Запек

  • 1 342
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 566
сутрин на гладно, както и преди лягане:
1. чаша студено прясно мляко
2. кивита
3. кайсии
4. зелени ябълки

# 16
  • Мнения: 1 350
Само това ми помага-чай от сена:1филтър-пакетче в 200мл вода се вари 2-3 мин.Това е минималната доза и не ми предизвиква контракции,а аз ги имам много....Ако не помогне ДУФАЛАК сироп,като имаш предвид,че може да няма ефект веднага,а след 2-3 дни,дори при увеличена доза,пробвай с чая,но внимателно....ще си откриеш дозата..... Peace....и повече течности и плодове.....

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
сутрин на гладно чаша гореща вода/поносима за пиене/ и след това 1супена лъжица ябълков оцет

# 18
  • Мнения: 1 350
За чая от сена искам да допълня,че може да не се изпива цялото количество наведнъж,приготвено както по-горе писах или може още да се разреди-да се получат 2 дози.Така не предизвиква болезнени колики.Иначе на опаковката пише:1-2 пакет4ета се поставят във 250мл.(вряща )вода и се варят 5-6 мин.Това е много силно за бременни мами.....Просто трябва да си налучкаш  дозата...... newsm78 newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 509
На мен ми предписаха Дуфалак-прахче, но го ползвам само в краен случай. Помагам си предимно с много вода, плодове и зеленчуци. А сутрин задължително на гладно чаша вода със стайна температура. Понякога вечер си прави мюсли с кисело мляко, като добавиш мед. Успех!

# 20
  • Мнения: 3 810
Дуфалакът се изписва и за бебета, така че не виждам проблем да се ползва и при бременни. Освен това може да има лечебен ефект(не само при нужда)

# 21
  • Мнения: 1 217
Аз също имам страхотен проблем със запека,но и преди да забременея бях така.Какво ли не ям на гладно-то не е джанки с вода,праскови с вода ,кайсии с вода,диня с мляко-мога да ви изрждам какво ли не още като при хората с нормално изхождане няма да могат за излезат от тоалетнта цял ден.И като за капак гинколожката ми предписа чиста сена на хапчета LAX-S,само натурална сена и от нея пак не хода.Пия вечер по 2 ,после 2 вечер,после 3 вечер и чак тогава има някакъв минимален ефект.Незнам вече какво да ям.Макар че в интерес на истината аз много повръщам Sick и ми е постоянно лошо Sick и то просто няма какво да излизе от мен. Sick

Общи условия

Активация на акаунт