През НОЕМВРИ стрелец или скорпион ще влезе в моя дом

  • 18 278
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 44
ani_78 браво за хубавата новина  smile3501
evita_fr и аз имах много силно течение и сърбежи и доки ми изписа някакви глобули и крем, каза че около 90% от бременните имат такава гъбична инфекция иначе било нормално течението да е по обилно  Confused Каза също че в последния месец ще повторим лечението да не би при раждането да заразим бебо  Weary
По отношение на болежките имам болки в кръста/таза и ако ходя малко по-бързо ниско долу в корема. От време на време имам контракции, но не са болезнени и доки каза, че е нормално. А иначе малкият змей /както казва мъжа/  newsm62 рита почти непрекъснато.
Аз май се поовлякох, така че стига за днес и поздрави   bouquet

# 286
  • Мнения: 198
Здравейте мамчета  Grinning
 Аз утре пътувам за морето Joy, надявам се да е хубаво времето, пък и да не е , ще го преживея Wink Sunglasses
Иначе при мен нищо ново, с килцата съм +8,5 - 9 зависи по кое време се меря Wink, но се надявам да не кача още много  Rolling Eyes
Още нищо не съм пазарувала, само едно гащеризонче, но си набелязвам разни неща и смятам септември , октомври всичко да си купя Simple Smile Нека само да заредят по-зимни работи в магазините и се впускам PeaceНаправо се изкушавам да си поръчам , бебешко парти, както правят по другите държави, но сме яко задръстен народ и си представям как ще се приеме  Twisted Evil Laughing
Желая ви само приятни неща и изживявания ! Hug

P.S. Може би не е зле някой да пусне нова тема, че Цвети спомена , че няма да е на линия няколко дни , а сме на 15 стр.
или пък модераторите да ни изчакат малко  Wink преди да я заключат Grinning

# 287
  • Мнения: 247
Ето 2 бързи предложения:

Неусетно половин година мина с НОЕМВРИйската дружина

Хайде мами, не остана -  през НОЕМВРИ ще сме двама!

 Grinning

 Whistling Сетих се, че за нашите мами, очакващи близначета 2-то ми предложение не е точно  Sad
Може да добавим в скоби (трима)  Hug

# 288
  • Мнения: 2 332
Еха, включвам се точно преди заключването на темата...

За болките ниско долу - и аз ги имам, трябва да се ходи бавно и намаляват. В петък ще питам за тях, както и че започна да ме боли от дясно - сякаш всеки момент ще се схвана - Йоана като беше на 6 месеца и я вдигнах без да се стегна, там ме преряза, мануалния терапевт ме оправи, но явно си ми е останало като слабо място... jenny_b, разбрах как си се чувствала в началото  Sad.

Днес ходих да си пусна урина - без направление, защото иначе печената ми д-рка по ЗК я мързеше да ми пусне... Ей, голям майтап - питат ме "стерилна или нестерилна" - и аз - като на "онче-бонче" - "Стерилна!". Момичета, да не съм сгафила, а? Освен че става за цели 3 раб.дни - каква е разликата с нестерилната?

sheherazada - пожелавам ти лек път и весело изкарване на моренцето! Ние можехме да отидем - но само за 4 дена - и се отказах, не виждам смисъл да пътувам 1000 км за толкова малко... Живот и здраве - другата година, освен ако ЕС не ни разкаже играта тотално... т.е. няма те да са виновни, но нейсе.

Мда, гъбичната инфекция е много неприятно нещо, аз се лекувах 15 дни с "Гино-Паверил" и "Клотримазол". Сега съм добре, да чукна на дърво.

И нашето бебе е много активно, но мнооого рядко ритничетата му са свързани с неприятни усещания... jenny_b, защо не питаш лекаря си при следващия преглед?
Не пазарувам за бебето - имаме си много неща от каката, особено ако наистина е момиченце  Simple Smile, да не говорим, че получихме и много подаръци под формата на шишета, биберони, лигавничета и т.н., които ни спестява доста парички... Иначе - за шишета и биберони съм фен на "Авент", е, подарените шишета не са, но са някакви с извивка в горната част - пак се водят противоколикови, да видим.

Хайде чакам ЦвететУ да извести, че заключва темата  Mr. Green (честит нов ник, м/у другото).

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 17:34 от Роси74

# 289
  • Мнения: 1 986
 Sheherezada,весело изкарване на морето WinkДа внимаваш със слънцето,и да се къпеш повечко GrinningЩе чакаме снимки като се върнеш PeaceАз заминавам другата седмица-вече чакам с нетъпение отпуската PraynigВчера си взех и бански-долната част е като полу-боксерки,а горната част е като корсаж,има и допълнение-горнище като сутиен/могат да се редуват Wink/.Малко съм смешна,особено в профил Laughing-с този изпъкнал корем...
   И при мен се появява бяло течение Thinking-уж без сърбежи и мирис,но пък обилно...нядавам се всичко да е наред!
   Лека и спокойна вечер на всички Hug

# 290
  • Мнения: 1 328
Роси, утре съм на док - ще питам всичко, за болки, за други работи.. Ще ми вземат пак микробиология и да видим дали сме намалили нивото на ... не помня на кое беше, за гъбичките Simple Smile Максималното било 10/3, а мойто ниво беше 10/5. 15 дни с Гино Певарил се лекувах, но още има според мен:(. А болките - намаляват, но пак си рита като конче. От време на време точно на пикочния мехур и незнам кога ще се "изпусна" Simple Smile Неприятно е, ама кво да се прави: )  Той бебчо си има свои нужди Simple Smile
Приятен ден на всички Simple Smile   bouquet

# 291
  • Мнения: 87
Здравейте,мамчета!
Значи това бяло течение ни мъчи почти всички! #Cussing out
И аз понякога като походя повече и започва да ме били корема,но само отдясно ниско и като си почина минава.
Sheherezada,ще те чакаме да си дойдеш и да ни донесеш малко пясък Joy!!!
luchia,второто предложение е много готино  bouquet

# 292
  • Мнения: 247
Мерси!  Grinning

Сега се сетих и още 1 вариант за мамите на близначета.
Би изглеждал така:
Хайде мами, не остана -  през НОЕМВРИ ще сме (са) двама!

  bouquet

# 293
  • Мнения: 558
Luchia,
а какво ще кажеш за не толкова уточняващото:
"Хайде, време не остана- през НОЕМВРИ ще съм мама".... ?
не ме бива по стихоплетството много- много...  Crazy

# 294
  • Мнения: 3 034
Luchia, ползвах първото ти заглавие и второто е много хубаво, но може и по-нататък да се сложи.
Момичета, помощ !!! Отворих новата тема, обаче не ми се получиха цветовете, линковете....Ако някой знае как да ги коригираме тези неща преди да си дойде Цвети, да свирка.

А да, това е тя : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119645.new#new

Общи условия

Активация на акаунт