Кога и как проходиха мъниците ви?

  • 2 139
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 932
Проходилката беше преди прохождането, просто започна да се пуска и да прави по една две крачки, после по-повече и така...проходи стабилно в карая на 8-9 месец.
Не смятам, че има връзка между прохождането и проходилката, процесът е индивидуален и зависи от структурата и гена на детенце, както ми от множество други фактори.

# 61
  • Мнения: 356
      И при нас проходилката ползвахме преди прохождането, после се научи да лази и точно една седмица след годинката се пусна да ходи ... Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 2 255
И двамата ми сина съм ги слагала в проходилка, че иначе не можех да свърша грам работа все искаха на ръце, а и не са от поспаливите  Joy
Проходиха на по 10 мес.
Големия на 11 мес. падна лошо и след уплахата се отпусна пак чак на 1,1 г. иначе все търсеше ръка  Rolling Eyes
Малкия пък въобще не се плаши от падане  hahaha пада, става и продължава на 11 мес. вече спринтираше и ползваше главата за "таран" най-редовно  #Crazy
Така, че смятам, че зависи повече от детето, не от проходилката  newsm78

# 63
  • Мнения: 60
Точно на годинка и двамцата

# 64
  • Мнения: 581
Оле мойта дъщеря проходи на 8 месеца, а на девет вече тичах след нея. Бе неудържима.  Grinning

# 65
  • Мнения: 5 790
Проходи на 1 год и 3-4 месеца, без проходилка. Слагала съм я съвсем малко, но тя нещо нямаше интерес. Последна опция гласувах.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Разгеле, ние днес ПРОХОДИХМЕ !!!!  261uu На 1г., 2м. и половина!
Всичките ни наборчета /и по месец/ вече са напред с материала.
Коси за пръв път почна сам да се пуска и да подтичва докато не се изръси..... Ама му е готино. А на мен още повече.   jumpuu  jumpuu  jumpuu

По-горе писах за проходилката, не мисля, че е оказала някакво влияние.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 765
Голямата проходи на 1г. - ползвах проходилка.
Малката на 10 месеца- проходилка само един месец - седмия.

# 68
  • Мнения: 270
Проходи на 11 месеца и половина, без проходилка.

# 69
  • На небето
  • Мнения: 5 530
НА 9м. без проходилка тя не помага особено. Въпреки, че го слагах в проходилка за да си почина, но само за тази цел, да ме остави за малко намира да свърша нещо, докато той си обикаля с нея. Но не му помогна при прохождането, там бебето си виси седнало на дупето нито си вижда краката нито се старае да пази равновесие, най добрия помощник при прохождането е ръчичката на мама или тати.

# 70
  • Мнения: 4 621
Самичка - 14 месеца. От годинка пристъпваше по стъпка две и най изненадващо преди два дни се обръщам и я виждам как си ходи #Crazy  Mr. Green Е все още е нестабилна и малко я е страх, но и това ще мине Peace

Общи условия

Активация на акаунт