Скарахме се заради свекървата:(

  • 14 777
  • 575
  •   1
Отговори
# 570
  • Paris, France
  • Мнения: 14 428
Даскалка е с вечен бан.
Скрит текст:
Но е добре и  изпрати поздрави на всички фенове.

Тази тема, независимо от авторството, за поледен път показа нагласите на съфорумките.
Аз лично с голям интерес я следя.

Съмнява ме да е отнесла вечен бан. Преди дни беше харесала мой пост, значи влиза, чете, отбелязва си постове. Вечният БАН е след предупреждения и временни банове, не изведнъж. Май те мотае нещо.

 
Претърпях същата операция като свекървата на авторката и още същият ден ме изписаха от болницата. Нямаше нужда да ходя и на превръзки. Много лесно се справях и сама. На десетият ден махнаха конците.
След операцията се прибрах пеш, чуствах се много добре.
Чудя се що така при свекървата на авторката се е налагало да ходи всеки ден на превръзки, че и след като са махнати конците да продължава с превръзките newsm78

Иначе съм прибирала в  квартирата си която беше гарсониера човек който дойде за операция на очите. Но той остана три дена и сутрин ставаше рано, защото знаеше, че ставаме за работа, а и диването трябваше да закусва. Спеше в кухничката на едно кресло, което се разпъваше. И за да можем ние да закусим сутрин, това кресло трябваше да се сгъне.
Читав човек, съобразителен, а дори роднина не ни беше.
Иначе ако трябваше да остане повече, щеше да ни се .......и на тримата цялата бойна слава Laughing

 :hug; , това, че ти си се чувствала добре не означава, че и свекървата се чувства така. Общо състояние, възраст, тегло, придружаващи заболявания.

Ако не ходеше на превръзки след махане на конците нямаше да има тема. Всяка кожа е различна и зараства по различен начин. Ако е диабетичка, има склонност към хипертрофия на белега или келоиди ще ходи и след махане на конците.

# 571
  • София
  • Мнения: 10 476
Даскала и мой пост хареса вчера. Та да влезе и да уточни гадното лапе яде ли коледни сладки или не.

# 572
  • Мнения: 14 987
Невена, тя чете и може да лайква, но не може да пише.
Не ме мотае, чуваме се Blush

Колкото до свеката от темата, тя пък как се е поставила спрямо децата си, не е истина направо.
На едните слугува, при другите не смее и да преспи.
Дали заслужава такава съдба? Жал ми е за нея.
А за авторката на темата - ами грехота е да изхвърлиш нечия болна  майка при непознати, защото ти пречи на рахата.
Не вярвам връзката и с този мъж да оцелее. Защото зад благовидния предтакст , че няма "въздух"  в апартаментчето, стоят доста други фундаментални проблеми. Аз не бих простила подобно нещо. А това ще и е втори провал . Защо ли ?
 Преди години свека идваше у нас в София и то не заради здравословни проблеми, а да ме врънка с нейни проблемации. И спеше с мен, макар и да не сме се гушкали, а на ъглови легла, а сина ни спеше при баща си. Понеже тя е БДК / Биг Драма Куин/, за да засили ефекта от "страданията " си, нощем ми стенеше Joy
но какво да я правя, такава си беше. Изтърпявала съм. Все пак, тя е нечия майка, разчиташе на помощ от мен и я получаваше. Не съжалявам за това и до днес.

# 573
  • Мнения: 62
Понеже не желая да бъда обект на неправдоподобни упреци, а и да ме мислят за фейк и т.н., предлагам на модераторите да заключат темата. В началото имаше страхотни постове,които ми отвориха очите, но на края се превърна в махленска клюкарница. Съжалявам за това, не очаквах...Всичко най-добро желая та всички /свекита и снахички/😜

# 574
  • Paris, France
  • Мнения: 14 428
Даскала и мой пост хареса вчера. Та да влезе и да уточни гадното лапе яде ли коледни сладки или не.

Как ще яде сладки, бря! После кой ще му лекува кариесите? Може да е в Лондон в момента и там да ги яде, нали спи в кухнята.

таис, а за какво е банната? Че и вечно. Не може ли да пише на администратор? Тя имаше нужда да споделя, явно всичко много и тежеше. Пожелай и щастлива Коледа и здраве и щастие през новата година от мене.
Понеже не желая да бъса обект на неправдоподобни упреци, а и да ме мислят за фейк и т.н., предлагам на модераторите да заключат темата. В началото имаше страхотни постове,които ми отвориха очите, но на края се превърна в махленска клюкарница. Съжалявам за това, не очаквах...Всичко най-добро желая та всички /свекита и снахички/😜

Щастлива и спорна година желая на цялото ви семейство.

# 575
  • Мнения: 46 643
Понеже не желая да бъда обект на неправдоподобни упреци, а и да ме мислят за фейк и т.н., предлагам на модераторите да заключат темата.

Общи условия

Активация на акаунт