какво за подсечено дупе?

  • 5 508
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 156
педиатърката  ни  предписа  " Универтан"  -помогна  ни

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 40
мамита, с какво оправяте подсечените дупета? аз мажа с крем на Мустела, но положението е много зле и не виждам подобрение.
дайте съвети.

най ефикасен е детски крем Бочко

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 14 116
Още един глас за БОЧКО!  Peace

# 78
  • Мнения: 992
на нас ни помага само пенатен, но оригиналния, не този който се продава тук  Peace

# 79
  • Мнения: 308
аз също съм доволн от павлодерм

# 80
бочко и павлодерм
 Peace

# 81
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бейби Тан, ако е много зле положението, добавям и Дефламол.

# 82
  • Мнения: 1 294
И ние сме с такъв проблем.Моята педиатърка ме посъветва да поливам дупето с тетра, при всяка смяна на памперс и да го мажа с Пиоктанин 1 %
Има ефект Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 294
Да добавя само, че при нас от крем Здраве и Пенатен положението стана още по-зле.

# 84
  • Мнения: 1 942
За известно врме спрях да ползвам мокрите кърпички и ги миех на чешмата, подсушавах добре, а после крем "Бочко"или "Здраве" (я имат 2 лв, я - не) свършиха чудесна работа.

И ние така, но след като я измия я оставям да постои 20 мин. по голо дупе и мажа с крем Здраве. Не  бива да остава много крем по кожата на детенцето, мажеш толкова, колкото да попие веднага. Ако е много червено само потупваш с пръсти. С Боби минахме през ада докато намерим начин как да не се подсича и за Никол вече съм със стаж - добрия крем Здраве /нашето поколение са отгледани с него/. За протокола до тук Никол не се е подсякла нито веднъж, но при всеко миене я мажа с кремче.

# 85
пробвах евтини и скьпи кремове,но само от Бочко се оправи

# 86
  • Хасково
  • Мнения: 726
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77003.msg1332272#msg1332272
прочети тук, има полезни съвети

# 87
  • Мнения: 1 186
мамчета препорачвам ви с две ръце крема за всичко Павлодерм-казвам за всичко защото страшно много помага при подсичане на дупето~за пъпчици~   а бе изобщо за абсолютно всичко сварзано с кожата на моята бебка.
много помога-пробвайте го  newsm10 newsm44

# 88
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
 Peace Абсолютно подкрепям - даже вече няколко пъти съм го препоръчвала в теми за зачервявания и подсичания.

# 89
  • Мнения: 1 186
Страхотен и евтин крем  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт