Да дам ли още един шанс?

  • 4 091
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте!Моята история е следната.Преди 6 години се запознахме с бащата на детето ми и 2017 година забременях..като му казах ,че съм бременна ,първата седмица всичко беше супер много щастлив и след това ми каза ,че не е готов да бъде баща и по-добре да го махна,защото сама ще ми е трудно да го гледам.Последва раздяла .Родих ,детето ми стана на 6 месеца до тогава той не ни беше търсил..Започна да звъни ,да иска да вижда малкия ,искаше да се съберем и му дадох шанс(събрахме се) той беше в чужбина и ние отидохме при него (1 месец и се прибрахме)защото не се получи.Аз съм много ревнива ,но той ми дава и поводи което ме кара да ревнувам още повече.Дойде си сега за Коледа и пак говори за събиране ,но с тази моя ревност щяло да бъде много трудно .Как да спра да го ревнува ?Виждам детето как му се радва и го търси ,но заслужава ли си да му дам още един шанс заради детето.Той иска за да е нормална връзката ни да си се вижда с приятелки,да си пише с тях,да си обсъжда други жени пред мен (коя колко е яка и уникална),но в същото време казва аз какво правя била съм болен мозък.Главата ми е каша и не знам какво да правя

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 23:16 от Не се сърди, човече

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Да бе, той иска теб с детето вкъщи, а в същото време да си вее гащите и навън пък после ти си била болен мозък.

Като виждаш, че не става, за чий се чудиш? Явно няма да ви бъде. Какви шансове, какви пет лева?

# 2
  • Мнения: 4 622
Не знам какво ти е каша, като е повече от ясно, че не си заслужава.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 838
Вие изобщо имали ли сте сериозна връзка? Според мен, човекът иска да сте заедно само заради детето. Не мисля, че Ви зачита като партньор. Не знам, дали е възможно това да се случи вече, при така описаната ситуация. Или ще се разделите, или Вие ще се примирите с неговия начин на живот в "името на детето".

От друга страна - какво значи прекалена ревност и какви са тези поводи, които Ви дава? Не съм много ревнива, та за мен е прекалено някой да ми рови в телефона, да ми казва, дали и какви приятели ще имам и т.н.

Също така, не ми пречи, например, да обсъждам с мъжа (с когото съм) външността на други жени. Всичко зависи от контекста и вашите отношения.
Ако мъжът не обсъжда други жени С Вас, а Във Ваше присъствие и то, знаейки, че това изобщо не Ви харесва, за съжаление на него не му дреме много за Вашите чувства.
Ние тук, само от горното описание, няма как да знаем какъв е точно случаят.

# 4
  • Мнения: 162
А ти защо искаш да му даваш пак шанс? Уважаваш ли се? Това не е ревност от твоя страна. Той си “хойка” пред очите ти. Само защото “детето му се радвало”, не е причина да даваш шанс на такъв човек.

# 5
  • Мнения: 905
Веднъж счупи ли се чашата...клише, но потвърден с годините и от много връзки факт.
Гледай напред.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Как така ще даваш.шанс заради детето и ще го.ползваш за оправдание цял живот, и ще се чудиш какво да обясниш като вземе да разбира ситуацията, и не приеме, че си с този мъж заради "детето"...

Нима детската емоция в момента би могла да е аргумент да се забиеш с този ненаживял се момък?
Себе си гледай, момиче, ти да си спокойна, тогава и детето ти ще е ок.

Даваш.шанс ако мъжът си струва, детето сори ама му е раничко да си смените местата.

# 7
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Ти тези шансове ги раздаваш като бонбонки тик так. Как въобще даде втори шанс на човек, който ти е казал да махнеш детето. Защо си го причиняваш това и се надяваш на нещо от човек, неузрял за семейство? Такъв е бил, все още си е такъв, а ти си мислиш и надяваш, че нещо се е променило. Гледай си детето и затвори тази страница окончателно. Не можеш цял живот да го чакаш , да се надяваш и да даваш шансове.

# 8
  • Мнения: 1 260
На такъв не само , че шанс няма да му дам , ами и детето си да вижда даже.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 000
Очевидно е, че се занимавате с пълен боклук в човешки облик.

# 10
  • Мнения: 7 978
Не от съвет имаш нужда, а от спешна психологична медицинска помощ (заради детето, което си родила - то не е виновно за твоите избори и грешки).Hands V

# 11
  • Мнения: 11 404
А защо не потърсите баланс в тези ревниви отношения?
Не е нормално да обсъжда пред вас коя колко е яка и да точи лиги - това не е ревност, а липса на уважение.
Да си се чува/вижда с познатите не пред вас и да не коментира тези приказки.
В крайна сметка няма как да станете от раз друга и да спрете да ревнувате.

И двамата може да понаправите някой приемливи отстъпки и да се получат нещата ако още има тръпка между вас.

# 12
  • Мнения: 162
Пак ти прочетох поста. Няма спасение нито за теб, нито за него. Нито той ще поиска наистина да сте семейство, нито ти от днес нататък ще бъдеш широкоскроена и ще приемаш с отворени обятия неговата полигамия.

Имате връзка 6 години, ти забременяваш - той се радва. После размисля, а ти го напускаш.
Е, какво е това чудо? Ще си вземем куче - няма да си вземем куче. Детето да не е концерт пожелание. Днес го има, утре - не.

Доскучае му живота, па се сетил, че е баща. Свирне ти да се събирате - даваш му шанс. Умори се от теб, изгони те. И после пак и пак.

Ужас. И аз се радвам на деца, ама ако са мои ще си ги гледам. Няма да влизам в отворени връзки. Извинявам се, ама този не струва. Казвай му гуутбай форевър и си живей живота с детенцето!

# 13
  • Мнения: 1 699
Гледай си детето и себе си също. Това трябва да ти е приоритет. Според мен той може да бъде в живота ви само като баща на детето, за другото не мисля, че си заслужава. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 119
Да го ревнуваш, значи го обичаш. А как обичаш мъж, който се е провалил като мъж? Баща на детето ти, който се е провалил, като баща, още като се е отказал от отговорност. И човек, без минимални човешки добродетели?

Странно...

# 15
  • Мнения: 866
Ето ви едно мъжко мнение г-це Гешева !

Ако бях някой от близките ти приятели, щях да те хвана за раменете, да те раздрусам и да ти кажа: "хей момиче събуди се, събуди се".

Цитат
Преди 6 години се запознахме с бащата на детето ми и 2017 година забременях..като му казах ,че съм бременна ,първата седмица всичко беше супер много щастлив и след това ми каза ,че не е готов да бъде баща и по-добре да го махна, защото сама ще ми е трудно да го гледам

Твоя случай приключва тук мило момиче, останалата част от разказа дори няма никакво значение !

Ако може да говоря на ти, осъзнаваш ли всъщност колко е абсурдно дори да се дискутира този случай и да се говори за шансове ? Аз по-скоро си мисля, че става въпрос за момче, а не за Мъж.

Направо много ме е яд за теб и тази твоя наивност. Един егоистичен страхливец и предател, който явно е гледал на теб като играчка за секс и тази мишка се е отказал от теб и детето си и те оставил да се справяш сама и дори без да се интересувал от вас 6 месеца. Изведнъж обаче решил, че му се приискало да види детеото и ако може да сте заедно. Ехоооо момиче бързо се събуди моля те, това е абсурдно !

Какви шансове, кви 5 лева, този нещастник дори не трябва му даваш да вижда детето, ТОЙ ВИ ИЗОСТАВИ НЕ ПОМНИШ ЛИ ???

Това не е мъж, това е егоистична мишка, в този човек няма чувство за грижовност, за бащинство.
Много мъже плачат от щастие като разберат, че ще си имат детенце и са на седмото небе, но ти просто си попаднала на незряло момче, което още му се живее и едно дете и грижата за него ще му е пречка за това !

Много често съм си задавал въпроса за причините, много жени да не могат добре да преценяват мъжете. Вярно и, че любовта е сляпа, но не е само това причината. Ако сте достатъчно мъдри е много лесно още в началото и особенно като поживете известно време с някой, да разберете що за човек е, дали е грижовен, копнее ли за деца, дали е патологичен ревнивец, прикрит насилник (често насилниците се активират, чак когато обвържат жената с брак и деца, защото знаят, че тогава е по-трудно тя да избяга), както и всички останали качества, които са важни за една щастлива връзка !

Не збравайте поговорката: "Три пъти мери, един път режи", нещо толкова просто, което би могло да предотврати драматични събития !

Надявам се мнението ми да ти е от полза.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592

О, я стига, моля те! Какви шансове, какви глупости? Ако иска да бъде баща на детето си... при все, че е позакъснял малко, но... да речем - може да му дадеш шанс, но да е с теб!? Защо!?

# 17
  • Paris, France
  • Мнения: 14 137
Здравейте!Моята история е следната.Преди 6 години се запознахме с бащата на детето ми и 2017 година забременях..като му казах ,че съм бременна ,първата седмица всичко беше супер много щастлив и след това ми каза ,че не е готов да бъде баща и по-добре да го махна,защото сама ще ми е трудно да го гледам.Последва раздяла .Родих ,детето ми стана на 6 месеца до тогава той не ни беше търсил..Започна да звъни ,да иска да вижда малкия ,искаше да се съберем и му дадох шанс(събрахме се) той беше в чужбина и ние отидохме при него (1 месец и се прибрахме)защото не се получи.Аз съм много ревнива ,но той ми дава и поводи което ме кара да ревнувам още повече.Дойде си сега за Коледа и пак говори за събиране ,но с тази моя ревност щяло да бъде много трудно .Как да спра да го ревнува ?Виждам детето как му се радва и го търси ,но заслужава ли си да му дам още един шанс заради детето.Той иска за да е нормална връзката ни да си се вижда с приятелки,да си пише с тях,да си обсъжда други жени пред мен (коя колко е яка и уникална),но в същото време казва аз какво правя била съм болен мозък.Главата ми е каша и не знам какво да правя

Честно казано, не виждам нищо нередно в това, което мъжът прави - пише и се вижда с приятелки и коментира жени. Куче, което лае не хапе. Обаче аз не съм ревнива. И двамата с ММ правим това, което прави БнД ти, никой не ревнува другия и не страда от този факт.

Ти си явно болезнено ревнива и искаш повече заедност с по-отдаден партньор, а този такъв няма да стане.

Имате общо дете. Дете, за което е добре да живее с бащата или поне да се вижда редовно с него и както се казва: Втори шанс трябва да се дава всекиму, трети - никому.

Той веднъж те е предал. Изоставил те е бременна и не те е потърсил дълго след раждането.

Дала си му втори шанс и си отишла при него, но характерите ви не са съвместими.

Интересно ми е преди да забременееш по същия начин ли се държеше? - чат и срещи с приятелки, обсъждане на жени.

# 18
  • Мнения: 91
А защо непременно мъжът да е виновния? Човекът не е искал дете от нея, казал й го е преди да се роди. Причините не стават ясни, защо всички му хвърлят вина на него?

# 19
  • Мнения: 661
Каква каша ?! Нещата са толквоа точни и ясни, че не знам какво се чудиш..То самият му изказ, е страшно отлъскващ...Ако искаш, да ти изневеряват,да ти се подиграват, и да те унижават...Събери се с него....Даже, се чудя къде си гледала, че и дете си родила на тази амеба...Сигурно от любоФ.....

# 20
  • Мнения: 22 867
А защо непременно мъжът да е виновния? Човекът не е искал дете от нея, казал й го е преди да се роди. Причините не стават ясни, защо всички му хвърлят вина на него?

Човекът изобщо знае ли какво иска? Като не е искал дете, да не го е правил. Той първо радостен, след пет дена се присетил, че пък не го иска. Никакви шансове не заслужава, точно заради това - да може тая жена и детето ѝ да живеят по-спокойно.

# 21
  • Мнения: 661
И аз това се чудя...Направил дете, искал го, след ден два- не го иска вече...Всмисъл?! Това, да не е играчка...Убедена съм,че й е изневерявал много преди детето...Просто е женкар, искал е детето,после е събрал две и две, че с това дете вървят и отговорности..Че няма, да има свобода,и айде чао..После е размислил, пак дошъл при жената, да прави уговорки,и да рамкира безумни отношения,като естествено маниипулира,предразполага и посява чувство за вина,у нея с тъпите фрази "ти си болен мозък" "ти си страшно ревнива" , "всичко е в твоята глава" дрън, дрън.... Олигофрен ...

# 22
  • Мнения: 91
Моля, моля, да не би жените да нямат същия подход към мъже, които не харесват? За да не иска да е с нея, значи нещо в тяхната връзка не му харесва. Това не означава, че непременно мъжа е виновен и трябва да го наричате с какви ли не епитети.
Като й препоръчвате да го остави, кажете й как да си намери друг, който да я вземе с чуждо дете!

# 23
  • Мнения: X
Всеки човек допуска грешки и всеки заслужава втори шанс .
Но в този случай, това че ви е зарязал с детето е ужасно тъжно. Така правят, само страхливците.
Като баща е длъжен да поеме своята морална и финансова отговорност към детенцето ви. Оттук нататък, шанс като мъж в живота ми, не знам дали бих могла да му дам.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 11:07 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 22 867
Моля, моля, да не би жените да нямат същия подход към мъже, които не харесват? За да не иска да е с нея, значи нещо в тяхната връзка не му харесва. Това не означава, че непременно мъжа е виновен и трябва да го наричате с какви ли не епитети.
Като й препоръчвате да го остави, кажете й как да си намери друг, който да я вземе с чуждо дете!

Пропускаш една важна подробност - не говорим по принцип за мъжете и жените, а за конкретен случай. И няма нужда по инструкции да търси следващия, тия неща се усещат. Важното е, че ще си има обица на ухото вече и ще внимава. Още повече, че ще е отговорна и за детето.

# 25
  • Мнения: 107
От либоф не знаех че се ослепява:😂

# 26
  • Мнения: 1 119
Моля, моля, да не би жените да нямат същия подход към мъже, които не харесват? За да не иска да е с нея, значи нещо в тяхната връзка не му харесва. Това не означава, че непременно мъжа е виновен и трябва да го наричате с какви ли не епитети.
Като й препоръчвате да го остави, кажете й как да си намери друг, който да я вземе с чуждо дете!

Значи, той е направил дете. Не си е поел отговорността. И сега тя трябва да е с него, защото кой би я взел с чуждо дете?

Ако някой мъж ми каже да направя аборт, това дете изобщо няма да го считам за негово.

Правиш дете. Носиш отговорност. И за мъже, и за жени. Най-вече за мъж, защото минимум критерии за мъжкарско поведение са поемането на отговорност, ответствеността, достойното поведение и силния характер.

Даваш обет за вярност - намираш любовница. Правиш дете - изискваш аборт. Взимаш домашен Любимец - хвърляш го на улицата. Като не можеш да си поемеш отговорността - не си достоен човек. Такива хора за мен са мишки. И утайки в обществото. Паразити, които само пречат.

# 27
  • Мнения: 12 865
Той си е проиграл щанса. Наистина ще докажеш, че си с болен мозък, ако го приемеш. За какво ти е? Даже ако е заради детето: то има нужда от стабилност, каквато въпросният мъж явно не предлага, след като го е изоставял вече, и то повече от веднъж.

# 28
  • Мнения: 20 028
Този господин е едно мекушаво мишле.
Той топки няма, но поне ти имай такива и му посочи еднозначно вратата. Така си удължаваш агонията, а тепърва постилаш и обричаш и детето на такава. Баща-мекотело, безотговорен егоистичен задник не е най-добрият пример за нито едно дете.

# 29
  • Мнения: 3 755
Моля, моля, да не би жените да нямат същия подход към мъже, които не харесват? За да не иска да е с нея, значи нещо в тяхната връзка не му харесва. Това не означава, че непременно мъжа е виновен и трябва да го наричате с какви ли не епитети.
Като й препоръчвате да го остави, кажете й как да си намери друг, който да я вземе с чуждо дете!
Не че е много трудно.
 Иначе да, мъжът е виновен. Не искал дете, не искал жена, после искал, после не, преди това пак искал.. Не мъж, а главоболие.

# 30
  • Мнения: 91
А откъде сте сигурни, че имате цялата информация за случая - всъщност имате само едната гледна точка, нейната. Не очаквайте тя да каже, че е виновна за нещо, но за мен тя крие. Ако тя не е искала дете от него, то нямаше да има такова, аз ли да ви обяснявам за всичките методи на предпазване? Освен това са имали дълга връзка, не са се познавали от вчера. Зарадвал се, като разбрал -просто не е искал да я наранява веднага. После й е казал истината, която тя е очаквала, но не е искала да чуе. Проявил е съвест по някое време, прибрал я е, ама не стават нещата - кой е виновен за това не става ясно, но пак е набеден мъжа. Всъщност, ако на него въобще не му пукаше, тя въобще нямаше да му види очите, нито пък да я прибира. Ако не знае, трябва да се опита да разбере какво точно не му харесва в нея и да реши дали може това да се оправи. Ами например може да не е добра домакиня, ето една проста причина, но нещо важно за мъжа. И затова да не иска да живее с нея. Ако не могат да се поправят нещата, то няма смисъл да се мъчат, защото няма да се получи.

# 31
  • Мнения: 2 749
Глупаво е да се дават безкрайни шансове. Така още повече олекваш в неговите очи. Вече си му дала шанс и не се е получило. Защо очакваш следващия път да е различно?

# 32
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
А откъде сте сигурни, че имате цялата информация за случая - всъщност имате само едната гледна точка, нейната. Не очаквайте тя да каже, че е виновна за нещо, но за мен тя крие. Ако тя не е искала дете от него, то нямаше да има такова, аз ли да ви обяснявам за всичките методи на предпазване? Освен това са имали дълга връзка, не са се познавали от вчера. Зарадвал се, като разбрал -просто не е искал да я наранява веднага. После й е казал истината, която тя е очаквала, но не е искала да чуе. Проявил е съвест по някое време, прибрал я е, ама не стават нещата - кой е виновен за това не става ясно, но пак е набеден мъжа. Всъщност, ако на него въобще не му пукаше, тя въобще нямаше да му види очите, нито пък да я прибира. Ако не знае, трябва да се опита да разбере какво точно не му харесва в нея и да реши дали може това да се оправи. Ами например може да не е добра домакиня, ето една проста причина, но нещо важно за мъжа. И затова да не иска да живее с нея. Ако не могат да се поправят нещата, то няма смисъл да се мъчат, защото няма да се получи.
Проявил е съвест по някое време, малеееее БРАВО, дайте медал да му връчим. Съвестта или я имаш или я нямаш, тя не идва по някое време когато ти е удобно евентуално... И какво значи "прибрал я е" , тя да не е улична котка? Майка на детето му е, тази която го е родила и се е грижила сама за него, докато на негово "величество"му дойде съвеста и се сети, че има дете и отговорности. Може би не била добра домакиня,ХА -ХА -ХА, това направо ме накара да се смея с глас. Може още 200 оправдания да му намериш ако искаш. И той не е добър баща ! никакъв баща не е. Не може да се явява и изчезва от живота на детето когато му скимне. Същото важи и за майката, днес не те искам нито теб нито детето, после ви искам , но не точно.  И така и така сме на темата, назад прочетох много грозен ваш коментар, с това чуждо дете кой щял да я вземе. Ще я вземе някой, Човек !!! и мъж ценящ семейството и разбиращ какво и колко важно е то.

# 33
  • Мнения: 866

...................

Проявил е съвест по някое време, малеееее БРАВО, дайте медал да му връчим. Съвестта или я имаш или я нямаш, тя не идва по някое време когато ти е удобно евентуално... И какво значи "прибрал я е" , тя да не е улична котка? Майка на детето му е, тази която го е родила и се е грижила сама за него, докато на негово "величество"му дойде съвеста и се сети, че има дете и отговорности. Може би не била добра домакиня,ХА -ХА -ХА, това направо ме накара да се смея с глас. Може още 200 оправдания да му намериш ако искаш. И той не е добър баща ! никакъв баща не е. Не може да се явява и изчезва от живота на детето когато му скимне. Същото важи и за майката, днес не те искам нито теб нито детето, после ви искам , но не точно.  И така и така сме на темата, назад прочетох много грозен ваш коментар, с това чуждо дете кой щял да я вземе. Ще я вземе някой, Човек !!! и мъж ценящ семейството и разбиращ какво и колко важно е то.
Бял тигър защо си губите врмето, всички виждаме, че този господин е същият като въпросният мишок, който е зарязал бременната си жена ! Ама те такива са толкова много, че направо ми е жал за жените, които хич не им е лесно да си намерят свестен мъж.

Статистиката говори сама по-себе си, 25% от жените са жертва на домашен торомоз, навярно има още 25% егоистични мишки като въпросният и още вероятно 25%, който въобще не знаят как да се държат с една жена, за да я направят щастлива и като цяло положението е трагично !

Забравих да отбележа в предният пост, че този мишок той НЕ иска втори шанс и точно за това, когато тя е отиша при него в чужбина и той е видял какво отговорност е и колко е ангажиращо да се гледа дете, той веднага е задействал своя план и нарочно е изрекал онези думи и се е държал така, защото е искал да я накара да си отиде сама. ТОВА Е ИСТИНАТА !

Сега вече с този горчив опит със сигурно при следваща връзка, първото нещо което ще гледаш в мъжа е неговата добрина и грижовност. Жалко, че не си го усетила по-равно, защото тея неща лесно се разбират, но явно любовта яко те е заслпеила. Worried

# 34
  • Мнения: 91
Stallion001, нали вие, жените, ги възпитавате тези момчета какви мъже да станат. Защо не ви се получава и тук само се оплаквате и самосъжалявате? Ще кажеш ли на сина си, че е "мишка", ако и на него му се случи нещо подобно?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 838
Stallion001 е мъж, не че нещо, де.)

И какво "му се е случило" на Вашия подзащитен? Че забременил жена? Или, че не е поел отговорност за това? Коя част е "случката" точно?

А иначе, аз казах, че не е задължително да са заедно. Да си поеме неговите задължения и това е. Очевидно е, че връзка в случая няма.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 21:47 от Trill

# 36
  • Мнения: 91
Ами и мъж да е, още по зле!

Никой не отрича, че бащата трябва да поеме отговорност за детето си, най-малкото издръжката. Тук спор няма, той трябва да има своята важна роля и при възпитанието. Но да му се вменява огромна вина за нещо, след като не е ясно какво точно се е случило, не е справедливо. Все пак връзката им не е нито случайна, нито кратковременна, че да не са се познавали достатъчно добре.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 224
Е, да де. То бебто е като чифт обувки- размислиш, пък върнеш.
Какво точно ви е мнението, че леко се разминават коментарите.

# 38
  • Мнения: 162
Ама то по тази логика в никоя тема няма нищо сигурно. Излагат се твърдения, въпроси, питанки, оплаквания само от едната страна. Това не е съдебен спор, че да се взима страна кой е прав и кой не е.
Коментира се по поставен въпрос. Авторката си е казала гледната точка - ние я приемаме за обективна. Като не вярвате, не коментирате. Вече в няколко теми ви чета, Iv Sta.

# 39
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Stallion001, нали вие, жените, ги възпитавате тези момчета какви мъже да станат. Защо не ви се получава и тук само се оплаквате и самосъжалявате? Ще кажеш ли на сина си, че е "мишка", ако и на него му се случи нещо подобно?
Да, налага им се жените да възпитават сами, особено когато внезапно бащата реши, че не иска да има семейство и духне. Или е там, но само присъствено . Според вас един баща не трябва ли да даде личен пример какъв трябва да бъде синът му, да участва активно заедно с майката във възпитанието на детето, Или възпитаването на децата , като домакинските задължения, според вас е само женска работа?

# 40
  • Мнения: 22 867
Разбира се, че има вина "таткото", той го е подкарал на иди ми-дойди ми, искам-не искам, та и сам не знае какво иска. Голяма полза за детето от такъв родител. Ако беше мъж на място нямаше да има темата, нито да се налага майката сама да възпитава, че и обвинения да чете.

# 41
  • Мнения: 758
Stallion001, нали вие, жените, ги възпитавате тези момчета какви мъже да станат. Защо не ви се получава и тук само се оплаквате и самосъжалявате? Ще кажеш ли на сина си, че е "мишка", ако и на него му се случи нещо подобно?

Аз мишка ще му кажа, че е и то без проблем, ако постъпи така, но не мога да го науча как да не прави деца, щом няма да ги гледа. Иначе ще съм предала и урока за предпазните средства, ама той, ако е некадърен да си ги поставя, как да помогна?

# 42
  • Мнения: 91
Ама то по тази логика в никоя тема няма нищо сигурно. Излагат се твърдения, въпроси, питанки, оплаквания само от едната страна. Това не е съдебен спор, че да се взима страна кой е прав и кой не е.
Коментира се по поставен въпрос. Авторката си е казала гледната точка - ние я приемаме за обективна. Като не вярвате, не коментирате.
И като имате само част от информацията какво й препоръчвате - разкарай го и толкова! Много мъдро! Вместо да се опитат да разрешат проблема, вината едва ли е само на единия.
Проблема при тях е сексуален. Щом мъжа й ходи и обсъжда други жени, убеден съм. А щом е сексуален, той може да се разреши. Представи си, че тя не може да прави хубави св...ки? Ми да се научи, то да не е голяма философия?
Инициативата трябва да е нейна, защото повечето мъже не обичат да споделят. Като не им е кеф с жена им, тръгват по чуждо. Нима жените не постъпват по същия начин?

# 43
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Да, те проблемите винаги идват и са само на жената. Мъжът е там за украса. Жената да върши всичко -Дете да му роди, да го гледа сама, перфектна домакиня да е и  св...ки да има в изобилие, а той да седи и да щрака с пръсти.
Та кажете каква е ролята на мъжът в едно семейство, че не разбрах? Освен само да получава....

# 44
  • Мнения: 866
Боже този човек пише абсолютни глупости и направо си заслужава бана, направо ми е жал ако си има жена. Горката колко лош късмет ще е извадила, но е малко вероятно някоя да се задържи при такъв мъж !

Наистина модераторите трябва да помислят дали не трябва да му дадат малко почивка, защото това са нистина сериозни теми за сериозни проблеми и такова отношение е недопустимо !

Ти просто доказваш, че има страшно много такива прости и егоистични "мъже" !

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 23:14 от Stallion001

# 45
  • Мнения: 2 356
Представи си, че тя не може да прави хубави св...ки? Ми да се научи, то да не е голяма философия?

  Ми той може да не прави хубави други такива работи, а и него да не го бива в домакинството. Какво да направят, какъв е твоят безценен съвет? Хич не го виждам онзи да навива сарми.

# 46
  • Paris, France
  • Мнения: 14 137
Скрит текст:
Ама то по тази логика в никоя тема няма нищо сигурно. Излагат се твърдения, въпроси, питанки, оплаквания само от едната страна. Това не е съдебен спор, че да се взима страна кой е прав и кой не е.
Коментира се по поставен въпрос. Авторката си е казала гледната точка - ние я приемаме за обективна. Като не вярвате, не коментирате.
И като имате само част от информацията какво й препоръчвате - разкарай го и толкова! Много мъдро! Вместо да се опитат да разрешат проблема, вината едва ли е само на единия.
Проблема при тях е сексуален. Щом мъжа й ходи и обсъжда други жени, убеден съм. А щом е сексуален, той може да се разреши. Представи си, че тя не може да прави хубави св...ки? Ми да се научи, то да не е голяма философия?
Инициативата трябва да е нейна, защото повечето мъже не обичат да споделят. Като не им е кеф с жена им, тръгват по чуждо. Нима жените не постъпват по същия начин?

3 години били заедно преди да забременее и мъжът дума не продумал за лошите свирки. И като забременяла се зарадвал, но след седмица се уплашил о не я потърсил повече докато бебето не навършило 6 месеца. Има резон - бременност, раждане, лохии и след 6 месеца би трябвало да е готова за секс.

Като е тръгнал по чуждо за какъв такъв я викнал, та да се тътруцка с бебе до чужбината му?

Не, жените не тръгваме само защото след 4 години ни е скимнало, че сексът не е хубав.

Обсъждането ма жени изобщо не означава, че търси секс. Може да е по инерция. И импотентен може да плямпа.

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 01:25 от Nevena Virolan

# 47
  • Мнения: 162
Ама то по тази логика в никоя тема няма нищо сигурно. Излагат се твърдения, въпроси, питанки, оплаквания само от едната страна. Това не е съдебен спор, че да се взима страна кой е прав и кой не е.
Коментира се по поставен въпрос. Авторката си е казала гледната точка - ние я приемаме за обективна. Като не вярвате, не коментирате.
И като имате само част от информацията какво й препоръчвате - разкарай го и толкова! Много мъдро! Вместо да се опитат да разрешат проблема, вината едва ли е само на единия.
Проблема при тях е сексуален. Щом мъжа й ходи и обсъжда други жени, убеден съм. А щом е сексуален, той може да се разреши. Представи си, че тя не може да прави хубави св...ки? Ми да се научи, то да не е голяма философия?
Инициативата трябва да е нейна, защото повечето мъже не обичат да споделят. Като не им е кеф с жена им, тръгват по чуждо. Нима жените не постъпват по същия начин?

Моля, прочетете темата отново. Какъв секс, какви сви*ки? И как изобщо решихте, че проблемът им е от интимно естество?
Ясно и точно е казано, че са имали връзка 6 години, жената е забременяла, той се е зарадвал- защо? , след седмица размислил - защо? защо? защо? .... не искам да продължавам натам и да преразказвам вече казани неща. Но тук сексуален проблем НЯМА!!!
А вие от мъжка страна не допускате, че главния герой може да си е просто женкар, сваляч, мачо, лъжец и прочие. Тия събиранки и раздели вие как си ги обяснявате? Жената не можела да прави сви*ки сигурно.. боже, боже.. ама деца умее да ражда, а?

# 48
  • Мнения: X
Боже този човек пише абсолютни глупости и направо си заслужава бана, направо ми е жал ако си има жена. Горката колко лош късмет ще е извадила, но е малко вероятно някоя да се задържи при такъв мъж !

Наистина модераторите трябва да помислят дали не трябва да му дадат малко почивка, защото това са нистина сериозни теми за сериозни проблеми и такова отношение е недопустимо !

Ти просто доказваш, че има страшно много такива прости и егоистични "мъже" !
Абсолютно!
Това не е психодиспансер или забавачница!  Ей, побеснях, честно! За неадекватните включвания, трябва да има бан!

# 49
  • Мнения: 91
Stallion, теб трябва да те баннат, че си жена с мъжки профил.

Колко по-ясно да се изразя? Щом ходи по чуждо, значи неговата не го удовлетворява.
Същото се случва и при жените.
Как по-просто да го обясня.

# 50
  • София
  • Мнения: 35 224
Iv Sta, едните свирки семейство не правят.
Трябва акъл, че да разбереш, какво се пита. Като гледам, то си има причина, ТИ да не разбираш.

Като зарязва бременна жена и си заминава, не чуждо му трябва, а бой.
Ти не се мъчи да обясняваш, видяхме те, колко можеш.

# 51
  • Мнения: X
Stallion, теб трябва да те баннат, че си жена с мъжки профил.

Колко по-ясно да се изразя? Щом ходи по чуждо, значи неговата не го удовлетворява.
Същото се случва и при жените.
???!!


Изобщо осъзнаваш ли глупостите, които пишеш?!
Направо се оля! Рядко излизам извън релси, обаче това тук е абсурд!

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 23:34 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 22 867
Когато казвах на сина ми, че е дървен философ, той питаше има ли железни? Iv Sta 653880, или нищо не си разбрал от проблема, заради който е темата,  или просто си търсиш забавление в женски форум. По вечерно време за свирки се присетил. Ние не сме знаели другата страна, а ти да не би да го познаваш, та ти е ясно, че свирките са проблем? Седне ли някой да обяснява как е при мъжете и как при жените, ясно е, че и понятие си няма. Щото мъже/жени много и различни, та няма как да е еднакво при всичките.

# 53
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Да знете всички, като зарежете жена си бременна сама да се опрявя с живота и детето, това силно я възбужда и води до страхотен сексуален живот!

# 54
  • София
  • Мнения: 35 224
Ей такива чичаци, като седнат да разправят колко сексуални са проблемите в една връзка, направо червен прожектор ти светва, какъв инсел е аджеба.

# 55
  • Мнения: X
Иванчо Неотразимия и тук се е вихрил.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 838
Голям мъж, тръгва да провокира глупавите мами, а пък една "свирка" не може да напише!) Пфуу
Нали свирките имахте предвид, а не "свитки", "свещи" или "сватби"?
Ами, кажете си, не се стеснявайте! То от това, по-просташки вече няма как да стане коментарът Ви, спокойно.

# 57
  • Paris, France
  • Мнения: 14 137
Колко по-ясно да се изразя? Щом ходи по чуждо, значи неговата не го удовлетворява.
Същото се случва и при жените.
Как по-просто да го обясня.

А като не го удовлетворява защо я вика да иде при него вместо да си ходи по чужди? Тя е приела раздялата и се е оправяла сама и бременна, сама с бебето. За какво я извикал?

# 58
  • Мнения: 91
Не ставайте заядливи, кажете на жената какво да прави. Дори не сте коментирали темата й, а се занимавате само с мен!

# 59
  • Мнения: 162
Проблемът е друг.
Някой решава и си пуска тема и я оставя на самотек. Никакви отговори на въпросите. Тук коментиращите си говорят хипотетично, а не конкретно, понеже разясенения не се дават. 10 изречения не са достатъчни за обстойна дискусия.
Авторке, призовавам те да се включиш, за да не си даваме съветите напразно, ако искаш де.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 23:59 от 131824

# 60
  • София
  • Мнения: 35 224
Не ставайте заядливи, кажете на жената какво да прави. Дори не сте коментирали темата й, а се занимавате само с мен!
Хайде, дай конструктивен съвет - да даде ли втори шанс и защо.

# 61
  • Мнения: 162
Не ставайте заядливи, кажете на жената какво да прави. Дори не сте коментирали темата й, а се занимавате само с мен!
Хайде, дай конструктивен съвет - да даде ли втори шанс и защо.
Втори? Или сто и втори..

# 62
  • Мнения: 91
Хайде, дай конструктивен съвет - да даде ли втори шанс и защо.
[/quote]
Ами дал съм вече, вземи и прочети напред. Три страници са само, мързеливке такава!

# 63
  • Мнения: 162
Хахаха.. смея се с глас. Този господин явно се бъзика с нас 😃

# 64
  • София
  • Мнения: 35 224
Хайде, дай конструктивен съвет - да даде ли втори шанс и защо.
Ами дал съм вече, вземи и прочети напред. Три страници са само, мързеливке такава!
[/quote]
Да е добра домакиня и да прави свирки. Това ли е? Всичкото акъл, дето имаш да споделиш?

# 65
  • Мнения: 91
Ами ти прочете само последната страница. Мини и по-напред, де, че ще си лягам, няма само тук да ви давам съвети от живота.

# 66
  • Мнения: 7 978
Пълен психо диспансер Laughing
Този форум ще е последното място, където ще търся съвет за личния си живот от мъж.

# 67
  • Мнения: 866
На вас може да ви се струва майтап, но този човек навярно е някой маниак и психопат, защото повярвайте това въобще не е нормално !

Този чичко не се знае в реалният живо какви ги върши и още повече, че почти сигурно няма жена до себе си, би било много странно дори ако има ! Вие правите точно това което той иска, да получи внимание и да влезне в полемики с вас и да получи още повече внимание. Ако го игнорирате, вместо всички да му се обеснявате губейки си времето, ще му стане кофти !

Аз също ще се подкрепя призива, авторката все пак да включи в темата, защото така е много неприятно и малко неуважително към хората, които отделят време да пишат мнение ! В доста теми става точно така и е много неприятно !

# 68
  • София
  • Мнения: 35 224
Ами ти прочете само последната страница. Мини и по-напред, де, че ще си лягам, няма само тук да ви давам съвети от живота.
Минах. Няма никъде мнение по конкретния казус. Има празнословие, евентуални констатации и съмнителни предположения.
Съвети от живота не видах, само праднословия със заявка и без покритие.

# 69
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Ами ти прочете само последната страница. Мини и по-напред, де, че ще си лягам, няма само тук да ви давам съвети от живота.
Минах. Няма никъде мнение по конкретния казус. Има празнословие, евентуални констатации и съмнителни предположения.
Съвети от живота не видах, само праднословия със заявка и без покритие.
Съветът му е да му е благодарна на "принца" че я е прибрал, защото никой друг не би я взел с чуждо дете. Да се осъзнае, че проблемът е в нея, да се постарае да е добра слугиня (домакиня) и да му прави повече св*ки, ако не знае как- да се научи защото не е толкова сложно. Най -важното е тя да поеме "Инициативата" , защото нежната му мъжка душа не може да реши какъв точно му е сърбежа, но ако тя не знае как да го почеше, той е в пълното си право да ходи и прави каквото си иска.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 092
Както се казва във вица:
Научих се как да правя свирки, а сега как да покажа на мъжа ми?

Леле, ако трябва връзката ми да зависи от свирки, направо бих а отрязала тая пишка. С макетно ножче. Не бих оставила даже и 5 см за пикаене.

# 71
  • Мнения: X
Здравейте!Моята история е следната.Преди 6 години се запознахме с бащата на детето ми и 2017 година забременях..като му казах ,че съм бременна ,първата седмица всичко беше супер много щастлив и след това ми каза ,че не е готов да бъде баща и по-добре да го махна,защото сама ще ми е трудно да го гледам.Последва раздяла .Родих ,детето ми стана на 6 месеца до тогава той не ни беше търсил..Започна да звъни ,да иска да вижда малкия ,искаше да се съберем и му дадох шанс(събрахме се) той беше в чужбина и ние отидохме при него (1 месец и се прибрахме)защото не се получи.Аз съм много ревнива ,но той ми дава и поводи което ме кара да ревнувам още повече.Дойде си сега за Коледа и пак говори за събиране ,но с тази моя ревност щяло да бъде много трудно .Как да спра да го ревнува ?Виждам детето как му се радва и го търси ,но заслужава ли си да му дам още един шанс заради детето.Той иска за да е нормална връзката ни да си се вижда с приятелки,да си пише с тях,да си обсъжда други жени пред мен (коя колко е яка и уникална),но в същото време казва аз какво правя била съм болен мозък.Главата ми е каша и не знам какво да правя
Аха, иска да си му удобна у дома, да не мрънкаш и да не ревнуваш, а той да си живее като ерген и да сменя гаджета?! Simple Smile Ти Сериозно ли се замисляш дали искаш такъв БОКЛУК до детето си???!!!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 838
Този тип хора, които търсят забавления навън (и обикновено ги намират), рядко го правят защото нещо им липсва вкъщи. Просто така са устроени - това което имат никога не им стига, чуждото е по-хубаво и периодично имат нужда от дозата си адреналин + допамин + норепинефрин + фенилетиламин (същият клас вещества като амфетамините; предизвикват онова усещане, дето му викат "тръпка" или "влюбване").

Та човекът може да си има вкъщи Адриана Лима, която да му върти всяка вечер светообръщащи свирки,  докато с едната ръка прави мусака "като на мама", а с другата му мие и разтрива стъпалата (в същото време го е предразположила да й сподели за "тежкия му ден в службата")... и той пак ще намери кога (когато Адриана е заета да му пере чорапите) да отиде да го сложи набързо на дебелата и грозна съседка/детегледачка/чистачка.
 - "Защото онази гадна кучка вкъщи не го разбира/не прави свирки като хората" и т.п.
(Примерно)

Разбира се, че винаги и двамата имат вина.
Дори и вината на единия да е в това, че е позволил на другия да му се качи на главата и да я ползва за дансинг.

# 73
  • Мнения: 91
Гешева, виж постове #231 и #232 от другата тема "Ох този страх от обвързване". Там съм го обяснил много ясно и ме мързи пак да го пиша тук. Там ще се познаеш и ще намериш отговор на въпроса си сама.

# 74
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не ставайте заядливи, кажете на жената какво да прави. Дори не сте коментирали темата й, а се занимавате само с мен!
Казваме й - авторке, хич не слушай тия щуротии от пещерната ера за лошата домакиня, калпавите свирки и вечната вина на жената, ако мъжът се окаже достатъчно малодушен мизерник, за да реши след раждането на дете, че не искал дете и семейство. Щото искал хем да си живее като бей със семейство, хем и навън да вършее. Ама не дават така. Аааа, щях да пропусна мантрата за това, че никой не взема жена с дете - и нея пропусни, че в живота като гледам, си ги вземат, и още как.
Така или иначе си свикнала да живееш и да се оправяш без него. По-добре за момента сама, отколкото с някакъв, който ще ти върти нервите на бавен огън, докато накрая сама не можеш да се познаеш.

# 75
  • Мнения: 1 463
Колкото и грубо да прозвучи, никога не бих родила от някой, който ми е заявил, че не иска нашето, неговото дете.
Сега, какво се чудиш?! Имаш дете от един пълен боклук. Гледай си детето. Този не ви обича. Нити теб, нито детето ви.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт