Какво да направя с ревността си?

  • 2 694
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 392
Девойко, намери си работа, за да не мислиш за глупости - мен като ме метнат със 100 задачи понякога забравям, че и мъж имам Wink. Той се оплаква от липса на внимание.
newsm10    От позиция на моите години,а те не са 28 - я не се психясвай,че докато ревнуваш,ще изпуснеш живота си.Какви врачки и какви глупости пишеш?Те са приоритет на бабичките по на 70 години /ей,то и тях не трябва да обиждам/ ,а по-скоро на психоболни.Вземи се в ръце и престани с глупостите,защото и на него ще му писне от твоето шпиониране.

# 31
  • Мнения: 819
ОК. И да знаеш,че ще имате много по-големи шансове,ако си спокойна и не се тормозиш с мисли за изневери и подобни глупости! Макар че знам колко е трудно да се пребориш със себе си-имам много близка приятелка,която е болезнено ревнива, страшно се тормози, не дай си боже и най-малко съмнение да има-направо е като болна! Тя напълно го осъзнава, но казва,че е по-силно от нея,не иска да е така,но нищо не може да направи. Важно е ти сама да разбереш, че няма никакъв смисъл от тая ревност-така нещата само биха могли да се влошат! Успех!

# 32
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 412
Честно - не виждам нищо особено в действията на мъжа до теб. Нормално е да контактува с колеги / колежки - от всяка особа с пола ли ще го ревнуваш .... newsm78 или ще му забраниш да се среща с жени  Mr. Green Според мен нещо пречупваш нормалните ежедневни неща през въображението си, което е доста развинтено на тема изневери ... Освен това, ако е много ангажиран в работата си не виждам как през деня ще ти обръща внимание и ще има време за дължи телефонни разговори - защо се чувстваш пренебрегната  Thinking Има моменти, които не са подходящи за лични разговори - има много хора, обсъжда се нещо служебно, работи с колеги или клиенти - защо непременно свързваш всичко с въпросната жена, която те притеснява ...
Има една пословица "Не търси под вола теле" и си е така ... а ти точно това правиш ...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 067
Странни ми се струват вашите отношения...

Нали правите опити за бебе? Ами тогава къде е мястото на ревността? Не би следвало нито ти да го ревнуваш нито той теб, след като сте стигнали до решението да си имате дете.   

Вземете си поговорете, да си се изясните кой какво изпитва, и ще ти стане по-лесно и по-леко, защото ако от сега имаш такива проблеми, било то от самовнушение или не, познай докъде ще стигнеш като те напънат хормоните от евентуална бременност.

Успех с бебеправенето, и не се тормози!



# 34
  • Мнения: 217
1. За ревността - просто признак на ниско самочувствие

2. Колежката била спала с не знам кой си, докато не знам какво си и затова не била стока - простотии пълни са това, по мое мнение

3. Не е изневерявал преди.  Е, и? Всеки може да се влюби, нали? Не се случва само на хора, дето системно се чудят с кого да си го сложат

4. Резюме на ситуацията: намери си някакво занимание   bouquet

Ако съм ти се сторила остра, така си е. Ама много съм патила от подобни женски истерии, и то, съвсем неоснователно, та като чета нещо такова и подскачам пред монитора.  Peace

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
1. Спри да спонсорираш разни мошеннички от типа на врачки.
2. Спри да търсиш поводи за ревност, безсмислено е.

# 36
  • Мнения: 817
Не се концентрирай само върху него. Трябва да си имаш свой живот. Когато той разбере, че си независима от него, даже леко го пренебрегваш- сам ще започне да ти обръща внимание. Колкото повече се зацикляш около него, толкова повече на него няма да му пука, а ти ще се побъркваш.
Цитат на: belinda

link=topic=115693.msg2102025#msg2102025 date=1153477544
Не си добре, честно Joy

 hahaha

# 37
  • София
  • Мнения: 8 283
1. Спри да спонсорираш разни мошеннички от типа на врачки.
2. Спри да търсиш поводи за ревност, безсмислено е.
3. намери за какво да мислиш, нещо положително.

от ревносста може само да загубиш,

# 38
  • Мнения: 6 623
Това с врачките е голяма глупост.
Намери си занимания и цел ,с тази ревност няма да постигнеш нищо хубаво.
Направи нещо хубаво за себе си или и за двамата ,а не си мисли че ти се случва нещо лошо.

# 39
  • Мнения: 1 451
Така описано не виждам никакви основания за притеснения от твоя страна. И аз съм работил 5 години в една стая с едно момиче. Ходили сме на обяд заедно. Оставали сме до късно, когато се е налагало. Водил съм я до тях с колата вечер за да не се прибира с автобуси по тъмно. И какво. Нищо. Нищо не се е случило. Ако тръгнем да си мислим за всички хипотетични ситуации, които могат да се случат при общуването на мъже и жени, по-добре да се раделим на различни континенти, за да избегнем възможностите за изневери и флиртове.

# 40
  • Мнения: 888
1. Спри да спонсорираш разни мошеннички от типа на врачки.
2. Спри да търсиш поводи за ревност, безсмислено е.
3. намери за какво да мислиш, нещо положително.

от ревносста може само да загубиш,

 newsm10

И при по-голямо спокойствие и бебето ще се появи... luvbed

Общи условия

Активация на акаунт