Аз ли съм третият човек :(

  • 8 848
  • 160
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 960
И аз не виждам какъв разговор я карате да провежда с този мъж, при условие, че не е показал недвусмислено интерес към нея. Винаги може да се измъкне, че е нямал никакви намерения към нея и тя само си е въобразила. Да изчака и да види дали ще се събере пак с бившата, пък може и да извади късмет.

# 46
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Тук сериозно ли никой не се е влюбвал, без преди това да са му показали каквито и да е намерения??
Понякога хората се срещат, започват да общуват и преди на единият да са му минали каквито и да е романтични мисли, другият вече може да е седмото небе.

# 47
  • Мнения: 21
Наясно съм, че вероятно погрешно съм изтълкувала сигналите. В интерес на истината, след развода това е първия мъж, с който поддържам някакви отношения. Бях се вглъбила изцяло в децата и работата. Може би ми хареса усещането отново да разчиташ на някой, знам ли..
Но в крайна сметка, каквото стане. Искам да запазя приятелски отношения с него, въпреки че ми остана горчив привкус от факта, че именно снимката на дъщеря ми провокира бившата му да изскочи от небитието и мисълта, че не го е направил от невинни подбуди, а именно за да я жегне ...
Ще поживеем, ще видим..

# 48
  • Мнения: 85
Тук сериозно ли никой не се е влюбвал, без преди това да са му показали каквито и да е намерения??
Понякога хората се срещат, започват да общуват и преди на единият да са му минали каквито и да е романтични мисли, другият вече може да е седмото небе.

Тук се познах, трябва ми много малко за да хлътна. Знам, че това е една лоша моя черта ама уви вече на 35 едва ли ще се променя.

# 49
  • Мнения: 6 622
Случвало ми се е в 5 клас. Възрастни хора, които имат интерес един към друг го показват.Ако интересът не е взаимен, какъв е смисълът да заявява чувствата си пред него?
Тук сериозно ли никой не се е влюбвал, без преди това да са му показали каквито и да е намерения??
Понякога хората се срещат, започват да общуват и преди на единият да са му минали каквито и да е романтични мисли, другият вече може да е седмото небе.

# 50
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Т.е. да си възрастен означава да се барикадираш емоционално отвсякъде, сакън да не вземеш да се влюбиш в някой несподелено, че после... какво ще стане? Краят на света?

# 51
  • Мнения: 6 622
Е като си влюбен несподелено защо е нужно да му го казваш? За да ти каже, че не изпитва същото и да се отдръпне? Обичаш си го, приятели сте и се надяваш и той да прояви интерес.

# 52
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Добре, не е нужно да го казваш директно. Има хиляда и един други начина да покажеш, че имаш малко по-различен интерес. Ако човекът също има, или не е тотално дърво, ще усети намека и ще действа. Или пък не.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 14 560
Vili, все пак този мъж има връзка с жена, която не му е безразлична. Обикновенно мъжете показват интереса си . Идеализираш го, заради  помощта му.

# 54
  • Мнения: 21
Vili, все пак този мъж има връзка с жена, която не му е безразлична. Обикновенно мъжете показват интереса си . Идеализираш го, заради  помощта му.
Възможно е, но ми се представи като необвързан. Тоест-разделен.
Май съм от старата школа и за мен раздяла означава раздяла Simple Smile в смисъл, приех го буквално. Знам ли, не познавам много мъже, които лелеят по бившите си и се събират с тях.
Но пък знае ли човек..

# 55
  • Мнения: 6 622
Добре, не е нужно да го казваш директно. Има хиляда и един други начина да покажеш, че имаш малко по-различен интерес. Ако човекът също има, или не е тотално дърво, ще усети намека и ще действа. Или пък не.
Може разбира се. Нека му намекне, нека флиртува, да му привлече интереса, но директен разговор е излишен.

# 56
  • Мнения: 15 960
Тук не спорим дали тя да прояви интерес, а дали да провежда сериозен разговор с него, както имаше съвети.

# 57
  • Мнения: 54 955
Хората се развеждат и пак се събират, вие тук скорошна раздяла я смятате за окончателна. Simple Smile
Авторката да си поддържа приятелски отношения, пък каквото стане.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 067
На 40 години,  самотна майка с две деца в нов град ще съм толкова стресирана и притеснена от всичко, че последно ще се кахъря за по - млад приятел и бившата му любовница. Изобщо не би ми хрумнало. И то само няколко месеца са минали.  Ти какво, как го виждаш това? Да се жените и да раждате нови деца ли? Щото той е на 35 г. С интерес към децата,та явно иска вече свои. Изобщо ако съм аз няма да задълбавам в това. Да ти помага щом иска, и толкова засега. Освен ако не е супер свестен и супер влюбен в теб, но случая не е този. Едва ли нови драми са ти нужни, с триъгълници и прочее. Не си на 17сет. Гледай си децата и  да се устроите, това с добро го казвам, понеже задаваш въпрос по тази ситуация.

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 23:50 от Wooden Cuckoo Clocks

# 59
  • Мнения: 422
Заинтригувал те е, защото имаш от нужда от опора.. Мен повече ме притеснява децата ти да не се привържат към него, че не се ли получат нещата между вас-те ще са в кофти ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт