Седмица на трепети, надежди и сбъднати желания (24.07-30.07)

  • 7 271
  • 231
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 498
Мегито - включвам се в  стискането на палци , моля те пиши ми на лични довечера. Praynig Praynig Praynig

# 46
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аааааа никакви лични  Naughty и аз искам да разбера  Laughing

# 47
  • Мнения: 200
MEGI стискам палци всичко да е наред.  Praynig

# 48
  • Мнения: 352
Здравейте, момичета!  smile3525
И ние започнахме да работим по въпроса от този месец. Искам да ви питам нещо - с мъжа правихме секс всеки ден 8-4 дни преди овулацията (не сам я мерила, ама си мисля, че това е тя - такава една прозрачна слуз) и после си направих тест, който естествено беше отрицателен, но после пак правихме 2 дена след овуто (т.е. вчера). Дали може да станало нещо? Да знам как да се настроя... малко тъп въпрос...  Embarassed Ами то и аз искам да споделям, затова... Дали мога още известно време да пийвам по една биричка или винце...? много ми се допива през лятото, ама ми е малко гузно (е, мъничко, де  Wink ), като знам, че трябва да подготвя организма...  аааах! Иначе пия фолиева, както ме посъветвахте тук Wink
Приятна вечер!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Благодаря ви за стиснатите палци момичета но вече всичко е ясно-Мисед.В сряда съм за всеки случай пак при този доктор и ще се разберем кога ще е кюртажа.Поне вече знам за какво става въпрос-чесно да ви кажа олекна ми.Сега ме е страх за самата манипулация.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 067
Благодаря ви за стиснатите палци момичета но вече всичко е ясно-Мисед.В сряда съм за всеки случай пак при този доктор и ще се разберем кога ще е кюртажа.Поне вече знам за какво става въпрос-чесно да ви кажа олекна ми.Сега ме е страх за самата манипулация.

Миличка, съжалявам...Не губи кураж, следващия път ще успеете!

От манипулацията не се притеснявай, ще бъдеш с упойка, и не се усеща нищо. Малко после боли като преди цикъл, но и това минава. 

 

 

# 51
  • Мнения: 4 806
МЕГИ, много много съжалявам. Ти си силна и вярвам, че скоро пак ще имаш повод за усмивки.

# 52
  • Мнения: 2 120
Меги, съжалявам. Дано бързо се възстановиш, миличка.

# 53
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Меги съжалявам, дано да мине всичко колкото може по безболезнено

# 54
  • Мнения: 1 701
 spoko Меги, от сърце ти желая да се възстановиш възможно най-скоро!

# 55
  • София
  • Мнения: 3 565
Съжалявам, Меги Hug

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дали мога още известно време да пийвам по една биричка или винце...? много ми се допива през лятото, ама ми е малко гузно (е, мъничко, де  Wink ), като знам, че трябва да подготвя организма...  аааах! Иначе пия фолиева, както ме посъветвахте тук Wink
Приятна вечер!

Нека не живеем в саксии и само да ни поливат с вода Mr. Green Пийвай си биричка...прави каквото ти се прави.
Меги  Hug много съжалявам Hug

# 57
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
_MEGI_,  Hug

# 58
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Меги съжалявам за лошите новини  Sad Бъди силна!

# 59
  • Мнения: 2 123
Меги, приеми и моята съпричастност...  /споделих ти вече, че миналата година и аз попаднах в статистиката 1 на всеки 4 бременности да завършва така/ Хубаво е, че наистина вече всичко се знае. Добрата новина е, че вероятността да те повтори е по-малка от половин процент. Миседът е начин природата да корегира допусната грешка. Въпреки всичко точно в този момент едва ли можеш да се почувстваш благодарна. Все пак е по-добре, че не се случи в 12-13 г.с. , когато жената е най-спкойна, че рисковият период е отминал Rolling Eyes
За манипулацията - самата тя се води напълно рутинна за лекарите. Драматизмът идва от това как ти се чувстваш. Избери добра болница и изпитани доктори и не забравяй да си биеш анти Д гама глобулин ако си с отрицателен резус фактор.
Както се казва - абортирала жена - бременна жена. Сигурна съм, че след 3-4 месеца ще си безпроблемно бременна и щастлива отново!  bouquet  bouquet  bouquet
Ако имаш нужда от съвет и т.н. ми пиши на лични. С теб съм!

Общи условия

Активация на акаунт