Техники за добър сутрeшен секс

  • 15 925
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 237
А какво беше това секс ? Mr. Green
Как да правя такива неща,като дребното сутрин се лепва за нас като гербова марка....

# 61
  • Мнения: 2 653
На мен пък непрекъснато ми се прави ... по всяко време?! #Crazy
Дали нямам някакъв проблем?! Thinking

По принцип и аз съм така(с изключени сега по време на бремеността(защото ми е малко тежичко, но пак ми се иска)
То нали от всяко правило си има изключение Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 248
Фиона, виждам, че скоро ще спре "да ти тежи"! Peace
Леко раждане ти пожелавам! Hug  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 462
Няма техника - или си ранно пиле, или си нощна птица.  Освен това има значение колко секс ти се прави изобщо - И сутрин, И вечер ли?  Множко ша ти дойде, особено за повече от една седмица Mr. Green

Всъщност замисли се кое те възбужда конкертно.  Най-лесно е да отговориш автоматично "О, ами как, ами той самият!", но вярвам ще ме разбереш правилно.  Ако те отблъсква това, че не си е мил зъбите - прати го в банята.  Ако те дере с брада - пак се лекува.  Ако смърди на непрелетни мокри птици в следствие на обилно потене - дано имате топла вода.

Но ако не просто не ти се прави, а имаш желание да не правите - съобщи му тъжната вест.  Още не е измислено лечение.

# 64
  • Мнения: 1 047
И аз много харесвам сутрешния секс.Телата са топли,меки и чувствителни.Най-много харесвам да ме събудят със .
А самия секс така ме зарежда с енергия,че цяла седмица ме държи.Като бяхме гаджета почти всяка сутрин правехме секс.Напоследедък все по-рядко имам това удоволствие,щот на жена ми много й се спи.
На мен пък непрекъснато ми се прави ... по всяко време?! #Crazy
Дали нямам някакъв проблем?! Thinking

Със сигурност ще се намери някой,който да ти каже,че имаш проблем,но ти не му вярвай!Съвсем нормална си и харесваш партньора си така,че винаги ти се иска.Аз имам същия проблем.
по принцип.

# 65
  • Мнения: 1 451
Сутрешния секс страхотно те зарежда с енергия за целия ден. По-стимулиращ ми е от цяла кана кафе. Иначе специални техники май няма. Всичко е въпрос на желание. При мен единствения проблем е, че сутрин задължително ми се ходи до тоалетна като се събудя. Но понякога го правя половин или един час преди времето за ставане и тогава като се събуди половинката съм готов  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 1 047
Аз съм ВИНАГИ ГОТОВ.
Така,като чета ми се струва,че техниката е жената да си дреме,а мъжа да работи отзад "без да пречи". Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги.Неочаквано добра комбинация.
 newsm10

# 67
  • София
  • Мнения: 7 097
...Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги...
 

...Нито, че си с мрежичка на главата, за да не ти щръква косата, докато спиш...Нито че, чеенето ти е в чашата с вода на нощното  шкафче... hahaha Joy

# 68
  • Мнения: 1 451
Аве къв дъх, кви гурели? Кой ти мисли за такива неща, когато си с правилния човек  Wink

# 69
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм ВИНАГИ ГОТОВ.
Така,като чета ми се струва,че техниката е жената да си дреме,а мъжа да работи отзад "без да пречи". Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги.Неочаквано добра комбинация.
 newsm10
rotfImao rotfImbo rotfImao
Твърдо ЗА сутрешният секс.   love001

# 70
чаша студена вода,независимо с какво предназначение Mr. Green

# 71
  • Мнения: 151
Аз мечтая сутрин за малко ласки и милувки, но не ги получавам Cry

# 72
  • София
  • Мнения: 1 783
Най-много обичам сутрешен секс след хубав среднощен секс, а ако е неделя - хубав следобеден секс, след хубав сутрешен и преди хубав вечерен! Heart Eyes!

# 73
  • Мнения: 1 202
Няма техники според мен-всичко е до нагласата и подхода от страната на партньора Grinning
Макар , че много, много не го обичам този  сутрешен секс. Embarassed

# 74
  • Мнения: 5 140
И при мен сутрин е сложно, просто не обичам.
Предпочитам вечерните сеанси, предразполагат ме. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт