуснаха. Това вече в 1ч сутринта на 8.09. И тъй като бях без уговорка следващите 2ч раждах тъй както е раждала баба ми - дори без бусколизин в дупето. Както и да е  - този път бе доста по-зле от първи - болкат беше от твърде брзото разкритие - в края за 10мин бебето от предстартова позиция и 7см - направи пълните 9-10см и излезе. Беше страшно защото тоновете на Мари падаха всеки път когато имах контракция - дори акушерката се препоти като го видя това. Родих с няколко напъна - почти на кушетката, щото не очаквахфа, че толкова бързо ще тръгне бебето. И ако не бях изкрещяла - може и там и сама ад си родя
НЯмам твърде много шевове - но имам - което е странно - беба е 2.55кг и 46см - мишока дори не му се изкриви главата - толкова е малка. Зашиха ме пак на живо - това няма да го коментирам. МОжеха поне бусколизин да ми сложат, но не - нали несъм с уговорка що да се стараят...
Е бях щаслива - малката изглегдаше добре, нямаше да е в кувьоз като брат си... Времето до 10ч сутринта ми се стори ад - все си мислех, че ще стане  нещо и няма да ми я дадат за кърмене- но ми я донесоха.
Няма да ви лъжа, че гушкайки бебето съм забравила всичко - нищо от недостига на внимание и добро отношение към момичетат около мен /щото мен ме пощадиха и не ми говориха грубо сигерно щото им  казах, че първото раждане е било проблемно и после съм имала пробелми с детето/и от елементарно обезболяване /все пак и на крава биха били местна упойка поне при шиенето/ не съм забравила селд гушкането на бебето, но поне това осмисля някак неприятните преживявания.
И да си кажа извода - не раждам без уговорка та ако ще не знам какво да става. И е много важно уговорката да е стабилан... Ама вижда се аз нещо нямам късмет - просто ми е писано да ми е трудно с бременостите и с ражданията....

Това е историята от нас - продължението - след прегледа др седмица - дано Мари е добре и болестта не напредва

# 251
  • София
  • Мнения: 3 884
мила Наде! честита принцеса Мария! да ви е жива и здрава, много щастие и любов да донесе в семейството ви!!!
много мъчно ми стана като прочетох какво си изживяла...сега може би осъзнавам колко по-добре е,  когато имаш уговорка...другото е да имаш късмет да попаднеш на лекари-хора, което е все по-рядко Sad
здрави дечица ти пожелавам и всичко най!!!

# 252
  • Мнения: 4 242
Надинка много си изстрадала пак мила моя Sad но по-важното е че сте добре сега с малката принцеса с най-хубавото име на света! Стискам палци за напред да сте все по-добре и с болестта всичко да се размине! Praynig

# 253
  • Мнения: 10 758
Мери, честит ти племенник  bouquetДа ви е жив и здрав Hug

Надеее, Наде, все проблеми около теб ooooh!Кога ще свършатбе, мамка му начи.Дано всичко да е наред с принцесата Praynig

Дидолинке, аз не съм си правила все още маската, иначе все се каня, ама пусто време не остава.Ти кога намираш време бре жено newsm78

# 254
  • Мнения: 1 246
НАДЕ,честита дъщеричка и от мен,бъди силна,и искренно се моля да сте здрави цялото семейство!!! Praynig Praynig Praynig
ТОНИ,МЕРИ и ДИДЕ,благодаря за комплиментите за Алисия,радвам им се не крия Embarassed
Мери,4естити ти племенник,дано скоро го видиш на живо!
ДИДЕ,за каква маска става дума Rolling Eyes
ИВКЕ,първокласничката изглежда много внимателна на снимките,толкова съсредоточена  Hug

Общи условия

Активация на акаунт