🎤 Гласът на България - сезон 7

  • 45 825
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 11 768
Хм...оказа се, че и продуцира, пише и преподава музика в колеж в Лондон.
От визитката разбрах, че е фармацевт и се е отказала от това и ще следва мечтите си. И изведъж на сцената друго споделя.

А, Смайли, чудех се от къде ми е позната. Тя на Аделина Колева щерката.

# 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А, Смайли, чудех се от къде ми е позната. Тя на Аделина Колева щерката.

Да.

Любо бързо прихваща от тези двете кукумявки.

Дара какво непрекъснато си слага ръката на устата?

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 21:30 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 723
  • DE
  • Мнения: 9 068
Доживях да чуя "О, соле мио" с циганско вибрато Open Mouth

# 724
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Вие сте изключително голями шедьоври в музиката".

Йоан е страхотен!

Димитър ми харесва. Добре, че се обърнаха всички.

Елена има обработен глас.

Цитат
Пее в проекти като Erykah Badu Tribute и Stevie Wonder Tribute. Беквокалистка на Стоян Роянов Я-Я, Мария Илиева, Белослава и Tri O Five. През 2012 година Елена, става част от Music Clinic Records и записва първия си сингъл Sometimes.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 22:23 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 725
  • Мнения: 11 768
Изобщо не ми хареса тази участничка.
Хаотично ми беше това "майсторско изпълнение". Ще видим по-нататък.

# 726
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Продължавам да съм против професионални певци да се явяват наравно с непрофесионални такива.

# 727
  • Мнения: 11 768
Ей това е глас. Мъжът ѝ кърти.

Ами, профи- колко да са профи! Такси кара. От 3 години не е пял.
Тя работи в банка.

# 728
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя /добавих по-горе/:

Цитат
Пее в проекти като Erykah Badu Tribute и Stevie Wonder Tribute. Беквокалистка на Стоян Роянов Я-Я, Мария Илиева, Белослава и Tri O Five. През 2012 година Елена, става част от Music Clinic Records и записва първия си сингъл Sometimes.

Затова и Любо я познава.

Страхотно изпълнение на Георги. Как случайно точно него Любо попита: "С кого си тук?". Никого досега не са питали.

Дара с тези определения "пич" за този и за онзи съвсем се излага.

# 729
  • Мнения: 11 768
Тя пее повече от него, ама за мен той е по-добър певец, с глас като за "Гласът".
Абе стори ми се, че Любо я познава от някъде, ама понеже и пиша тук, и гледам, и явно изпуснах момент.

# 730
  • BG
  • Мнения: 4 459
Наистина беше страхотно изпълнението на Георги. Той най-много ми хареса от тазвечерния епизод. Докато го слушах си мислих колко окаяна страна сме и как нямаме абсолютно никакви финанси за култура и творчество. Да завършиш консерваторията и да караш такси... няма по-красноречив пример за падението ни.
Хареса ми също дамата от Варна, по-възрастната.

# 731
  • SF
  • Мнения: 21 487
Галена защо натиска бутоните с брада? Защото е чалга ли?

# 732
  • София
  • Мнения: 4 429



Гласът на България - Сезон 8, Епизод 2 (19.09.2021)

Директен линк за България и чужбина

# 733
  • Мнения: 5 322
Водещият е....много, ама много зле. И няколко пъти подчертава   -  "И Галена даже се обърна". Майкоооооу....ЖДНБ

# 734
  • Мнения: 11 768
Абе що така с лошо бе хора! Simple Smile Чак пък зле. Сипатяга е Иван. Голяма работа, че казал, че чак и Галена се обърнала.
Пълно с негативизъм навсякъде. Тая зле, онзи зле. По-ведро Simple Smile Наслаждавайте се на музиката.
Във фейса всеки коментар колко зле са Галена и Дара - най-често от жени. Чудя се тия хора да гледат формата ли са се наредили, или само да плюят! Как имат енергия само това да бълват - не знам!

Общи условия

Активация на акаунт