Примолут нор

  • 2 861
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте ,

на 27 години съм и до сега не бях приемала Примолут нор . В края на последната ми менструация получих много силни и постоянни болки ниско в ляво , пих обезболяващи , които не ми помогнаха и общо взето 2 дни лежах . На 3-тия ден болките намаляха и в  първия работен ден посетих гинеколог . Гинеколожката установи , че имам 5 см киста и ми изписа Примулот нор , който да приемам 10 дни по 2 таблетки от 14-тия ден на цикъла . Получих някакви странични реакции , свързани с много силни бодежи и болка при вземане на въздух . Гинеколожката каза да ги спра ( бях пила точно 5 дни  ) , като ми каза ,че няма проблем с лечението , тъй като ги изписвали понякога и за по-малко дни и да очаквам прокървяване от 2 до 5 дни .  Минаха 9 дни и никакви симптоми нямам ... Дали е нормално и трябва да изчакам още ?

# 1
  • Мнения: 2 818
Аз няколко пъти съм пила Примолут нор. Всеки път пропускам по 1 цикъл, на следващия месец след приема или изобщо не ми идва. Гадна работа е това хапче, повече няма да го пия.

# 2
  • Мнения: 10 830
Това е най-гадното, долно хапче на света. Един път съм пила, за да регулирам цикъла. Като ми дойде беше нещо страшно. Не знам къде беше това регулиране, защото стана още по-нередовен. Потях се, бях нервна. Общо взето, ако някой ми изпише тази гадост, направо ще му тегля една майна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 433
на мен ми е изписван, за да ми забави цикъла
трябваше да пътувам и гинеколожката мии го изписа
щом го спрях, веднага ми дойде, нямаше разлика в обилност и т.н
никакви други странични ефекти не съм имала

# 4
  • Мнения: 228
И на мен ми беше изписан за предизвикване и регулиране на цикъла. Моята гинеколожка ми каза,че най-късно 14 дни след спиране на приема трябва да ми дойде. На 5 ден след приема ми дойде съвсем нормално. Ще го пия още 3 месеца по 3 дни. Изчакай още малко или се свържи с лекарката си.

Общи условия

Активация на акаунт