ВЯРВАТЕ ЛИ НА ЯСНОВИДКИ?

  • 1 681
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
 
Много пъти като са ми гледали на кафе са ми казвали, че второто ми дете ще е момиче. А чичо доктор ми предрече момченце. Дали не се е объркал, тъй като съм още в петия месец?
Само се моля да не се случи нещо с бебето ми Praynig
Ясновидки , гадателки , феи, магьосници , контактьорки , ходжи , баячки и т.н. не познавам . Това за кафето и бебето сериозно ли те мъчи? На мен ми звучи като нямам друга работа и си измислям проблеми . Радвай се на бременността си и не му мисли толкова .  Peace

# 16
  • Мнения: 253
Не вярвам на ясновидки,а и на доктори много не вярвам. no

# 17
# 18
  • Мнения: 2 019
Чудно...кой е по-прав...ясновидките или чичо доктор  newsm78 Турдна дилема.
hahaha Joyне

# 19
  • Мнения: 1 800
Не, не вярвам Naughty

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Е, да, но едната от тях ми е познавала най-възловите моменти в живота ми, дори лични неща, които с никого не съм споделяла. #Crazy newsm78

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Определено е по-вероятно да бърка ясновидката.
Имай предвид, че понякога бебетата застават лошо и не се показват, та пола може да се "смени" по време на бременността изненадващо:)))


VELLA, добре дошла във форума... запаси се с търпение и здрави нерви, защото първата ти тема е доста любима и е част от форумския фолклор...

На мен темата ми е особена слабост, но ей на...стиснах си пръстите в менгемето ....

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Вярвам,особено на една.Доста неща позна в живота ми.
Според мен ако са ви казали 5/6 неща и 4 от тях се с бъднат,надали няма да почнете и вие да вярвате.

# 23
  • Мнения: 2 254
като тийнейджърка съм ходила да ми гледат 2-3 пъти,но така и не се случи някоя да ме разбие с информация.
а една моя приятелка си купи карти ТАРО от Франция,редеше ги нещо там,наговаряше ми разни неща и те ставаха така-хихихх  .тя не знае френски,изхвърли там упътвания разни  и описанията на картите...  newsm78

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вярвам,особено на една.Доста неща позна в живота ми.
Според мен ако са ви казали 5/6 неща и 4 от тях се с бъднат,надали няма да почнете и вие да вярвате.
Например: 1.след малко ще си лягам; 2.утре ще се събудя; 3.съпругът ще отиде на работа;4.ще приготвя закуска на децата; 5.ще нахраня малкото(голямото може и само); 6. на обяд ще отида да взема кухнята и т.н. Ако сега има една ясновидка и ми ги каже тези 6 неща, то поне 4 от тях ще се сбъднат, но това не означава, че ще й повярвам. Ако щат целия ми живот да напишат, пак им нямам вяра. Търся д-во. А ясно е май, че тази специално се е объркала, освен  доктора, ако  е гледал на кафе, а не през ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт