Дали всяка къща има собствена миризма?

  • 6 144
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всеки дом си има миризма. Нашият мирише на уют - сапунът в банята, лимоните във фруктиерата, неговият афтършейв, моят парфюм и сладките миризми на децата ни...Неповторимо...

# 61
  • Мнения: 306
Има,естествено!Аз това си го знам от малка!При двете ми баби миришеше различно,но еднакво приятно-на топличко,на вкусничко,на кюфтенца,на картофки,на лучена яхнийка,на ябълки...У нас-на у нас!Дори имам спомен от 2годишна-миризмата от новия апартамент.Сигурно е било на 2 или 3 ден,след нанасянето ни,но бегло си спомням,че миришеше на "ново"и един приятен аромат от сапун или шампоан.Преди около месец,след като си купих един душ-гел,миризмата ми се стори позната ,много приятна и позната!Сетих се,питах мама на какво точно мирише,тя също си припомни и каза,че на някакъв течен препарат за вълнени дрехи,хит и ДЕФИЦИТ,за ония години! Grinning

# 62
  • Мнения: 2 673
.Преди около месец,след като си купих един душ-гел,миризмата ми се стори позната ,много приятна и позната!Сетих се,питах мама на какво точно мирише,тя също си припомни и каза,че на някакъв течен препарат за вълнени дрехи,хит и ДЕФИЦИТ,за ония години![/b] Grinning

казвай веднага марката Grinning

# 63
  • Мнения: 261
Даже ме питат какви ароматизатори ползвам,перат със същите омекотители и пак не го докарват.
Ако си забелязала един и същ парфюм мирише различно на различните хора.
Да!Много си права!

# 64
  • Мнения: 4 358
И аз съм го забелязала това. Най хубаво мирише при нашите " на вкъщи " Laughing
Точно това исках да напиша и аз  Laughing
Ние сме сменили няколко квартири, всяка си миришеше различно. Явно не е от обитателите, а е от самата къща  Peace

# 65
   Ами, че има си я.Ох, у дома не е много приятна, че отдавна не е правен ремонт, макар че къщата е нова (не е била много обитавана).А пък и бабата на мъжа ми е на долния етаж, а тя е сляпа и цапоти наред...мани,мани.Дано тая година приключим с ремонтите, та да започне да ухае на хубаво.Поне на нашия етаж мирише добре.
   А за миризмата от дом. любимци какво да кажа?Има си я и е гадна.Преди имах куче( дакел) и у нас миришеше на стари цървули, макар че беше идеално поддържано..Затова в новата ми къща няма да позволя такива работи, не че не обичам животните, но не и вътре.

# 66
  • Мнения: 221
естествено, че всяка къща си мирише различно така както всеки човек си мирише различно-това малко грубо приозвуча  Wink но е така..
обаче моята къща си мирише най-хубаво  Crazy
иначе съм влизала в такива къщи, чер направо щях да повърна-само от миризмата  Sick

# 67
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
В къщи най-често мирише на манджа Mr. Green

# 68
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз съм забелязала,че всяка къща си има миризма,в повечето случаи се свиква като постоиш малко,но където има куче или котка Sick(без да се обижда някой),просто си мирише,независимо,че хората може да са големи чистници.
У нас естествено си мирише най-хубаво  Joy  Joy  Joy

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, има. Имахме една съседка - лекарка, като влизахме у тях ни миришеше на бонбони  Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, има. Имахме една съседка - лекарка, като влизахме у тях ни миришеше на бонбони  Wink
Хахахаха  Joy Има си хас да не мирише  Laughing Леля ми е лекарка и у тях мирише на шоколадови бонбони и ликьори  Wink


# 71
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Има, разбира се! Обаче не във всяка къща на възрастни хора мирише на .........стари хора. Има много чисти възрастни хора, както и много мръсни млади. Всеки си харесва миризмата на къщата. Както и аз, винаги релаксирам само в къщи, в моята си миризма., в моето си легло, в моята кухня и около моите деца.  :: newsm74

# 72
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има,има-много ми е интересно да разбера как мирише удома,че аз самата не усещам нищо  newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 2 437
и аз усещам аромата на домовете, в които ходим. Даже, понякога самите хора, ако ги срещнеш навън миришат на у тях си  Simple Smile

Не мога да кажа на какво мирише...истинският аромат не може да се определи от какво е или пък аз да кажа у нас на какво мирише.
Тези миризми се съчетават във времето, в годините и са неописуеми.

Естествено, че за всеки у тях си мирише най-хубаво Simple Smile

Единствено ми се сгажда от мириса на бабичка...някои имат тази специфична миризма, която е някак еднаква. При моите не съм я усетила, но по улиците редовно ми се случва..миришат някак особено, тежко...

# 74
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Да. Отдавна съм го забелязала, направило ми е впечатление от дете. Аз съм супер чувствителна по отношение на миризми.
И аз по същия начин, все едно аз съм го писала това  Wink

Общи условия

Активация на акаунт