AVON X

  • 11 890
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря ,но несъм се регистрирала в интернет ще се наложи да отида до офиса. Sick

Кажи коя зона си и кой мейл план, ще проверя дали има инфо в сайта

# 16
  • Мнения: 282
Имам питанка за несесера на 23стр.  Сега за първи път ли го пускат? Ако не, има ли някой впечатления, че отдавна си търся такова нещо!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
и аз имам много въпроси по новия каталог:
- трайно ли е според вас Shine Supreme /за Шехина разбрах, но ми се ще да чуя и други мнения/?
- а за трио трио сенките какво ви е мнението? кои предпочитате тях или подхранващите на Bc? а някой да е ползвал сенки мус  Embarassed просто искам лилави и зелени сенки, но не зная от кой тип да си избера Rolling Eyes, никога не съм си вземала ейвънски и ..........
- кой фдт е подходящ за смесена кожа  Embarassed - и с това нямам почти никакъв опит, но сега са толкова на сметка, че се изкушавам много ooooh!

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
schine supreme си е доста трайно,имайки в предвид че на мойте устни червило не издържа повече от 30 мин.това е най хубавото червило,което съм ползвала.от фон дьо тените ще ти препоръчам personal match.той е леко матиращ и е траен.

# 19
  • Мнения: 3 835
и аз имам много въпроси по новия каталог:
- трайно ли е според вас Shine Supreme /за Шехина разбрах, но ми се ще да чуя и други мнения/?
- а за трио трио сенките какво ви е мнението? кои предпочитате тях или подхранващите на Bc? а някой да е ползвал сенки мус  Embarassed просто искам лилави и зелени сенки, но не зная от кой тип да си избера Rolling Eyes, никога не съм си вземала ейвънски и ..........
- кой фдт е подходящ за смесена кожа  Embarassed - и с това нямам почти никакъв опит, но сега са толкова на сметка, че се изкушавам много ooooh!
- Червилото никак не ми харесва, връщали са ми го клиентки. Въпрос на вкус, или на партида, не знам.
- Новите сенки от бронзовата серия (от която са перлите) са най-хубави. Обаче няма зелени и лилави.  Sad Не съм очарована от ВС, от тройните са доволни.
- за смесена кожа - фдт мус или Personal Match. Успокояващият също е хубав.

Как ви се струва новата серия Исландски води?

# 20
  • Мнения: 155
До Шехина
И на мен това червило ми е любимо - цвят Mauvelous Shine ми е фаворита. Juicy Raspberry леко кафенее. Най-яркия розов цвят е Bright Pink. За мен това червило е трайно и стои леко сухо на устните ми. От 5 г. ползвам червилата на Avon и другото което ми харесва е Подхранващото Beyond Colour.

# 21
  • Мнения: 2 697
До Шехина
И на мен това червило ми е любимо - цвят Mauvelous Shine ми е фаворита. Juicy Raspberry леко кафенее. Най-яркия розов цвят е Bright Pink. За мен това червило е трайно и стои леко сухо на устните ми. От 5 г. ползвам червилата на Avon и другото което ми харесва е Подхранващото Beyond Colour.

Мерси, Мартикана  Hug Simple Smile
Ще погледна и Mauvelous Shine и Bright Pink Simple Smile Започвам да се замислям моите устни ли са дефектни, че толкова влажно стои червилото на тях и се маха лесно... Thinking Но много, много ти благодаря, че ми писа bouquet

# 22
  • Мнения: 155
Шехина, погледни в каталог 10 - новите цветове на Shine Supreme. Последния цвят - Candy Apple е наситено розовочервен. Не са ти дефектни устните, а цветовете стоят различно на различните устни. Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
момичета, а тройните сенки седефени ли са или матови? нямат звездичка, но ми се ще да са бляскави .... май ще се откажа, че не успявам и цвят точно да си харесам. Искам зелено като Jade от двойните, а такова май няма  newsm78

# 24
  • Мнения: 616
благодаря ти за помоща katiyadjin ,но толкова отдавна не съм пускала поръчка защото се комбинирах с една приятелка и та се занимаваше с организационите неща, че сега тя като неможе понеже стана мама на 10 дни и аз се опитвам да влеза в час отново и не съм наясно с даже какъв емеил плана .В бланките пишехме само района а той е 21.Ще се наложи бързо да се ориантирам защото съвсем ще загубя ореантация.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мацки, гледах в юлския каталог (май) тоалетна вода на Пур Бланка в кръгло шише за 8,90 лв, но нещо не го виждам в каталога, който сте дали?  newsm78

И дали наистина е хубав аромата, че съм го мирисала отдавна в един каталог, но имам спомени, че е лек - а аз такъв искам.

# 26
  • Мнения: 2 697
Мацки, гледах в юлския каталог (май) тоалетна вода на Пур Бланка в кръгло шише за 8,90 лв, но нещо не го виждам в каталога, който сте дали?  newsm78

И дали наистина е хубав аромата, че съм го мирисала отдавна в един каталог, но имам спомени, че е лек - а аз такъв искам.

Киса, Pur Blanca е наистина много лек и нежен аромат, не случайно рекламното послание е "за нежни жени" Wink. Това е един от любимите ми аромати от няколко години. Мисля си обаче, че кръглото шише беше в някой от предишните каталози  Thinking, да кажат по-осведомените? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 616
Да Пур Бланка е с лек аромат ,но мисла че за този който говорим е без пулверизатор ако това не те притесява цената му е много добра.И е  на ст.93 .Забравих да кажа че е в каталога за 9 кампания.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Да Пур Бланка е с лек аромат ,но мисла че за този който говорим е без пулверизатор ако това не те притесява цената му е много добра.И е  на ст.93 .Забравих да кажа че е в каталога за 9 кампания.

Сигурно за това е по-евтин, щото си няма пулверизатор.  Simple Smile

Ама нали тоалетните води по правило са по-малотрайни от парфюмите - или все пак си заслужава?  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 697
Да Пур Бланка е с лек аромат ,но мисла че за този който говорим е без пулверизатор ако това не те притесява цената му е много добра.И е  на ст.93 .Забравих да кажа че е в каталога за 9 кампания.

Сигурно за това е по-евтин, щото си няма пулверизатор.  Simple Smile

Ама нали тоалетните води по правило са по-малотрайни от парфюмите - или все пак си заслужава?  newsm78

Много е хубава тоалетната вода, но наистина е мнооооооооого нетрайна, трябва да се освежава отвреме-навреме ароматът през деня, защото още на първия час вече не се усеща Sad Едно решение са мини-ароматите, имаше и такъв Pur Blanca...преди няколко месеца имах такъв и бях много доволна, защото все пак си я обичам точно тази тоалетна водичка  Heart Eyes...

Правилно си спомням значи, че не е в 10 кампания намалението Wink

Общи условия

Активация на акаунт