Дали не сбърках с него?

  • 5 850
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 366
Извинявайте за спама, Бианка той още ли е с йогинята?

# 91
  • Мнения: X
Та и такива случаи има... може с първото да е екстра, а при второто да изчезне образно казано и т.н.
Да, точно така си е. Наблюдавам такава пиеса в момента.
Мисля, че мъжете с вкус към забавленията трудно се отказват от тях.

# 92
  • Мнения: 18 867
Свтулчица, да, но не гледат те децата уикендите и т.н. Само свобода за тях Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 4 366
Свтулчица, да, но не гледат те децата уикендите и т.н. Само свобода за тях Simple Smile

Това ясно. Просто питах дали още е със "сродната душа". И БНД тъй. Не, че ме вълнува особено

# 94
  • Мнения: 2 949
Ако мъжът е бил всяка вечер с компания на купон , няма да му е лесно да седи вкъщи . Мъжете дето все вкъщи си седят  , няма да им пречи . То 4 месечното го мяташ на шезлонга и да си седи , не е чак толкова зор . Може би е най - трудно денонощното занимание с човечето , ако няма по някой свободен час си е направо мъка .
Все пак 50 % е негово детето , трябва да се включва толкова .
Може да не е съзрял , някоя баба го е бутала за деца , трябвало е още да почака .
Опитвай да го включваш и него .

# 95
  • Мнения: 54 807
Ще внеса елемент на изненада Simple Smile Първият ми мъж къпеше децата като бебета всяка вечер, возеше ги по паркове и детски градини. Занимавал се е много с първите ни две деца. След като третото се роди, човекът изживя пълна промяна, метна се на йога и "духовни висоти" и с третото не се е занимавал въобще. Та и такива случаи има... може с първото да е екстра, а при второто да изчезне образно казано и т.н.

Аз затова казах да не се пъчат някои, че били си избрали свестни мъже = добри бащи.
Нищо не са избрали, чист късмет са имали.

# 96
  • Мнения: 128
Не знам какво смешно намирате в темата, просто писах защото ми тежи, имам семейство и приятели, които ме подкрепят, финансово съм независима, въпросният мъж живее при мен, в моята къща. Преди раждането не съм се сблъсквала с това негово поведение и ми е много тежко, че това се случва на мен, защото човекът до мен явно е силен само на думи, но не и на действия.

# 97
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Този си е патриархален тип и едва ли някога ще се промени. Авторката да си прецени дали може да търпи това.


# 98
  • Мнения: X
Е тя нали го изгони преди 2 дена, какво стана след това?

# 99
  • Мнения: 32 288
Не е писала.
Съмнявам се да го е изгонила. Търпи си.

# 100
  • Мнения: 5 274
Тя няколко пъти пожела да са ни весели празниците. Не и хареса това, което прочете и изчезна. Ако го е изгонила сценария е следния - той се "разкайва горчиво", кълне се в най-святото си (приятелите?), че ще се промени и тя го прибира "заради  детето", да не остане без баща, то е много привързано към него (доколкото може бебе да е привързано), пък и какво ще кажат хората от Долно Нанагорнище все пак . После ще и направи още 1 бебе за да си скрепят отношенията и ще хухне по хоремази, защото е "мъж" и защото така! Следващата и тема ще е от типа "Здравейте, има ли някой който знае как се прави бяла магия за любов и привързаност?".

# 101
  • Мнения: 32 288
В случая бебето не може да е привързано към бащата. Бащата грам не се занимава с бебето.
Бебето е привързано към майката.
На бащата също не му дреме за бебето.

# 102
  • Мнения: 5 274
Елора, знаеш колко бързо се променят нещата  и хората, когато трябва да се оправдае нещо.

# 103
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Мисля,че ако мъжът ми ме остави с детето по празниците ,за да е с приятели ,то повече няма да ми е мъж.

И аз така мисля.
Второ дете?Категорично не.

Едно дете има нужда от грижите и вниманието и на двамата си родители.Мунчо не става за родител.

Общи условия

Активация на акаунт