Почистване на холова гарнитура

  • 8 857
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Малко практически въпроси  Wink Grinning
Ваниша разреждате с вода така както е посочено и четкате с четка ли  newsm78
а като съхне не остават ли ликета от съхненето - нали се сещате какви  Embarassed

Нашия диван днес бе напикан от беба  Rolling Eyes
Извадих възглавниците, ама не мога да я сваля тази дамаска  Confused та четках, четках... утре ще видиме на какво ще прилича  ooooh!

# 16
  • Мнения: 517
Медикс  Peace евтино и качествено Wink)) саз ти препоръчвам да си купиш дамаска, която се сваля и се пере в пералня..аз си купих и много съм доволна..няма да мисля как да изчеткам холовата гарнитура..просто свалям..бум в пералнята и готово..доста хубав дизайн има дамаската..холовата гарнитура стана като нова..аз я купих за 90 лева в Сливен..за другите градове незнам..

Ако не ти е проблем, би ли пуснала снимка на дамаската?

за съжаление нямам такава възможност, но е наистина красива..  Peace

# 17
  • Мнения: 1 680
Нашия диван днес бе напикан от беба  Rolling Eyes
Малко офф, но прочетох, че е бил напикан от баба и се викам "лелеее много гадно".

# 18
  • Мнения: 6 390
Нашия диван днес бе напикан от беба  Rolling Eyes
Малко офф, но прочетох, че е бил напикан от баба и се викам "лелеее много гадно".
Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 399
НеРижа Прекрасница, моля те сподели за чистенето с парочистачката. Имам я от доста време, но няколко пъти съм правила опити и не почиства добре - замазва отгоре, не е като перяща прахосмукачка да изтегля мърсотията в дълбочина.
Пишеш и за специален препарат за нея - кажи какъв е той и как се чисти. В книжката на моята пише, че е забранено да се слагат препарати в резервоара.
С една дума - сподели опит, моля!

Общи условия

Активация на акаунт