Мъжът ми има връзка, която отказва да приключи

  • 7 282
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 360
Авторке,
 
Ти си умна жена. Осъзнаваш детската си травма, но защо я приемаш като част от себе си. Защо не работиш по въпроса? Най - тъжното е да приемем, че това е съдбата ни, и да приемем, че ще следваме някакъв нездравословен модел. Тук бих казала... Only death fish goes with the flow...

Той, тя и другата.. Вечната ситуация, мамка му. Избягай от този порочен триъгълник.. Той не може да избере нито една от двете ви. Разпокъсан е, защото не обича нито едната, нито другата. Освободи го от тежкия избор Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 825
Вие имате ли себеуважение към себе си? Да откажете мъжа си от връзката му? Не, не, не мога да повярвам, че има такива жени.

# 32
  • Мнения: 4 624
Един силен шут в г*за е доста подходящ в ситуацията. Така много ще го улесниш с вземането на решение.

# 33
  • Мнения: X
Хаха, нали?
Сърце няма авторката! Да мъчи така мъжа си, да го поставя пред избор! Ми да си го делят двете, какъв е проблемът?

# 34
  • София
  • Мнения: 38 722
Ама вие кога сте били въобще заедно, че да става въпрос за раздяла? Вие сте си разделени. Той си има своя свят в Кипър. Да си ходи. Чао, адиос, сбогом.

# 35
  • Мнения: 7 423
Не ти е харесал животa в Кипър и си се върнала. Тогава още сте престанали да сте семейство. Много са ми интересни такива "семейства" и никога не съм ги разбирала. Сърди се на себе си, никой не ти е виновен, че си живяла в илюзии.

# 36
  • Мнения: 15 960
На мъжът ти очевидно не му харесва този живот - с теб, в тази страна, в тези условия. Май е време разделно при вас, но ако толкова държиш на него, няма ли шанс да се завърнете двамата в Кипър?

Само и да вметна, че битката между полякиня и българка е неравна битка. Нашенките просто нямат заложбите, които една жечпосполитка има.
На този наистина трябва да му е златен, защото няма друго обяснение защо и една полякиня толкова ще държи да роди дете от безработен, безпаричен и осъждан в чужбина българин, с две деца от две жени.

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Авторке,
 
Ти си умна жена. Осъзнаваш детската си травма, но защо я приемаш като част от себе си. Защо не работиш по въпроса? Най - тъжното е да приемем, че това е съдбата ни, и да приемем, че ще следваме някакъв нездравословен модел. Тук бих казала... Only death fish goes with the flow...

Той, тя и другата.. Вечната ситуация, мамка му. Избягай от този порочен триъгълник.. Той не може да избере нито една от двете ви. Разпокъсан е, защото не обича нито едната, нито другата. Освободи го от тежкия избор Simple Smile
Много хубав пост. Исках да напиша в общи линии същото, което пише в първата част, но нямах време по-рано. Както и да дам пример със себе си- моята детска травама е по-голяма, и в резултат поредица неуспешни връзки, съсипан брак, купища проблеми и мразех себе си. Но с осъзнаването какво стои зад всичките ми провали дойде и "излекуването". Сега съм нов човек, с нов живот. Щом аз мога, всеки може.
И да, той не обича никоя от двете ви. Не обича и себе си. Ти също (иначе тази тема нямаше да я има). Не сте се научили да обичате... но пътя е това... прояви себеуважение и прекрати тези нездравословни отношения. Не стой заседнала в миналото, то вече не съществува.

# 38
  • София
  • Мнения: 8 002
Този няма пари да се усмихне, плоди се безразборно като заек и ти се чудиш дали го обичаш. Има нещо много сбъркано и при двама ви, не създавайте повече деца, само ще страдат.
Не мога да дам съвет, защото нямаме никакви допирни точки в мисленето.

# 39
  • Мнения: 11 414
А той как е сигурен, че детето на другата е от него!

Ако искаш да го запазиш говорете да заминете заедно НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ!Не тук, не в Кипър. След като се роди детето да направите тест за бащинство и ако той е бащата ще го подкрепиш да поеме бащините си отговорности. Прояви разбиране и го накарай да осъзнае, че онова е било просто връзка за секс. Но с последствия!

Не го гони и не прави драми, а се опитай малко и него да разбереш.

Между временно мисли добре и гради добре собствената си финансова и емоционална самостоятелност! Той е прекалено неуравновесен и не е другарче за дълъг път!

# 40
  • Мнения: 6 622
Така..... Много интересно. Да видим дали съм разбрала. Ти имаш дете от първи брак, и той има дете от първи брак, след това едно общо и след това едно от румъно-полякиня. Твоя ти прави дете, но бързо бяга към Кипър и не се прибира 4! години. Ти си мислиш, че връзката му с другата жена се е зародила при последното му заминаване там. А от къде знаеш, че не датира много по-отдавна?Напълно възможно е новата тръпка да е била причината за 4 годишният му престой в Кипър, а другото да са оправдания пред теб.
И най-важното, не разбрах къде в цялата тази идилия са неговото и твоето дете от първият брак? Виждате ли се с тези деца? Носите ли някаква отговорност за тях?

# 41
  • Мнения: 5 038
Спрях да чета на "Обичам го". Докато има жени с такава психика, ще има и мъже, които да ги тъпчат.

# 42
  • Мнения: 3 759
"Мъжът ми има връзка, която отказва да приключи"... Следователно не е мъжът ти. Вече не.
  Приеми, че бащата на детето ти е умрял, а този.. ами приеми го като потенциална нова връзка. Струва ли си?

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Любовчията сигурен ли е, че бебето е от него? То, не че има значение по казуса де...

Като изключим любовните трепети, помисли- ти в Кипър не желаеш да се върнеш, той пък в "гадната" София не му се живее. Дори да се стигне до компромис и единия отстъпи- ще е пълно фиаско.

Най-добрият вариант, според мен, е да си изкарате празниците криво-ляво и да се завръща в топлата страна. Само да не забравя да изпраща по някое евро за дъщеричката си...

# 44
  • Мнения: 1 168
Авторке, не разбирам защо ще участваш в това "театро" за пред родителите и детето? Защо ще играеш участник в "щастливо" семейство, при условие, че само след две седмици цялата истина ще се разкрие. Родителите му знаят ли, че той очаква още едно дете в Кипър?
Тази история с пазената в тайна бременност също ми се струва доста нелепа. Нещо ме кара да си мисля, че мъжът ти изобщо не е съобщил на въпросната полякино-румънка, че има жена и дете (дори две деца) в България.

Общи условия

Активация на акаунт