Такъв мач не е имало!

  • 2 425
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • в гората
  • Мнения: 1 486
мъжа ми е жив и здрав, както и всичките му колеги, които за съжаление пак са на топа на устата, най-гадното е че не идва от полицайчетата, а от техните т.нар. шефове, но не мога да коментирам повече
Извинявай, ама с привържениците на никой друг отбор мъжът ти и другите ченгета не се отнасят толкова гадно, колкото с феновете на "Левски".
Миналата година след мача за Суперкупата тъпите ушовци си позволиха да бият и родители, излизащи с невръстните си дечица!
 

Мястото на невръстните дечица не е на стадиона (поне не на футболен мач)- първо. Като тръгнат лумпените срещу полицаите, те какво да застанат и най-любезно да помолят бащите с деца, да се оттеглят, за да могат да се справят със сганта, така ли? Е, как си го представяш това да стане??? В ситуация когато тълпата е обезумяла...

Второ - като гледам какви олигофрени има по стадионите, няма да ви казвам какви идеи ми идват за тез' другари от агитките, че ще кажете, че съм крайна..., но за мен това са абсолютни лумпени и едно Белене за такива няма да е излишно.

Нормалните хора ходят на мач в А и В сектор (централните трибуни, мисля, че така се наричаха) за мен.

# 31
  • Мнения: 353
да се млати наред и8 да се бие заради самия бой е малоумно. но да се напердашат мухльовците, които си го просят - е възпитателно! наистина лошото е, че покрай сухото гори и мокрото.
и още нещо е гадно - че като ги напердашиш малките дришльовци, вместо да получат заслуженото си, те ще почнат да се навиват за следващия път какъв золум ще направят - нали трябва всички номера да си покажат.
много е трудно да се намери среден вариант, но ако можеше наистина да ги джобиат, щеше да е доста по-добре. има и друг вариант - като се изспиат накуп - иако джобене и проверка - който влезнал - влезнал, другите да се научат да ходят на време. защото стадото само с наказание май се възпитава.

# 32
  • Мнения: 1 107
Четох, че Левски са поискали да се приеме закон за футболното хулиганство - това е възможно най-добрата реакция, браво на тях!

С риск да прозвуча като Сашко Диков  Blush - нищо чудно в агитката да е имало чорбари-провокатори  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 4 195
да се млати наред и8 да се бие заради самия бой е малоумно. но да се напердашат мухльовците, които си го просят - е възпитателно! наистина лошото е, че покрай сухото гори и мокрото.
и още нещо е гадно - че като ги напердашиш малките дришльовци, вместо да получат заслуженото си, те ще почнат да се навиват за следващия път какъв золум ще направят - нали трябва всички номера да си покажат.
много е трудно да се намери среден вариант, но ако можеше наистина да ги джобиат, щеше да е доста по-добре. има и друг вариант - като се изспиат накуп - иако джобене и проверка - който влезнал - влезнал, другите да се научат да ходят на време. защото стадото само с наказание май се възпитава.

и като не влезе някой защото мача е почнал и го е изпуснал ще съдят минисдтреството на вътрешните работи...........

Общи условия

Активация на акаунт