AVON X

  • 11 904
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
Получихте ли като подарък от последната поръчка почистващия продукт от спа серията Исландски води?Как се употребява?Става ли за ежедневно почистване?

# 61
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Получихте ли като подарък от последната поръчка почистващия продукт от спа серията Исландски води?Как се употребява?Става ли за ежедневно почистване?

АЗ ГО ПОЛУЧИХ, ПОЛЗВАЛА СЪМ ГО 2 ПЪТИ ДО СЕГА, НО НЕ ЗАБЕЛЯЗАХ КОЙ ЗНАЕ КАКЪВ ЕФЕКТ.. А КАКЪВ ЕФЕКТ ДА ОЧАКВАМЕ... newsm78 ДОСТА Е СЪТИЧЪК!!!

# 62
  • Мнения: 1 028
Аз се мих 2 пъти с него,моята кожа е комбинирана и мисля добре ми действа,на него пише да  се ползва 1-2 пъти седмично.

# 63
  • Мнения: 2 716
За нетната оферта: продуктите нямат гаранция - ако е счупено, си го плащаш и си го биеш от главата. Внимавайте много. Цените наистина са примамливи.
SSS-  най-дълбоко овлажняващата серия. Ползвам зеления и синия гелове за тяло. Доволна съм и от двата. + когато се мажете с продукти от серията, НЕ ВИ ХАПЯТ комари - изпитано.

# 64
  • Мнения: 537
И аз използавм серията SSS отдавна и съм много доволна. Стягащият зелен лосион на мен ми харесва мирише ми хубаво, а и стяга. Явно различни хора различни вкусове.
Искам да попитам някой знае ли дали чантата на последната страница от нетната оферта е хубава?

# 65
  • Мнения: 2 716
НЕ я виждам добре, но ако е оранжево-черната, прилича на направена от балатум и май няма цип. Освен това е много малка.

# 66
  • Мнения: 2 922
кажете ми всички сенки ли са мотови или има и седефени на Ейвън, държа на това и да са зелени или лилави.

Mатови са.. Трудно се нанасят, абе не ми допадат.

Зелени сенки харесвам водоустойчивите, във форма на стик - Limestone ли беше цвета - може и да бъркам  newsm78  - много приятен цвят, лесно се нанасят и са трайни.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 828
Искам да попитам някой знае ли дали чантата на последната страница от нетната оферта е хубава?

За коя нетна оферта питаш?
Ако е за К10 - чантата е Туийд и е черна, малка е наистина.

# 68
  • Мнения: 14 499
нетната оферта, която е на първия постинг от тази тема - тя ли е за кампания 10 или не? много изгодна е и ще ме е яд ако съм я изпуснала.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=12597&AlbumId=61878 - това е нетната оферта за каталог 10. На първа страница е за каталог 9, но не ми дава да си поправя мнението да допиша и добавя новия линк Close

Все още имаш време да поръчаш по предната нетна оферта, но не се знае дали не са се изчерпали количествата още на първа поръчка Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 14 499
благодаря за бързия отговор и за линка Grinning. страхотна си

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
благодаря ти baby_doll, и аз към тях се насочих, но цвета, който харесах е Zest /май така беше newsm78/

# 72
  • Мнения: 282
От нетна оферта 9 поръчах няколко крема за ръце, лосиони за тяло и комплект моливи за очи, но моливите са изчерпани!

# 73
  • Мнения: 2 922
благодаря ти baby_doll, и аз към тях се насочих, но цвета, който харесах е Zest /май така беше newsm78/

Да, да точно Zest - ей сега проверих в каталога.

Какъв limestone го измислих и аз   Laughing

# 74
  • Мнения: 2 716
Изпуснала си я. Тя е за кампания 8. Но и 10 е добра.

Общи условия

Активация на акаунт