Относно плитките с прежда

  • 44 179
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 584
от една ,две седмици не съм бъркотила из форума и глей кфо стаа Laughingиначе благодаря за похвалите много  bouquetми е кеф

много хубави снимки, сега и ако кажеш къде може да те намери човек за такива плитки и колко струва, цена няма да имаш

# 61
shiatzu  малко ти е препълнена с пм ,я се рзшетай.... чакам да я изпразниш  Whistling Joy  bouquet

# 62
  • Мнения: 99
хахха верно отгоре косата е повече отколкото отдолу.абе мацки нема смисъл от 200-300 плитки баш особено ако косата е тънка.за такъв брои плитки трябва да ви е доста здрава и гъста косата.после като си напрайте по 200-300 плитки ще се чудите що ми се къса косата.ами що-то тежи тфа нещо.100-150 са напълно достатъчни и стоят също толкова ефектно и е много по щадящо за косата.казвам го от опит на моита лична глава.нашите коси не са като негърските и не търпят такъв брой плитки.най много 1,2 седмици да ги носите толкова много после штръкват косата се прецаква и т.н.все гадни работи и после ги махате....а със 150 плитки презспокойно си се меткам по 3 месеца а като си бех направила 217 плитки точно една седмица ги носих и ги махнах.така че не се вдивосвайте с тези 12634 плитки ааамаха.ще ви се карам да знаете.ефекта от 100-150 плитки е 1 към 1 с 200.щадете си косите еи после ще ги търсите ама нема...
леле аз май се поовлекох....ама за добро е да знаете...
иначе некои ако иска да го плета да ми звънка на жисиема-0886669687 пък и за информация нещо ако ви интересува пак звънкайте ше отговарям на всички обещаам Joy Laughing

# 63
  • Мнения: 2 149
В момента съм с плитки, 3 цвятя, като изкуствената коса не е прежда, а някаква друга материя, която много бързо съхне.
В София най-доброто място за тази цел е twister-sisters. намират се на ул. Стрешер 5. Ето телефони за интересуващите се: 9520494; 0888723366; 0878733366. Момичетата са страхотни професионалистки, плетат всичко - плитки диадема, пълзящи плитки, расти и т.н. При тях се плетат всички известни, носещи се с такива прическки - напр. Лили Йончева.
Много съм доволна, а разликата от евтините плитки е може би освен в материала, начина на сплитане и в броя, аз имам 200 плитки на главата си.
А горе-долу цените какви са?

# 64
  • Мнения: 2 149
Бихте ли споделили с мен, невежата, колко дълга трябва да е косата, за да ми направят плитки?
Последно я накърдих студено, от което стана като китеник Joy и с удоволствие бих я оплела, но пък се наложи да я скъся май доста....5-6 см....иначе на корените на космите нищо им няма.

# 65
  • Мнения: 11 818
Няма значение косата колко е дълга, все пак поне 2-3 пръста (виждала съм да слагат плитки и на травестити). При twister-sisters цените са 300 лв. за дълга коса, 150 за къса. 50 лв. поправака и 50 лв. за разплитане, ако искаш. Цените могат да ви се сторят високи, но пак ви казвам - качеството, материалите са най-високи на територията на България. А да не говорим откъм разнообразие на цветове и видове сплитания!

# 66
  • Мнения: 99
 Laughingвсеки си решава какви цени да си слага на услугите аз си плета за 100 лв.дължината на косата трябва да е поне 5 см така че от къса коса могат да се направят страхотни дъъълги дълги плитки hahaha Joy

# 67
  • Мнения: 2 149
Айдеееее, започвам да събирам пари за плитки! Crazy

# 68
  • Мнения: 99
 Laughing айде вече  и klemy е плиткаджийка  Laughing Joyмилата докато я наплета и й се схвана дупата Laughing

# 69
koito se interesuva ot plitki  da pi6e yim@abv.bg

# 70
zdraveiteo.
vidqh 4e mnogo hora se interesuvat ot plitki,az na skoro bqh s plitki.edna poznata mi gi plete .taka 4e koito se interesuva moje da mi pi6e.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 614
не са негЪрски а африкански
 #Cussing out

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тъкмо започвам да се наканвам, че трябва да си разплитам плитките и сте повдигнали темата. От юли си ги нося и всъщност не ще да ги махам, обаче съхнат по-трудно, държат ми хладно (все още не съм оборудвана с шапо, но и нямам навик да си слагам), нямам никакво време за поддръжка, а такава ми е нужна на 2 седмици поне... Ех, страдам, но се настройвам за старата визия. Много жалко. Догодина пак!  Sad

# 73
В момента съм с плитки, 3 цвятя, като изкуствената коса не е прежда, а някаква друга материя, която много бързо съхне.
В София най-доброто място за тази цел е twister-sisters. намират се на ул. Стрешер 5. Ето телефони за интересуващите се: 9520494; 0888723366; 0878733366. Момичетата са страхотни професионалистки, плетат всичко - плитки диадема, пълзящи плитки, расти и т.н. При тях се плетат всички известни, носещи се с такива прическки - напр. Лили Йончева.
Много съм доволна, а разликата от евтините плитки е може би освен в материала, начина на сплитане и в броя, аз имам 200 плитки на главата си.
А горе-долу цените какви са?
a we ne sum suglasna az gi pleta pltikite za 200 leva do krusta napulno profesionalno se znaimavam pove4e ot 3 godini pak s izkustvena kosa pleta su6tite kaot na ludacris i takova koito iskatd a pi6e na no_sniper@abv.bg za podrobna informaciq i snimki aman ot rabzira4i da im e skupo i da takova pod 200 plitki ne padam pri pletene a dqa vidime

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Йохоо.. Липсват ми плитките и съм навит лятоска пак да се наплета. Не съм споделила, но след като 4 месеца ги носих нищо ми няма ни на косата, ни на скалпа. Балсам слагах и косата добре изглежда.
Язък, можеше да си ходя още с плитките, щот зимата топъл беше. Пфу! Будала!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт