За какво мислехте в момента на раждането?

  • 3 745
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 818
Мислих си, че искам по-бавно да стават нещата (сложиха ми окситоцин и после епидурална). Изобщо не разбирах,кога трябва да напъвам....

# 91
  • Мнения: 630
Мислих си къде ми е акъла да се навия да раждам нормално, без упойка като абориген. На глас виках, да правят бързо секцио, а след като родих - че мога веднага да родя още едно. Толкова леко ми беше.

# 92
  • Мнения: 2 849
Мислих си колко е хубаво да се ражда с упойка и как остава съвсем малко до срещата с малкото бебе . Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 237
Мислех си за ядене ! Бях зверски гладна и само повтарях "Дайте ми поне малко сиренцеееее !"
 Embarassed

# 94
  • Мнения: 226
Мислех единствено за дъщеря си newsm03

# 95
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Бях много оптимистично настроена защото незнаех какво предстои.Спомням си акушерката която ми казваше,че като почна да викам тогава ще родя и мислех,че е луда.Но после вече започна кошмара който повечета са изживяли,не мислех за нищо само кога ще се свърши всичко това.Много трудно родих 16ч. и казах на мъжа ми .че съм го направила за него и да не ме моли повече за подобно нещо.Но всичките усилия си заслужаваха,тя беше най-хубавото нещо в моя живот и тогава си помислих,боже колко е хубава,това е моята дъщеря!

# 96
  • Мнения: 212
Ами умирах от смях,разказвах вицове за родилки и гинеколози,а докторката ми все ме юркаше да напъвам,че "Ще му сплескаш главата на това детенце!".А аз всеки път аха-да-напъна и изпусках момента,заливайки се в кикот.Истерична работа....

# 97
  • София
  • Мнения: 39 776
Мислех си, че искам всичко да свърши колкото се може по-бързо.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 877
ами повреме на контракциите дишах и изчаквах да преминат, а между тях ужасно се ядосвах, че ми се спи и че гадните луминисцентни лампи ме побъркват и с екриех зад чаршафа Simple Smile. мислех си, че ме е яд дето през нощта се случи, но сега като се замисля, по - добре, повечето време в предродилна бях сама, накрая дойде ендо момиче и само се молех да не я боли силно, понеже не исках да слушам как някой пищи, не исках да се разстройвам (мен ме болеше като в цикъл и се кефех, че ако това са контракциите, няма лощо Simple Smile, слава Богу, че скоро след като тя започна да диха по - тежко и аз да не изнервям, ме преместиха в родилна и се концентрирах в-у напъването и се ядосвах, че нещо не мога да напъна отдолу, ами в лицето, слава Богу накрая когато вече си мислх, че не иска да излиза ми натиснаха корема...и облекчение...... Sad

# 99
  • Мнения: 58
Ами в момента на раждането погледнах към часовника и като видях че е точно 9h първото нещо което си помислих беше:какъв ще му е асцендента на детето...?! #Crazy

# 100
  • Мнения: 4 965
Ами в момента на раждането погледнах към часовника и като видях че е точно 9h първото нещо което си помислих беше:какъв ще му е асцендента на детето...?! #Crazy

Ей, това за часовника го пропуснах.
В момента, в който извадиха Киса, часовникът на стената показваше точно 11 ч. и 08 мин., а датата беше 11.08-ми (Еса я извадиха след няма и 2 мин.), но реших, че това е някакво хубаво предзнаменование.

# 101
  • Мнения: 27 524
Как ми се иска по-бързо да свърши, как скоро ще ни се промени животът изцяло, как не е чак толкова страшно  Grinning

# 102
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всичко ли и имат и как ли изглеждат?

# 103
  • София
  • Мнения: 1 677
Да са живи и здрави.Да протече всичко нармално. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт