Имам приятел, но харесвам и друг

  • 2 667
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте,

На 26 години съм. Преди няколко дена ми се случи нещо, което е крайно нетипично за мен, държа да подчертая!

Наскоро се върнах от Истанбул.. Прекрасен град с много готини хора.
Стана така, че едната вечер с моята приятелка се озовахме с доста елитен истанбулски ресторант. Там  всъщност стана белята. Единият от персонала - красиво бяло момче, с уникална усмивка, започна да флиртува с мен. Всъщност е две години по-малък от мен.
Почти през цялото време беше на нашата маса, закачаше се, смяхме се... та накратко беше забавно.
И от нищото на съвсем трезва глава аз реших да му искам координати.
Защо? Сама не мога да си отговоря. Никога не съм си позволявала да искам контакт на мъж и никога не съм си и въобразявала, че първият път в който искам контакт на някого от другият пол, той ще бъде точно от Турция.
Крайно немислимо за мен, човек който винаги е бил противник на турците... е уви, съдбата ми го върна.
Момчето влиза в казарма скоро. Главният проблем или по-точно двата проблема са, че си имам приятел и че въпросното момче ме кара да отида в Истанбул преди да е влязъл в казармата.

Моля ви, да не ме обвинявате, защото достатъчно се обвинявам сама себе си, заради кашата  в която се забърках. Страх ме е да отида сама, но бих го направила, защото привличането е много голямо....

Наистина съм в задънена улица и нямам решение на въпроса.
Ще бъда щастлива, ако получа адекватни мнения!

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 00:32 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 89
Отиди на друг ресторант.
Не в Турция.
Ще ти мине.

# 2
  • Мнения: 162
Кашата е само в твойта глава.
Ще си зарежеш приятеля и ще идеш до Турция за последно “сбогом” със казармения и ще го чакаш после да излезне от казарма ли ? 😃🤦🏻♀

# 3
  • София
  • Мнения: 12 006
Зарежи гаджето, той не заслужава да му изневеряваш и въврви си начеши ... крастата с турчето преди да е отишъл в казарма. Не разбирам защо ги държите тия гаджета, след като ви сърби постоянно за всеки сладур? Не си дорасла за връзка!

# 4
  • Мнения: 3 727
Съдба не виждам. Каша също, ама ти си знаеш по-добре. Изхвърли "координатите" и си продължавай живота. На 26 си далеч от пубертета.

# 5
  • Мнения: 758
На Ваше място нямаше да отида за нищо на света и да забравя, че съм го виждала някога в Турция...
Защо променихте заглавието? Останах с впечатлението,  че въпросния чужденец сте срещнали една единствена вечер. Нима е възможно дотолкова да го харесате, че да разхаресате приятеля си, с когото имате връзка?  Като че ли 26 е възраст, в която  разумът би трябвало  да надделее над първичните щения...

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 00:53 от ednausmivka

# 6
  • Мнения: 21
За да си постъпила така, явно нещо ти липсва във връзката. Но все пак недей да правиш глупости. Това е нещо временно, ще ти мине скоро!

# 7
  • Мнения: 89
И ще го помниш цял живот поне 3 години.
Едно такова миличко чувство, че някой красив красив внезапно се е влюбил в теб, веднага след като е разбрал, че си чужденка ...


И допълвам, щом на 26 това е крайно нетипично за теб, малко е късно да става типично.
Или почваш по-отрано и се научаваш как да се пазиш, или не почваш.

И ако искаш да се позабавляваш преди да се ожениш - няма лошо, но по добре на собствен терен.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 00:24 от VeViV

# 8
  • Мнения: 20
Аз само мога да ти кажа,че явно нещата с приятеля ти не вървят заради това си объркана.Няма смисъл да го залъгваш просто му кажи че нещата не вървят и го напусни навреме,защото след няколко месеца ще стане по-зле и тогава няма да имаш смелост.Ако всичко върви супер между вас нямаше дори да забележиш друго момче.

# 9
  • Мнения: 39
Здравейте!

Никога не съм пускала тема, за да очаквам непознати хора да ми дадът мнение.
Не написах темата с цел да ме нападате, но явно си го заслужавам.
Опитвам се с много усилия да се спра от това да направя тази глупост, защото знам, че ще е глупост.
Но има много силно привличане... това е проблема, не ми се беше случвало това до момента.

Все пак изключително благодаря за бързите отговори, оценявам го! Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Никога не си общувала с мъже? Турците флиртуват с всички . Смяташ да живееш със свекито с шалвари, докато възлюбения е в казарма ли? Ако си повлияна от турските сериали, при брак с турчин трябва да станеш мюсюлманка. Еднократен секс можеш да получиш и тук  Флиртът не е гаранция за връзка или сериозни намерения.Той иска да отидеш, но ти рискуваш да хлътнеш и да сътвориш редица проблеми. Сама жена в Турция е абсурден риск .

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 01:21 от Viviana91

# 11
  • Мнения: 89
Трябва ти малко чувство за самосъхранение.
Хич не е ясно защо е флиртувал с теб.
Възможно е да си му харесала, но другите възможни варианти не са за пренебрегване, а последиците - съвсем.

# 12
  • Мнения: 39
На мен ми е ясно защо флиртува толкова усилено с мен, дори в момента разговорите продължават. Повече от ясно ми е, че е за едната вечер, както и той не отрече.
Но какви биха били последиците не знам.

# 13
  • Мнения: 166
По принцип съм "за" авантюрите и мисля че точно на тези години е момента за тях, преди да се омъжиш и да имаш деца. Обаче в твоя случай, ми се струва опасно. Лично аз не бих отишла до Турция за единия луд уикенд... Все пак, ако решиш, не отивай у тях, а си запази стая в хотел, и бъди умна. Успех момиче Simple Smile

# 14
  • Мнения: 866
Хей момиче не примай нападките толкова крайно, че дори и да има грозни обидни такива (игнирирай ги), по важно е, че покрай тях ще има други мнения, а дори и критичните коментари може да садържат добри съвети.

Аз веднага ще ти кажа, че имаш нужда незабавно ВЕДНАГА от "леден душ", който да те отрезви !!!

Няма нищо осъдно, че се е случило това нещо, всеки знае, че хората сме емоционални същества, хормоните, привличането са нещо много силно и под тяхно вляние винаги може да допуснем грешки.

Виждал съм много такива съсипани жени от подобни връзки със хора от много разлина култура и религия, това са просто различни светове, без значнеие, че има и успешни такива връзки, но и стршно много драматично завършващи !

Въобще не си и помисляй да отиваш там, че в такива каши може да се забъркаш от които после ще ревеш като магаре. Първо дори да го няма фактора чужда държава, културни различия, ти не знаеш абсолютно нищо за това момче.

Мога дори да ти кажа, какво може да се случи ако отидеш, със сигурност ще бъдеш натисната да правиш секс с него, щото човека все пак ще влиза в казармата и сега е момента. Може и някое дете да се опита да ти направи, за да е по сигурно, че ще го чакаш докато излезе от казармата.
Вкарвам малко ирония, но то това си е и реалност.

За бога каква Турция, какво ходене, имала си някакъв мимолетен флирт и сега какво искаш да кажеш, че си влюбена ли в човек за който не знаеш нищо ? Трябва бързо да изтрезнееш, че много такива като теб са плакали !

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 01:03 от Stallion001

Общи условия

Активация на акаунт