Благоевград!Къде сте?

  • 12 090
  • 192
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 11 607
 Фантичка, тя темата трябва май да я кръстя после диалог - Фантичка - Цоцоланка...

Много са активни останалите.....Засрамете се! Включете се! Не ми ли е интересно и приятно да споделяме тук?

# 181
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, тя темата трябва май да я кръстя после диалог - Фантичка - Цоцоланка...

Много са активни останалите.....Засрамете се! Включете се! Не ми ли е интересно и приятно да споделяме тук?

  Sad Май си права,гугуткаме си самички с теб тук.

# 182
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ейййййййййй не така!
Нямам никакво време за форума, у нас ремонт а и на работа тръгнах вече, чак сега видях колко сте изписали.  Embarassed И на мен идеята на Мама Цоцоланка ми харесва много и още довечера ще и пратя и аз инфо за нас.
Мама Цоцоланка   мерси за снимките. Между другото на среещата изкарах много приятно и се радвам че се запознах с всички ви. Laughing
Фантичка  ти няма ли да качиш някоя от вашия фотоапарат?
Какво стана ще водите ли децата на куклен театър в четвъртък, аз сигурно няма да мога да отида. Sad

# 183
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте !!!
Срещата запознанство мина чудесно!
Виновна съм ,че не съм се включила до сега - обачеее...... Embarassed

Мама Цоцоланке за албума съм сагласна. Дано довечера успея да ти пусна данни за нас.

И веднага идвам с информация за утре 31.05.

Театъра ще бъде от 10.30ч. в театъра.
Билетите са по 2 лева.
Друго представление за сега не се предвижда ( питах изрично).


Така , че ние ще сме там .
Чакаме група пред театъра.
п.п. моята хулиганка искаше още днес да влиза в театъра и  да гледа палячовци . Laughing Heart Eyes Laughing

Айде до утре!!!!
  bouquet

# 184
  • Мнения: 105
Кой кат нас а?
Другите срещи си правят, а пък ние по форумски на театър Joy.
Не знам за вас но на мен много ми хареса, а на дребното също.
Мария, надявам се това , което ви възпрепятства да не е нещо неприятно.

# 185
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Elenka, Фантичка вчера не съм влизала и пропуснах да ви поздравя и двете с рождените дни на малките ви дъщерички.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН (на патерици )НА МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ АННА И БОРЯНКА!!![/color][/b][/size]
И на двете им желая много здраве, щастие, лудории и весели игри!!!

И на нас много ни хареса театъра, Вики за първи път я виждам толкова впечатлена от нещо. Grinning

# 186
  • Благоевград
  • Мнения: 142
И на нас театъра ни хареса много!!! Hug Heart Eyes Hug
Цял ден си пеем песничката :
"хей, приятелю , здравей! Нашта песничка запей  ........"!
Аааа, и на всички у дома се похвали как са давали оценки на "вижотните"( животните Laughing).
Ей, а за утре освен на площада (обече не разбрах от колко почва10,11..ч.) май ще има нещо и в Аква парка (плажа).
Мисля от 11часа - без вход и  с много награди.
Но ние вече се уговорихме с побратимите за площада и може и да не стигнем до плажа.Ако някой се отнесе до там да пише отзиви ( любопитна съм просто). Wink
Миналата година имаше празник и в градската градина.
Някой да е чул нещо дали утре ще има там .....?
Айде весел празник на всички дечица утре !!!
 (и мамите да ги слушат Mr. Green)
  bouquet

# 187
  • Мнения: 11 607
И на нас ни хареса театъра...Щом и племенницата слуша...Значи си е струвал...Само на моменти героите използваха едни думички дето не бяха кой знае колко за децата, ама....какво да се прави.....

Хубаво и приятно изкарване на 1.6. Ние утре тръгваме на мини екскурзия!До неделя!

На Еленка - честито на патерица на дъщеричката рожденния ден! Здраве, много игри и безгрижно детство!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 188
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ ПАЛАВНИЦИ!!!
МНОГО ПОДАРЪЦИ И УСМИВКИ ВИ ЖЕЛАЯ!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!!!

# 189
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Как ви мина празничният ден?!? newsm78

При нас програмата беше пълна, направо разкошна. Heart Eyes

Сутринта бяхме на площата - песни и танци с побратимите и голям кеф.
Към 11.30 ч. се отнесохме до плажа (Аква Парка) и хванахме и там празника в разгара.
 Ана-Мария беше изключително доволна от срещата с клоуните и сладурските къщичка, пързалка и масички.
 Успяхме да се отчетем и в "ЛОДИ" ( че иначе отсъствие ще ни пишат там  Mr. Green).
А към 19.30 ч. отново се озовахме в Аква Парка.
Изобщо емоции и усмивки цял ден .
Преди да си легне залиташе , а това на нас не ни се е случвало.  NaughtyНаправо ме изненада моята малка фурия.
 Joy hahaha Joy
Айде, на всички сега заслужена почивка!!! Laughing
Elenka  записала съм ти филмчетата. Другата седмица ще се видим на ЛОДИ и ще ти ги дам.
Marci   наближава 3.06 - работиш ли по идеята ???? newsm78
  bouquet

# 190
  • Мнения: 105

Да ви по4ерпим за рождения ден на каката, 4е днес става на 6 години.
А за 1-ви юни не ми се говори. Ние с дреб и до поликлиниката стигнахме, а на детската градина бях бясна, 4е не са завели децата никъде, а аз специално заради това я заведох, 4е да празнува с приятел4етата #Cussing out.
Радвам се 4е сте изкарали добре Hug
Днес или утре със сигурност няма да стигнем до ЛОДИ, ма другиден 6т се постараем.
Успешна седмица на труде6тите се, аз отивам торти да майсторя.
Забравих ма навреме си редактирах поста.


Честит рожден ден и на Мария /Biridonchella/!

Да си жива и здрава и най-обичаната майка и съпруга, пък другото само ще си дойде на място  bouquet

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 09:16 от Elenka

# 191
  • Благоевград
  • Мнения: 142
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КАЛИНА !!!

http://greetings.riversongs.com/greetings/birthday.html

Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!!

  bouquet

# 192

Общи условия

Активация на акаунт