Да дам ли още един шанс?

  • 4 090
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
А откъде сте сигурни, че имате цялата информация за случая - всъщност имате само едната гледна точка, нейната. Не очаквайте тя да каже, че е виновна за нещо, но за мен тя крие. Ако тя не е искала дете от него, то нямаше да има такова, аз ли да ви обяснявам за всичките методи на предпазване? Освен това са имали дълга връзка, не са се познавали от вчера. Зарадвал се, като разбрал -просто не е искал да я наранява веднага. После й е казал истината, която тя е очаквала, но не е искала да чуе. Проявил е съвест по някое време, прибрал я е, ама не стават нещата - кой е виновен за това не става ясно, но пак е набеден мъжа. Всъщност, ако на него въобще не му пукаше, тя въобще нямаше да му види очите, нито пък да я прибира. Ако не знае, трябва да се опита да разбере какво точно не му харесва в нея и да реши дали може това да се оправи. Ами например може да не е добра домакиня, ето една проста причина, но нещо важно за мъжа. И затова да не иска да живее с нея. Ако не могат да се поправят нещата, то няма смисъл да се мъчат, защото няма да се получи.

# 31
  • Мнения: 2 749
Глупаво е да се дават безкрайни шансове. Така още повече олекваш в неговите очи. Вече си му дала шанс и не се е получило. Защо очакваш следващия път да е различно?

# 32
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
А откъде сте сигурни, че имате цялата информация за случая - всъщност имате само едната гледна точка, нейната. Не очаквайте тя да каже, че е виновна за нещо, но за мен тя крие. Ако тя не е искала дете от него, то нямаше да има такова, аз ли да ви обяснявам за всичките методи на предпазване? Освен това са имали дълга връзка, не са се познавали от вчера. Зарадвал се, като разбрал -просто не е искал да я наранява веднага. После й е казал истината, която тя е очаквала, но не е искала да чуе. Проявил е съвест по някое време, прибрал я е, ама не стават нещата - кой е виновен за това не става ясно, но пак е набеден мъжа. Всъщност, ако на него въобще не му пукаше, тя въобще нямаше да му види очите, нито пък да я прибира. Ако не знае, трябва да се опита да разбере какво точно не му харесва в нея и да реши дали може това да се оправи. Ами например може да не е добра домакиня, ето една проста причина, но нещо важно за мъжа. И затова да не иска да живее с нея. Ако не могат да се поправят нещата, то няма смисъл да се мъчат, защото няма да се получи.
Проявил е съвест по някое време, малеееее БРАВО, дайте медал да му връчим. Съвестта или я имаш или я нямаш, тя не идва по някое време когато ти е удобно евентуално... И какво значи "прибрал я е" , тя да не е улична котка? Майка на детето му е, тази която го е родила и се е грижила сама за него, докато на негово "величество"му дойде съвеста и се сети, че има дете и отговорности. Може би не била добра домакиня,ХА -ХА -ХА, това направо ме накара да се смея с глас. Може още 200 оправдания да му намериш ако искаш. И той не е добър баща ! никакъв баща не е. Не може да се явява и изчезва от живота на детето когато му скимне. Същото важи и за майката, днес не те искам нито теб нито детето, после ви искам , но не точно.  И така и така сме на темата, назад прочетох много грозен ваш коментар, с това чуждо дете кой щял да я вземе. Ще я вземе някой, Човек !!! и мъж ценящ семейството и разбиращ какво и колко важно е то.

# 33
  • Мнения: 866

...................

Проявил е съвест по някое време, малеееее БРАВО, дайте медал да му връчим. Съвестта или я имаш или я нямаш, тя не идва по някое време когато ти е удобно евентуално... И какво значи "прибрал я е" , тя да не е улична котка? Майка на детето му е, тази която го е родила и се е грижила сама за него, докато на негово "величество"му дойде съвеста и се сети, че има дете и отговорности. Може би не била добра домакиня,ХА -ХА -ХА, това направо ме накара да се смея с глас. Може още 200 оправдания да му намериш ако искаш. И той не е добър баща ! никакъв баща не е. Не може да се явява и изчезва от живота на детето когато му скимне. Същото важи и за майката, днес не те искам нито теб нито детето, после ви искам , но не точно.  И така и така сме на темата, назад прочетох много грозен ваш коментар, с това чуждо дете кой щял да я вземе. Ще я вземе някой, Човек !!! и мъж ценящ семейството и разбиращ какво и колко важно е то.
Бял тигър защо си губите врмето, всички виждаме, че този господин е същият като въпросният мишок, който е зарязал бременната си жена ! Ама те такива са толкова много, че направо ми е жал за жените, които хич не им е лесно да си намерят свестен мъж.

Статистиката говори сама по-себе си, 25% от жените са жертва на домашен торомоз, навярно има още 25% егоистични мишки като въпросният и още вероятно 25%, който въобще не знаят как да се държат с една жена, за да я направят щастлива и като цяло положението е трагично !

Забравих да отбележа в предният пост, че този мишок той НЕ иска втори шанс и точно за това, когато тя е отиша при него в чужбина и той е видял какво отговорност е и колко е ангажиращо да се гледа дете, той веднага е задействал своя план и нарочно е изрекал онези думи и се е държал така, защото е искал да я накара да си отиде сама. ТОВА Е ИСТИНАТА !

Сега вече с този горчив опит със сигурно при следваща връзка, първото нещо което ще гледаш в мъжа е неговата добрина и грижовност. Жалко, че не си го усетила по-равно, защото тея неща лесно се разбират, но явно любовта яко те е заслпеила. Worried

# 34
  • Мнения: 91
Stallion001, нали вие, жените, ги възпитавате тези момчета какви мъже да станат. Защо не ви се получава и тук само се оплаквате и самосъжалявате? Ще кажеш ли на сина си, че е "мишка", ако и на него му се случи нещо подобно?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 838
Stallion001 е мъж, не че нещо, де.)

И какво "му се е случило" на Вашия подзащитен? Че забременил жена? Или, че не е поел отговорност за това? Коя част е "случката" точно?

А иначе, аз казах, че не е задължително да са заедно. Да си поеме неговите задължения и това е. Очевидно е, че връзка в случая няма.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 21:47 от Trill

# 36
  • Мнения: 91
Ами и мъж да е, още по зле!

Никой не отрича, че бащата трябва да поеме отговорност за детето си, най-малкото издръжката. Тук спор няма, той трябва да има своята важна роля и при възпитанието. Но да му се вменява огромна вина за нещо, след като не е ясно какво точно се е случило, не е справедливо. Все пак връзката им не е нито случайна, нито кратковременна, че да не са се познавали достатъчно добре.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 224
Е, да де. То бебто е като чифт обувки- размислиш, пък върнеш.
Какво точно ви е мнението, че леко се разминават коментарите.

# 38
  • Мнения: 162
Ама то по тази логика в никоя тема няма нищо сигурно. Излагат се твърдения, въпроси, питанки, оплаквания само от едната страна. Това не е съдебен спор, че да се взима страна кой е прав и кой не е.
Коментира се по поставен въпрос. Авторката си е казала гледната точка - ние я приемаме за обективна. Като не вярвате, не коментирате. Вече в няколко теми ви чета, Iv Sta.

# 39
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Stallion001, нали вие, жените, ги възпитавате тези момчета какви мъже да станат. Защо не ви се получава и тук само се оплаквате и самосъжалявате? Ще кажеш ли на сина си, че е "мишка", ако и на него му се случи нещо подобно?
Да, налага им се жените да възпитават сами, особено когато внезапно бащата реши, че не иска да има семейство и духне. Или е там, но само присъствено . Според вас един баща не трябва ли да даде личен пример какъв трябва да бъде синът му, да участва активно заедно с майката във възпитанието на детето, Или възпитаването на децата , като домакинските задължения, според вас е само женска работа?

# 40
  • Мнения: 22 867
Разбира се, че има вина "таткото", той го е подкарал на иди ми-дойди ми, искам-не искам, та и сам не знае какво иска. Голяма полза за детето от такъв родител. Ако беше мъж на място нямаше да има темата, нито да се налага майката сама да възпитава, че и обвинения да чете.

# 41
  • Мнения: 758
Stallion001, нали вие, жените, ги възпитавате тези момчета какви мъже да станат. Защо не ви се получава и тук само се оплаквате и самосъжалявате? Ще кажеш ли на сина си, че е "мишка", ако и на него му се случи нещо подобно?

Аз мишка ще му кажа, че е и то без проблем, ако постъпи така, но не мога да го науча как да не прави деца, щом няма да ги гледа. Иначе ще съм предала и урока за предпазните средства, ама той, ако е некадърен да си ги поставя, как да помогна?

# 42
  • Мнения: 91
Ама то по тази логика в никоя тема няма нищо сигурно. Излагат се твърдения, въпроси, питанки, оплаквания само от едната страна. Това не е съдебен спор, че да се взима страна кой е прав и кой не е.
Коментира се по поставен въпрос. Авторката си е казала гледната точка - ние я приемаме за обективна. Като не вярвате, не коментирате.
И като имате само част от информацията какво й препоръчвате - разкарай го и толкова! Много мъдро! Вместо да се опитат да разрешат проблема, вината едва ли е само на единия.
Проблема при тях е сексуален. Щом мъжа й ходи и обсъжда други жени, убеден съм. А щом е сексуален, той може да се разреши. Представи си, че тя не може да прави хубави св...ки? Ми да се научи, то да не е голяма философия?
Инициативата трябва да е нейна, защото повечето мъже не обичат да споделят. Като не им е кеф с жена им, тръгват по чуждо. Нима жените не постъпват по същия начин?

# 43
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Да, те проблемите винаги идват и са само на жената. Мъжът е там за украса. Жената да върши всичко -Дете да му роди, да го гледа сама, перфектна домакиня да е и  св...ки да има в изобилие, а той да седи и да щрака с пръсти.
Та кажете каква е ролята на мъжът в едно семейство, че не разбрах? Освен само да получава....

# 44
  • Мнения: 866
Боже този човек пише абсолютни глупости и направо си заслужава бана, направо ми е жал ако си има жена. Горката колко лош късмет ще е извадила, но е малко вероятно някоя да се задържи при такъв мъж !

Наистина модераторите трябва да помислят дали не трябва да му дадат малко почивка, защото това са нистина сериозни теми за сериозни проблеми и такова отношение е недопустимо !

Ти просто доказваш, че има страшно много такива прости и егоистични "мъже" !

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 23:14 от Stallion001

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт