Отговори
# 210
  • Мнения: 252
Браво,момичета страхотни новини  Peace
Само така до края  Grinning

Днес минах покрай аптеката и си купих някои нужни неща  за  бебето от списъка. Някъде по напред  някой питаше за спирта за  пъпчето. На мен са  ми казали 70 процентов етилов спирт, тампон от  памук се  напоява в  него без да е разреден и се  маже кожата на пъпчето.

Светлодора, честит  рожден ден  newsm59, много щастие  и здраве желая на теб и семейството и най-вече на  бъдещото попълнение Wink
Само недей така ни изкушава с  тоя  джин Wink Аз съм абсолютна въздаржателка що се  отнася до концентрирани алкохолни напитки  Wink

Дас, добре дошла в  отбора  Hug

# 211
  • Мнения: 858
 newsm10 Момичета как само ме зарадвахте с новости днес
walentin бебката едричка ,но да е жива и здрава и само ще стискаме палци за раждането да мине нормално без трудности за теб и нея.
irinii поздравления мила за сладуркото .Напразни притеснения за тумбачето ,че ти е малко.Просто в различни периоди бебчетата наваксват с килограмките достигнали сте ни.Ето,че и при тебе вече се подреждат и изясняват нещата около раждането .Така ще е при всички !  Peace
Lessyy страшно ме зарадва новината и за твоят бебок.Всички хора сме уникални и бебковците ни са различни.С теб сме се радвам много на добри новини.
svetlodara , ЧРД! Много щастие,обич и леко раждане на наи-сладкият подарък за една мама   bouquet
das добре дошла сред нас!  Hug

# 212
  • Мнения: 2 123
Светлодара, Честит рожден ден мила!  bouquet  bouquet  bouquet Възрастта ти е чудесна /и за бебе и за нови мечти  Laughing/ Разбра л икакъв пол ще е бебокът ти?
Дас, добре дошла Heart Eyes Heart Eyes Безпроблемна бременност до края и често присъствие в темичката ни! Ти си нашата 104 мама!
Зия, как се радвам д ате видя  Heart Eyes Heart Eyes Бях сигурна, че си изкарваш добре! Heart Eyes

Лесси, браво на момъка - хубав като теб и умен като таткото /и теб също  Wink/
МОМИЧЕТА ВЕЧЕ 2РА СЕДМИЦА АЛФИРА Я НЯМА Sad

# 213
  • Мнения: 137
Ех че хубави новини!!! Laughing Дано отсега нататък всички само хубави неща да споделят тук Peace
Ирини, поздравления за бебко и затова че е пораснал толкова! Дано да няма пречки да си родиш нормално!
Леси, знаех си, че всичко ще е наред с твоя сладур (много ми харесва как го наричаш "дребак" Wink Hug
Светлодараnbirthday Да си жива и здрава и септември да си много горда и щастлива мама  Heart Eyes  bouquet
Дас, добре дошла при нас и лека бременност до края, а септември да гушкаш едно здраво и красиво бебе! Hug  bouquet

# 214
  • София
  • Мнения: 17
Много благодаря за поздравленията, момичета. И на вас желая от сърце лека и безпроблемна бременност и хубави, послушни мъничета през септември Hug

# 215
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЛЕССИ - цял ден влизам с трепет те чакам. Даже вече се притесних. Радвам се, че бебето е добре. Щом толкова специалисти са казали, че няма проблем - значи със сигурност е така!
Целувки и прегръдки и си отдъхни от всички притеснения

# 216
  • Мнения: 175
Здравейте мами Simple SmileHug  , svetlodara честит рожден ден nbirthday . Колко много майчета сме рожденички през този месец .
Irinii , искрено се надявам алфира да е добре .. newsm17 , нне остана много време и би било чудесно , ако успеем да го изминем до край .
Lessyy , бях сигурна , че всичко с бебето ти е наред . Просто както ти сама конкретизира - много е важен генотипът на родителите .
Аз искам днес да се оплача .. newsm45 newsm45 .Събудих се снощи с ужасни болки в гърлото и по-точно в носоглъдката . Много беше пресъхнала и трудно заспах от това усещане . Сутринта като се изкашлях плюх кръв и днес цял ден ми е гадно . На всичко отгоре ми се появи и хрема и от това надуване имам усещането , че ще изстрелям бебо навънка , боли ме глава и се чувствам отпаднала .. newsm45 newsm45 smile3518 ...Аз съм толкова здрава по принцип , как ми дойде сега това на главата . От утре започвам и антибиотик заради гадната бактерия е-коли и се надявам за пореден път да я излекувам . .Направо ми дойде до гуша ...  smile3516 smile3516 и гърба ме боли  #Crazy и стига толкова , че да не започна да ви досаждам ....

# 217
  • Мнения: 4 451
Svetlodara, Честит Рожден ден,миличка! newsm51 Бъди здрава най-напред, а всичко останало ще се нареди. Желая ти от сърце леко бременеене и едно сладурче през септември!
das, добре дошла и от мен! Колко е хубаво, че ставаме все повече   Hug
Момичета, и аз се притесних за Алфира, някой няма ли и координатите? Няма ли възможност някой да и се обади? Дано всичко да е наред при нея, надявам се, че е някъде на почивка.
А моята приятелка (юлската септемврийка) днес са я изписали от болницата, но бебо е останал там. Наддавал вече на килца, което е супер! Grinning

# 218
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Svetlodara  bdbaloni Бъди здрава, щастлива и много обичана.
Das  welcome Чудесно е,че отбора ни се увеличава
Irinii радвам се за добрите новини при теб  Simple Smile
Lessyy чудесно е,че всичко с бебенцето ти е ок. Сега вече можеш да си отдъхнеш и да се усмихнеш  Hug
Целувки от мен и лека нощ  smile3524

# 219
  • Мнения: 388
Lessy бях сигурна,че всичко ще бъде наред с бебока Peace!
Irini и за твоя юнак много се радвам,че е качил толкова бързо Joy!
Dennis благодаря ти мила за вниманието!
Das добре дошла при нас Hug!
Svetlodara честит рожден ден!Бъди жива и здрава и много обичана жена и да гушкаш едно здраво бебче септември месец!  ura Tada baloni
Зия радвам се,че сте си  прикарали хубаво на моренцето,тъкмо щях да отбележа,че не си писала отдавна и се сетих,че сте на море.
Дано с Алфи всичко е наред Praynig Praynig Praynig!

# 220
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Здравейте момичета.

Радвам се , че нещата постепенно се нормализират при вас и че лека - полека временцето си тече и великата дата наближава..... Laughing
Дано да продължава всичко да е наред и занапред Praynig

А мен втора поредна нощ ме мъчи едно безсъние - не знам заради топлото ли е, заради разните мисли в главата ми ли ....newsm78

Все още не съм купила едно чорапче даже за бебо - смятам да започна с пазаруването , когато вляза в 9 м.
Като чета колко неща сте напазарували -завиждам ви благородно!

Пожелавам ви весел ден!
и
Добро утро все пак! Laughing Laughing Laughing

# 221
  • Мнения: 137
Добро утро момичета! Simple Smile
МамаКапи, какво става с теб?! Дано да се оправиш бързо, но се консултирай с доктор за това отхрачване на кръв. Горе главата и се пази! Hug Heart Eyes
И аз имах лоша нощ - първо не можах доста време да заспя от жегата, после пък като ме замъчиха едни киселини (и то заради двете парчета диня, които изядох малко преди да си легна - ама пуста лакомия Embarassed ).
Сега отивам да си пусна изследвания на кръв и урина. Стискайте палци всичко да е наред.
Приятен ден на всички!  bouquet

# 222
  • Мнения: 407
svetlodara Честит рожден ден на патерици!Леко доизкарване на бременността и още по-леко и бързо раждане ти желая!
Lessy и Irinii поздравявам ви за добрите новинки.Много се радвам,че притесненията ви около малките сладури са били неоснователни!  Hug
mamaKapi  ама ти не си се спряла цяла бременност.Кой какво прави ти все си ангажирана с нещо.Организма ти показва,че вече е време да си починеш поне малко.  Heart Eyes
das  добре дошла в нашата септемврийска дружинка!   bouquet
mari_anka  и на мен ми се случи през бременността ми да се кача 4-5 пъти на градския транспорт и само веднъж една жена ми направи място.Като се кача всички започват задълбочено да се вторачват през прозорците,чак на мен ми става неудобно...По твоите думи разбира че майка ти живее в комплекса в който живея и аз  Grinning
Около мен всичко е без промяна.Вече нямам търпение да отида във Варна да видим какво ще каже доки  за раждането.След няколко дена когато таткото успее да си вземе почивка ще излезем да напазаруваме това онова за бебо(благодарение на Irinii която ми вдъхна кураж,защото и мен ме беше малко страх да пазарувам предварително)!
Лек ден изпълнен само с положителни емоции и хубави новинки. newsm51


# 223
  • Мнения: 2 123
Добро утро, милички!
Мерци,и аз с всеки ден като че ли спя по-малко. Спомням си, че няколко мои приятелки като влязоха в 9ти месец все се оплакваха, че не могат да спят - не знам на какво се дължи. Най-лесно е да го приемем като "хормонки" Wink и ако не ни пречи, да не му обръщаме внимание. Стискам палци за добри резултати при изследванията ти  Money
Мари-анка, на лично съобщение ти изпратих код и инструкции, за да си сложиш лентичка отдолу.
Никол5, кога тръгваш за Варна?

При мен новото е:
-1 брой червена стрия на левия хълбук и 1 бр зачервена стрия /модел точка, а не чертичка/ на десния. Мерки: мазане с контратубекс по 3 пъти на ден.
-силен сърбеж в областта на ареолите на гърдите
-вечер като си легна имам леко гадене - вече няколко дни под ред

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 08:58 от irinii

# 224
  • Мнения: 407
Заминаваме на 01.08.,но се чудя дали да не тръгнем още на 31.07. вечерта,защото движението е много натоварено особено около Сл.бряг и последните няколко пъти като пътувахме точно там щеше да катастрофираме.

Общи условия

Активация на акаунт