AVON X

  • 11 917
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
Търся някой от Варна, с който да поръчаме парфюмите-летни версии на Тудей, Тумороу, Олуис от последния каталог. Тъй като офертата е 2 за около 48 лева може да се комбинираме. Има ли желаещи? e-mail - ventolin@mail.bg  

# 76
  • Мнения: 31
Има ли някой, който ще поръчва по 9-ти каталог, че ми трябва спешно да направя поръчка?

# 77
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Има ли някой, който ще поръчва по 9-ти каталог, че ми трябва спешно да направя поръчка?

Ами ако напишеш за кой град става въпрос, може и да стане работата, да ти се отзове някой!!! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 990
Ще поръчвам по 9-ти на 9 август, незнам града дали ти върши работа...  newsm78

# 79
  • Мнения: 31
 О да, за София, разбира се.
 И едно въпросче относно гривните Doily от стр.88 на 9кат.. Те са два цвята- бяла и кафява. Интересува ме, цената 19,90 за едната гривна ли е, или за двете общо, т.е. при закупуването на двете колко ще трябва да платя? Благодаря!

# 80
  • Мнения: 990
ако си поръчаш два продукта, съответно двете гривни плащаш 26.90 лева .........

# 81
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой да е ползвал изсветляващия гел за руса коса от серия "Адванс Техникс" - дето беше изключителон намален (или от нетаната оферта) в предния каталог (камп. 9)? Поръчах си го, днес пристигна и останах с впечатление, че е  за боядисване - дори има ръкавици вътре в него - но нищо не пише... Аз си мислех, че е гел с изсветляващ ефект.... Tired

# 82
  • Мнения: 31
 Наистина ли няма кой да прави поръчка по 9-ти каталог? Sad

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
мами, гривната с пеперудите е най-грозното нещо което съм виждала в живота си Sad. Надявам се да нямам проблем и да успея да я върна. Дори ме е срам да я покажа на клиентката Rolling Eyes.  Чакайте да ви я опиша да не вземе някой да си каже, че въпрос на вкус и да си я поръча. Та: в/у метална огъната пластина и залепена мрежа като от чорапогащник  Shocked. В/у нея пеперудата и контура са от шнурче подобно на връзки за обувки, но с ламе, а паетите са недобре подредени и залепени като от несръчни детски ръчички в детската градина, които правят картичка за мама по случай 8-ми март Crazy. Мнооого е грозна, повярвайте ми  Cry

# 84
  • Мнения: 1 028
Цитат
Публикувана от: Яна (2 в 1)
Вмъкни Цитат
мами, гривната с пеперудите е най-грозното нещо което съм виждала в живота си Sad. Надявам се да нямам проблем и да успея да я върна. Дори ме е срам да я покажа на клиентката Rolling Eyes.  Чакайте да ви я опиша да не вземе някой да си каже, че въпрос на вкус и да си я поръча. Та: в/у метална огъната пластина и залепена мрежа като от чорапогащник  Shocked. В/у нея пеперудата и контура са от шнурче подобно на връзки за обувки, но с ламе, а паетите са недобре подредени и залепени като от несръчни детски ръчички в детската градина, които правят картичка за мама по случай 8-ми март Crazy. Мнооого е грозна, повярвайте ми
Ти меразби като "Битълс" през 70-те с туй описание,много е цветно Joy

# 85
  • Мнения: 2 716
Real Woman - аз съм от София и ще правя поръчка на 09.08 . Как те устройва? Дай някакви координати по ЛС. ОК?
chockolina - изсветляващия гел има точно НИКАКЪВ ефект. Само големи приказки.

# 86
  • Мнения: 155
Някой да е ползвал изсветляващия гел за руса коса от серия "Адванс Техникс" - дето беше изключителон намален (или от нетаната оферта) в предния каталог (камп. 9)? Поръчах си го, днес пристигна и останах с впечатление, че е  за боядисване - дори има ръкавици вътре в него - но нищо не пише... Аз си мислех, че е гел с изсветляващ ефект.... Tired
Аз съм го ползвала. Ако си без ръкавици ще си изгориш ръцете - съдържа водороден пероксид.Наистина изсветлява косата , прозрачен безцветен гел е. Не е за боядисвана коса, но става и за такава.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси!
А трбява ли да се изплаква след това или няма нужда?

# 88
  • Мнения: 155
Мерси!
А трбява ли да се изплаква след това или няма нужда?
Косата ми е суха и този гел я изсушава още повече. Нанасям го на мръсна коса и след няколко часа я измивам.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
явно е въпрос на вкус, но клиентката хареса гривната ooooh! (за да съм коректна спрямо нея и предложих няколко пъти да я върна Rolling Eyes)

Общи условия

Активация на акаунт