Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 781
  • 299
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 490
Че то стана тука шведска маса-кой каквото иска да си хапва бе Joy

# 136
  • Мнения: 46 520
... Като стигнеш до ония за мъж ти - нали знаЙш Wink

 newsm48

# 137
  • Мнения: 2 550
~Тюлен~-ка, взимай от моите  Laughing

  bouquet е, тенк ю!!! много щедро  Heart Eyes

естерка, ми аз имам повече от 2000, ама дойдох У форумО и спряха да се отчитат. Но би било много пресилено да пише, че съм "редовна" като няма такова нещо  Twisted Evil  Crossing Arms

Лулита
, усетих те, че си ергенка като мен  Mr. Green

Rumito
, черпЪ те бира!

# 138
  • Мнения: 448
Е, поне бира ще си пийна.Сега съм спокойна, че не ме игнорирате Hug

# 139
  • Мнения: 2 212
Марче, тя Синеочката ти ги приказваше тия, ама няма нищо, кажи си, и аз ще те изслушам, нали сме стари ще се подкрепяме  Joy

# 140
  • Мнения: 6 472
А на мен нищо ли няма да дадете?! Cry
Нито кекс, нито леща, нито брой мнения...Сърдита съм, а си мислех, че вече не съм сред новаците Rolling Eyes

Питай Кейси, може някоя и друга препечена филийка да даде Twisted Evil

# 141
  • Мнения: 2 550
Марче, тя Синеочката ти ги приказваше тия, ама няма нищо, кажи си, и аз ще те изслушам, нали сме стари ще се подкрепяме  Joy

 Blush Mr. Green

# 142
  • Мнения: 2 212
Малко като в Кабината се получава - всеки си говори, добре сме, ама ш' сЪ опраим...

# 143
  • Мнения: 448
А на мен нищо ли няма да дадете?! Cry
Нито кекс, нито леща, нито брой мнения...Сърдита съм, а си мислех, че вече не съм сред новаците Rolling Eyes

Питай Кейси, може някоя и друга препечена филийка да даде Twisted Evil
Вече си спечелих една биричка, ще се боря за картофки, филийката няма да върви

# 144
  • Мнения: 5 140
Марче, тя Синеочката ти ги приказваше тия, ама няма нищо, кажи си, и аз ще те изслушам, нали сме стари ще се подкрепяме  Joy

 Blush Mr. Green

Е как без подкрепа, за никъде не сме. Joy Joy Hug Heart Eyes

Тая тема се Изроди вече, да знаете, момичето питаше конкретно а вие....яденета, гозби, филийки, .....ох не мога да ги изброявам.
Но като цяло темата става веселаааааааа. Joy Joy Joy

# 145
  • Мнения: 490
шЪ ни трият скоро  май  Whistling

# 146
  • Мнения: 1 006
Сакри, какъв е този хляб със сол. Моля те, така присяда  Naughty
Аз предложих препечени филийки и кафе  Mr. Green

Да, вярно...май напред в темата си ги предложила. Laughing Вече хрупам и прокарвам с кафето по никое време.

Много съм сериозна нещо. newsm78

Леко се чудя на подобни теми, честно.Колкото и да сЪ любим тук, да сме си полезни в различни отношения и да сме развили някаква необходимост от форума в различна степен, той не ни е основния контакт в живота все пак.Дали и как ще те приемат останалите не е първопричината, поради която се регистрираш във форума.Влизаш тук и общуваш без да целиш кой знае какво и още повече някакви очаквания за ритуални приемания и сваляне на шапки.Поне с мен беше така.Нито се чувствам нова, нито стара, нито се замислям каква съм в това отношение.Нито датата на регистрацията, нито броя публикации е генерален критерий за каквото и да е.

Не мога да се сетя какво очаква един новак и какво се случва, когато тези му очаквания не се оправдаят и се стига до подобна тема.Отивам да си легна, че не мога да се трая такава серозна.
 



# 147
  • Мнения: 2 550
шЪ ни трият скоро  май  Whistling

мдам, сега ще дойде дроида и ще размаха метлата  Grinning

# 148
  • Мнения: 6 472
Ееее Сакри с този си постинг оспами хубавия спам Tired

# 149
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
  Къде е метлата? newsm43

Общи условия

Активация на акаунт