Техники за добър сутрeшен секс

  • 15 955
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при мен сутрин е сложно, просто не обичам.
Предпочитам вечерните сеанси, предразполагат ме. Mr. Green
Peace

# 76
  • Мнения: 1 930
Божееее, като се замисля сутрешен секс не сме правили от 100 години Crazy.
Чак се замислям дали да ходя да спя, че утре да го изненадам Mr. Green

# 77
  • Мнения: 194
Обичам,не обичам-според зависи...Ама ако проблемът е в трудното събуждане-парченце лимон прави чудеса Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 047
...Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги...
 
...Нито, че си с мрежичка на главата, за да не ти щръква косата, докато спиш...Нито че, чеенето ти е в чашата с вода на нощното  шкафче... hahaha Joy
Нито подплънките на гърдите ти липсват,нито усещаш липсата на грим....hahaha Joy

Аз съм ВИНАГИ ГОТОВ.
Така,като чета ми се струва,че техниката е жената да си дреме,а мъжа да работи отзад "без да пречи". Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги.Неочаквано добра комбинация.
 newsm10
rotfImao rotfImbo rotfImao
Твърдо ЗА сутрешният секс.   love001
Твърд съм за всички видове секс,не само за сутршния,ей Wink

Най-много обичам сутрешен секс след хубав среднощен секс, а ако е неделя - хубав следобеден секс, след хубав сутрешен и преди хубав вечерен! Heart Eyes!
И няколко междинни между споменатите.Женското съкровище не може да се опомни и винаги стои влажно мммммммм.Разкош.

...Ама ако проблемът е в трудното събуждане-парченце лимон прави чудеса Mr. Green
Как и къде? newsm78

# 79
  • Мнения: 194
 rotfImao rotfImboХапваш го!Събужда мигновено GrinningА ти какво си помисли? newsm53

# 80
  • Мнения: 1 462
Добър сутрешен секс се прави с добра сутрешна ерекция.  И всички комшии се събуждат...

# 81
  • Мнения: 1 047
rotfImao rotfImboХапваш го!Събужда мигновено GrinningА ти какво си помисли? newsm53
Помислих си няколко други неща,но сега разбрах.Благодаря  bouquetНе бях се сетил да го хапна,честно. Wink
Ама пак имам един въпрос:Защо да го лапам,на мен не ми се спи newsm78.На жена ми й се спи,а като й се спи не мога да я накарам да лапа каквото и да,камо ли лимон. Sad

# 82
  • Мнения: 194
rotfImao rotfImboХапваш го!Събужда мигновено GrinningА ти какво си помисли? newsm53
Помислих си няколко други неща,но сега разбрах.Благодаря  bouquetНе бях се сетил да го хапна,честно. Wink
Ама пак имам един въпрос:Защо да го лапам,на мен не ми се спи newsm78.На жена ми й се спи,а като й се спи не мога да я накарам да лапа каквото и да,камо ли лимон. Sad
Ами че то си е за по-поспаливия LaughingАма ако не успееш даже лимончето да пробуташ-тури му пепел...По-добре я остави да поспи,а пък ако и спретнеш и една закуска,може би ще те огрее един ако не сутрешен,то поне предиобеден GrinningАйде,успех Grinning

# 83
  • Мнения: 184
Нещо сутрин не мога да правя такива неща newsm12 И моя много се ядосва затова, но просто не мога да мисля толкова рано за секс ooooh!

# 84
  • Мнения: 1 517
И на мен адски ми се спи. То на мен кога ли не ми се спи  Blush  Embarassed Но не ми е лошаво да ме събудят сутрин, ровейки ми в гащите (ако не ги е свалил предната нощ  Wink ). Само дето съм малко по-пасивна. но на него не му пречи.

# 85
  • Мнения: 1 517
Аве къв дъх, кви гурели? Кой ти мисли за такива неща, когато си с правилния човек  Wink
newsm10

# 86
  • Мнения: 396
При мен нищо не помага....40-50мин. след събуждане и чаша кафе с удоволствие....

# 87
  • Мнения: 1 128
     Няма по благодатен от сутрешния неделен.Или предиобеден по то4но да кажа.Като сме без деца,се събуждаме към 10,11 4аса,сесия и после пак сън докато се събудиш от глад.Голям кеф.Об4е от наесен и в нашата къща ще има още две о4и та незам...А през седмицата като мъжлето става в 6 и половина не става.Не му харесва да практикува некрофилия,а аз съм си направо труп.За тая болест при мен няма техники.Сега имам проблеми с бременноста та няма ни сутршен ни ве4ерен ни никакъв Cry от две седмици.А мъжа е  във ваканция сега....ама нейсе.

# 88
  • Мнения: 902
ами то... като се събуди той в 6,30 отива да се бръсне , а аz правя кафенце. домакиня съм всев още zаради малката, гледкам си я, и не ми пречи на обед да дремна ако ми се спи, zатова сутрин си ставам с него. КАто дойде той иzбрьснат а аz с готовото кафе, е вече прекалено к.сно да лягаме пак, и прекалено рано да иде той  на работа, а малката още спи по това време. и н, нали се сещате...  Embarassed, Е не всяка сутрин етака, но поне 2 или 3 сутрини в седмицата. но събота и неделя обичаме и обедната дрямка на малката да полzваме рационално  Embarassed
а вече р, ако не сме уморени, си е едно на ръка  Embarassed

# 89
Абе тва с лапането беше много добра идея... но не говоря да лапате лимон luvbed

Определено не пречи докато единия партньор се опитва дълбоко да хъъъъъъърка, другия да посвърши някоя работа... smile3542 censored luvbed family

Общи условия

Активация на акаунт