какво за подсечено дупе?

  • 5 489
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 104
Благодаря за съвета.Скоро и на мен ще ми се налага да ползвам подобни неща.

# 91
  • София
  • Мнения: 630

И аз съм го препоръчвала  Laughing. В началото не ми вдъхна доверие - една такава обикновена кутийка и евтин  Thinking- но се оказа, че този крем много бързо повлия подсечената гушка на бебка.

# 92
  • Мнения: 300
И ние сме доволни от тази крем. Когато ни го препоръчаха в магазина да си призная гледах много скептично (като чели българите вече не вярваме на евтини и хубави неща).

# 93
  • Мнения: 1 186
много е готин и ви благодаря за отзивите само едно единствено нещо не ми харесва на крема-това че като емалко по топло времето и се разтича като го отвориш иначе е супер Peace
аз също сам мазала с него гушката на бебка и зад ушичките защото се бяха подсякали когато беше мако бебче още

# 94
  • Мнения: 212
   Подсичането на моето момиченце продължи почти месец. Мажех с "Бочко", "Бюбхен" и почиствах с тетра. Тъкмо намали зачервяването и си помисля, че се оправя и отново се влоши. В бебешкия магазин продавачката ми препоръча да купя "Pavloderm". Взех, започнах да я мажа, но я заведох при джипито и тя ми каза да я мажа с цинкова паста. Спрях да мажа с кремчето и три дни слагах цинковата паста, но не помогна и пак започнах да си я мажа с "Pavloderm". Зачервяването спря, а след още няколко намазвания и пъпчиците изчезнаха. Това кремче е страхотно. Ако не бях спряла да го ползвам за да мажа с цинкова паста, подсеченото щеше да мине по-рано.

# 95
  • Мнения: 212
 newsm10 Това кремче е страхотно! Върши чудеса!

# 96
  • Мнения: 251
мамита, с какво оправяте подсечените дупета? аз мажа с крем на Мустела, но положението е много зле и не виждам подобрение.
дайте съвети.
Току що писах и на мамчето с бебенцето, чието вратле е подсечено. Тъй като моята беба също е подсечена по дупето се обадих на една приятелка акушерка, която гледаше бебето ми в болницата.Когато беше там малката се беше подсекла по вратлето, т.к. беше в кувиоз и акушерката я беше намазала с едно лилаво, от което й мина за 2 дни.Вярно е, че цапа, но ефекта беше поразителен, а момичето си разбираше от работата. Лека е: "ФУКСИН" - багрило е, продава се в аптеките. Маже се само мястото на подсичането, не и извън него.Маже се не повече от 2 пъти на ден. Аз ще го купя на беба, защото веднъж й подейства чудесно. От опит знам, че действа. Гарантирано!

# 97
  • Мнения: 251
Понеже се пуснаха много теми за подсичането, а и аз в момента имам такъв проблем с беба и се обадих на една акушерка, която намаза на Мони подсеченото вратле, когато бяхме още в болницата /с едно багрило/. Намаза я само веднъж и й мина след два дни.Ето какво препоръчва -  Фуксин. Фуксина е багрило - маже се само мястото на подсичането не повече от два пъти на ден. Минава за 3-4 дни максимум. Изпитано.  Peace Пиоктанин 1 %  сащо става.

# 98
  • Мнения: 1 294
Мажа с Пиоктанин 1%, изчисти се за около 5 дена напълно, а положението беше мнооого зле.

# 99
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Само веднъж се е подсичал синът ми, тогава помогна смес от еднакви количества крем "Универтан" и боров вазелин 3 %.

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 518
Хума и Универтан  Peace

# 101
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 518
Това е третата тема за подсичане само на първа страница  Crazy
Моите лекове са хума и Универтан

# 102
  • Мнения: 3 042
Моите лекове са ..... Универтан
Peace
и крем Бочко.

# 103
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм мазала с фуксин.............голяма гадост  Sick

# 104
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт