Имам приятел, но харесвам и друг

  • 2 688
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 518
Седни и си прочети поста. После сама ще можеш да си отговориш на въпроса.
Звучи абсурдно, освен ако не е пързалка.

# 46
  • Мнения: 30 802
Оф, абе то една от атракциите на Турция е, че докато минеш по чаршията, три пъти ти предлагат брак.

То такива са им мъжете, предлагат яко. Целта е главно търговия, а при някои - ако мине, щото имат и интересни мъжкари, от ония руси и зеленооки. Ама чак пък да хлътнеш...

# 47
  • Мнения: X
Момиче, не се сърди, но си глупава гъска с акъл като на 14-годишна.
Дано приятелят ти те разбере по-рано, че да не му губиш времето.

# 48
  • Мнения: 2 220
Толкова ли се свършиха българските мъже, че ще ходиш до Турция за единия гол .. Остави гаджето си да се събере с някое готино момиче.

# 49
  • Мнения: 169
То стана голяма сапунка... Какви бракове, какви неща. И един българин да реши пак може да направи бебе.
Авантюра е да, няколко пъти споменах че и през ума не ми е минавало да направя нещо подобно, да отида и да си направя кефа и да се прибера.

Не знам защо ме вземате за някой вчерашен келеш. Че това, което искам да направя не е зряло - не е.
Просто не мога да си го обясня, за това писах и тук.

Всеки е правил глупости, особено в тинейджърските си години и малко след това. Но на 26 вече се предполага, че е крайно време да си разбрала, че не е безопасно да ходиш в чужда държава, за да се срещаш с непознат. Той може да се занимава с трафик на хора например, по-нагоре са ти дали и други примери какво друго може да се случи. След като искаш да се виждаш с него, кажи му той да дойде в България. Искаш да отидеш сама в мюсюлманска държава, с висока престъпност и ширеща се агресия спрямо жени,за да спиш с човек, който си виждала веднъж!? Само за миналата година там са убити 440 жени, някои от мъжете си, други от случайни шофьори на автобуси. Аз там и на пазар не бих отишла сама. Наясно ли си, че има улици и места, където дори е забранено за жени? Не мога да те разбера...

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 10:59 от rainbow90

# 50
  • Мнения: X
То никой не може, но момичето си мели едно и също.

# 51
  • Мнения: 162
Според мен щеше да дойде, но в момента не може да напусне държавата. Може чак след юли. Всичко е въпрос на време.
Така или иначе на есен ще отида пак там и явно каквото ще става - ще става.

Надявам се, цялият филм скоро да спре, защото ми се изпържи мозъка тотално

Такава флиртаджийка си. Как ще изкараш до есента? Как пък да не ме държи една тръпка месеци наред с някой- никой.. и то при положение, че си имам партньор 🤔

Щял да дойде турчина, да бе да. Голяма наивница си, честно.

Що се мислиш за много специална?

# 52
  • Мнения: 5 550
Първо ходене в Турция, а? Ако беше влязла в друг ресторант, в друг сервитьор щеше да се влюбиш. Те така си се държат по принцип, не че е припаднал от любов по теб.

# 53
  • Мнения: 46 555
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт