Има ли семейства....

  • 4 305
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 614
 Не  Naughty Даже една такава интернет свалка щеше да ми разбие семейството  ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 673
Има ли тук хора,които са се запознали в интернет и имат семейства?
Имам една съученичка ,която създаде точно така семейство.
даже имат вече и бебче  Peace

моя колежка така се запозна със сегашният си мъж / в чат-а/ и  имат бебе вече Sunglasses

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз имам приятели,които са се запознали в нета и бебе си имат.
Това сме ние bowuu
Майка ми казва "Ти по нета мъж си намери, сега и бебето си искаш по нета да изгледаш"  Embarassed

# 33
  • Мнения: 8 917
И аз имам приятели,които са се запознали в нета и бебе си имат.
Това сме ние bowuu
Майка ми казва "Ти по нета мъж си намери, сега и бебето си искаш по нета да изгледаш"  Embarassed

 newsm62

# 34
  • Мнения: 525
Майка ми казва "Ти по нета мъж си намери, сега и бебето си искаш по нета да изгледаш" 


Родителите не разбират това

# 35
  • София
  • Мнения: 888
И ние сме интернетско семейство:)Любов от петата минута откакто се видяхме:)Бебето стана случайно в една бурна секусална нощ на  първия месец от запознанството ни, сватбата след като родих, а сега,  две години по - късно съм бременна  пак LaughingСякаш  това,че заговорих моя мъж  в чата беше някакво чудо:)

# 36
  • Мнения: 4 621
Аз лично познавам две такива двойки Laughing Доколкото знам много се разбират и са щастливи Heart Eyes
Е, ние с мъжа ми се запознахме по стария консервативен начин - по кръчмите Mr. Green

# 37
  • Мнения: 156
Моя приятелка така се запозна с французин и вече са семейство имат си и бебе

# 38
  • Мнения: 7 914
Мисля, че не е единствената...няма и да е последната...скоро ще е и дори една от многото Laughing Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 219
чрез интернет си намерих мъж, благодарение на един друг форум си организирах сватбата, а с този форум си отгледах бебето, Гласувам с две ръце за нета

# 40
  • Мнения: 2 254
време е за анекта:) пребройте се Peace

# 41
  • Мнения: 5 622
А как се доверявате на човека отсреща? Аз не бих могла..... Thinking

# 42
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние също сме така, макар че все още не семе семейство официално! Запознахме се в един блог!

# 43
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А как се доверявате на човека отсреща? Аз не бих могла..... Thinking

Ами какво да ти кажа! То си е въпрос на усещане! Не виждам каква е разликата от това да се довериш на някой зад монитора или на някой който стои срещу теб! Шанса да те прецакат е равен!

Верно, странно е за много хора. Родителите ми бяха шокирани от факта щолко малко пъти се бяхме виждали преди да станем гаджета. Но не отчитат факта, че точно чрез Интеренет бяхме по няко по 24 часа на ден заедно... Peace

# 44
  • Мнения: 135
и ние така се запознахме и сега сме с бебче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт