AVON X

  • 11 895
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
#Cussing out Пиша аз обемисти отговори на всички въпроси вчера и гледам днес - нищо не е публикувано.  #Cussing out
не бой се, вероятно на в старата тема и който е имал нужда от отговорите ти вече ги е видял Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108334.240

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 252
извинявам се глупавия въпрос, но поръчвам от нормалния каталог.
нетната оферта с каква цел е, мога ли да поръчам и от нея към нормалната, защо нещата в нея ги няма в каталога ?
Момичетата вече отговаряха на това, ама хайде още веднъж.
Нетната е само за представители. Не се предлага на клиента, защото е в ограничени количества и ако даден продукт е харесван, може въобще да не стигне до теб. Това зависи от датите на поръчка и т.н. Ето за това повечето представители избягват да ги предлагат на всички клиенти.

# 47
много ти благодаря ,Kalinka Malinka

# 48
  • Мнения: 616
Благодаря ти  Katyadjin , чак сега успях да седна и да видя датите на поръчките .  bouquet

# 49
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря ти  Katyadjin , чак сега успях да седна и да видя датите на поръчките .  bouquet

Моля, моля, дано са ти свършили работа!!! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 990
Само да попитам има ли нетна към десетия каталог? Извинете ме, ако повтарям въпроса, но не намерих нищо... Confused

# 51
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Само да попитам има ли нетна към десетия каталог? Извинете ме, ако повтарям въпроса, но не намерих нищо... Confused

По принцип има, ама незнам дали са я снимали момичетата......

# 52
  • Мнения: 282
Ето ви нетната, но са кофти снимки те - току-що я снимах и са тъмни. Утре ще ги пусна по-хубави!
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=12597&AlbumId=61878

# 53
  • Мнения: 990
Мерси мила! Аз съм доволна и на това  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 10 310
Ето ви нетната, но са кофти снимки те - току-що я снимах и са тъмни. Утре ще ги пусна по-хубави!
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=12597&AlbumId=61878
Мерсиии... ама имам питане часовника от последната страница колко струва, че не се вижда добре и от серията Поппи ли е  newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 5 828
Мерсиии... ама имам питане часовника от последната страница колко струва, че не се вижда добре и от серията Поппи ли е  newsm78

да  Grinning, само че се казва Valentine, струва 10,90

# 56
  • Мнения: 266
Някой знае ли разликата между омекотяващия и интензивния (нов от 9-ти каталог) кремове за крака? Кой бихте ми препоръчали?

# 57
  • Мнения: 1 108
Има ли доволни от стягащата серия на SSS?
Моля ви за мнения  Praynig

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
Има ли доволни от стягащата серия на SSS?
Моля ви за мнения  Praynig

една приятелка си беше поръчала цялата серия, според нея - никакъв ефект

# 59
  • Мнения: 2 596
Има ли доволни от стягащата серия на SSS?
Моля ви за мнения  Praynig

Аз ги имам душ гела и лосиона за тяло от тази серия. Не съм особено доволна, нито от ефект, нито от миризма. Единствено душ-гела ми харесва каква пяна прави  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт