Електрически перфоратор Parkside: удобен, полезен и мултифункционален

  • 13 873
  • 516
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 846
Наскоро семейството ни се увеличи с един член и винаги се налага да ремонтираме, да пренареждаме, да добавяме нещо ново за по- голямо удобство. Бихме го използвали предимно за разглобяване на шкафове, секции, легла (по-големите мебели, където отвертката не върши работа) или са сглобяване на такива.

# 46
  • Мнения: 1 436
Доста полезен инструмент е, често би влизал в употреба.

Предстои ни ремонт в детската стая и преобзавеждане, би ни свършил отлична работа при монтирането на корниз, етажерките, както и за фиксирането на скриновете и шкафове за стената, за да са по- стабилни.

# 47
  • Мнения: 4 218
След като миналата година си купихме селска къща, която е изоставена от години, вече имаме нужда от всякакви инструменти. Там ще се преви всичко наново, защото е разграбено. От покрива, през ВиК и ел. исталации, до прозорци, врати и обзавеждане.

# 48
  • Мнения: 821
Правим външна веранда и това устройство ще ми е необходимо за изграждане и монтиране на парапета

# 49
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Добре е да има такъв уред вкъщи. Бих го използвала за пробиване на дупки, или за монтаж и демонтаж на шкафове, секции и др.

# 50
  • Мнения: 2 695
Обзавеждаме хола и ще слагаме висяща секция + библиотека към нея. Бихме го използвали, за да ги закачим за стената.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 039
За монтиране на етажерки за играчки в детската стая. За монтиране на приспособление за окачване на колела в гаража.

# 52
  • Мнения: 127
За пробиване на дупки

# 53
  • Мнения: 14 851
За довършване на ремонта.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 411
ММ ще направи ремонт на банята... След потресващият полу-професионален ремонт от познати преди 5 години, ММ се е заканил сам да оправи банята отначало до край. Като разбира се ще се започне с къртене на кривите плочки и ще завърши с пробиване на дупки за всички шкафове, закачалки и прочие аксесоари.

# 55
  • Мнения: 2 495
Задала съм задача на мъжа ми за направата на цветарник,идеална работа би свършил.

# 56
  • Мнения: X
За нова градинска пейка.

# 57
  • Благоевград
  • Мнения: 514
За къртене на стени .

# 58
  • Мнения: 806
Предстой ми смяна на кухненските шкафове, точно за това ще го използвам.

# 59
  • София
  • Мнения: 945
За предстоящ ремонт на банята.

Общи условия

Активация на акаунт