Благоевград!Къде сте?

  • 12 125
  • 192
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 607
Нова дата - 25.05. от10ч. за:
1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  pathy
5.  Biridonchella
6.  Marci
7.  darena
8.  desi-r
9.  ?

# 166
  • Мнения: 272
Момичета, ние потегляме, ако има промени моля пишете ми 0888 534081 Мария

# 167
  • Мнения: 11 607
Дата - 25.05. от10ч. за:Място - градската градина, до чешмичката при пързалките и люлките - какво ще кажете? Ама как да става разпознаването?????Аз може и да бъда с дарена, ама другите - как да ви позная?Аз по принцип съм цоцоланеста като размери, не се притеснявайте да ме питате аз ли съм......Незнам с колко деца ще бъда - може и с 2, може и с 3.....Кажете как да се разпознаем......

1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  pathy
5.  Biridonchella
6.  Marci
7.  darena
8.  desi-r
9.  ?


Срещата наближи! Не сте забравили нали така?????

# 168
  • На черешата
  • Мнения: 8 393




  Ето това сме ние дано да ни познаете! Hug

# 169
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Здравейте момичета, извинявам се, че така грубо нахълтвам в страхотната ви тема, но 
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     студенти
     деца с увреждания
     полусираци
     деца на родители с увреждания
                   военни
                   самотни родители
     Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то
   
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

 Предварително благодарим.   Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми. bouquet

За да не спамите темата излишно можете да отговорите и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192341.0

# 170
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!
За утре ако случайно вали, какво ще правим???
Има ли резервен вариант, като ВИЕНСКАТА СЛАДКАРНИЦА примерно, какво ще кажете?

# 171
  • Мнения: 11 607
И аз си мислех ако вали какво ще правим....Да, Виенската е добър избор...Който чете все още и има време за срещата дазнае...

10ч. в градската градина - пейките до пързалката и чешмичката - ако не вали

10ч - във Виенската ако вали....

Ако пък искате - ако вали прилично и не силно да се съберем първо в градската и после да решим къде да идем...

Аз ще се постарая към 10 без 5 да съм в градската.....(при хубаво време...)

До утре!

# 172
  • Мнения: 11 607
Вън вали, но ще съм с чадър в градската градина и ще чакам, който дойде...Пък като се съберем - ще решим къде да идем на закрито....

# 173
  • Мнения: 11 607
Мами, най-накрая днес(то вече вчера, ама....)се срещнахме...И се познахме дори.....

Пускам снимките,които ми харесаха на мен....Фантичка и тя да пусне нейните.....Имам идея да си направим хубава тема за Благоевград, но за това ми трябва вашето съдействие...Ако искате на ЛС напишете нещо повече за вас...напр . ник, къде сте завършили в Благоевград, къде сте учили после, къде живеете в момента и как се казват децата ви(и евентуално  рожденните дати на децата...). За да мога да направя наистина една хубава и съдържателна старница...А за такива като мен - напр. откъде идват и какво ги свързва с града.

Ще направя албум на Благоевградските мами и там всеки,които желае може да си направи свой албум и да си го използва при нужда.....

Предложете и име на темата и какво евентуално какво друго искате да има на първа страница...Който пуска нова тема - ще пуска винаги и първа страница.

Ана - Мария на desi-r

Biridonchella

Вики и Marci

desi-r

Ани и Elenka

ОБЩА

ОБЩА 2( мъж на Фантичка(Мърморко),Фантичка с голямо детенце Дари и моя милост)[/url]

# 174
  • Мнения: 105
По принцип много зле излизам на снимки ма на тая съм избила рибата Sick

# 175
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Joy Joy JoyАма детенце ти е мноого хубаво бе Еленка/пу-пу/
 

# 176
  • Мнения: 11 607
Пускам снимките,които ми харесаха на мен....Фантичка и тя да пусне нейните.....Имам идея да си направим хубава тема за Благоевград, но за това ми трябва вашето съдействие...Ако искате на ЛС напишете нещо повече за вас...напр . ник, къде сте завършили в Благоевград, къде сте учили после, къде живеете в момента и как се казват децата ви(и евентуално  рожденните дати на децата...). За да мога да направя наистина една хубава и съдържателна старница...А за такива като мен - напр. откъде идват и какво ги свързва с града.
Ще направя албум на Благоевградските мами и там всеки,които желае може да си направи свой албум и да си го използва при нужда.....

Предложете и име на темата и какво евентуално какво друго искате да има на първа страница...Който пуска нова тема - ще пуска винаги и първа страница.

А нещо за това няма ли да кажете?

# 177
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Веднага казвам-предложението е страхотно.Ще ти изпратя на лични информация за мен и домочадието.като направиш албумче само кажи името му и парола и ще кача и снимки на смейството. Hug

# 178
  • Мнения: 11 607
Когато събера поне малко инфо от вас мами, пускам нова тема.....С албум, с всичко.....Чакам......

# 179
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Когато събера поне малко инфо от вас мами, пускам нова тема.....С албум, с всичко.....Чакам......

  Написах. Peace

  Ако трябва още нещо само кажи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт