Намаляване и повдигане на естествен бюст

  • 17 534
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Линк към старата тема : https://m.bg-mamma.com/?topic=810194

Подновявам тази тема, защото в повечето теми за гърди преобладават постове с желаещи импланти за уголемяване. Информацията е много, а за мен тази за имплантите е ненужна. Тук искам мнения само от жени с естествено голям бюст, които са решили проблема си. Много ме боли вече гърба и плешките, схващат ми се. Наскоро ми се наложи операция от друг характер, та известно време ще ми трябва почивка. А и малко се стресирах от хирургическата намеса. Но много бих се надявала на мнения и коментари, свързани с този проблем. Бих желала темата да не се бърка с поставяне на импланти. Благодаря предварително 🤗🤗🤗

# 1
  • Мнения: 3 883
Записвам се, да следя. Нямам нужда от намаляване, но нямам нужда и от уголемяване, т.е. не искам импланти, искам нещо като рефреш, повдигане.

# 2
  • Мнения: 40
И аз се записвам, че много съм се навила и аз за такава операция. Сега ми предстои друга операция, но се надявам най-късно есента да успея да направя и тази. Основно се надявам на коментари за самата операция и възстановяването след нея, дали някой е имал усложнения и ако да - какви. Ще сме много благодарни и на актуална информация за добър лекар.

# 3
  • Мнения: 448
Аз също се интересувам от повдигане без импланти. За съжаление в този форум не се обсъжда много този вид корекции. С няколко потребителки съм си писала на лично. Никой обаче не ми е изпращал снимки. Преди години бях изчела всичко по въпроса в Тялото. Ходила съм и на консултация при двама лекари, но тогава не се реших. Сега се занимавам с други здравословни проблеми, иначе планирах да подновя консултациите. Още не съм се отказала, въпреки че имам голям страх от операции.

# 4
  • Мнения: 111
Аз също се интересувам от повдигане без импланти. За съжаление в този форум не се обсъжда много този вид корекции. С няколко потребителки съм си писала на лично. Никой обаче не ми е изпращал снимки. Преди години бях изчела всичко по въпроса в Тялото. Ходила съм и на консултация при двама лекари, но тогава не се реших. Сега се занимавам с други здравословни проблеми, иначе планирах да подновя консултациите. Още не съм се отказала, въпреки че имам голям страх от операции.

А някой споделял ли е как протича самата операция, възможни рискове и усложнения?

# 5
  • Мнения: 448
Рисковете са като при всяка една операция. Възстановяването- по-леко отколкото слагането на импланти. Недостатък- вертикалния белег,който остава. Мен ме спира и това,че може да не се харесам, ако много се смали визуално бюста.

# 6
  • Мнения: 111
Моят е доста голям и тежък,  около 2 кг общо... И съответно доста отпуснат, по-зле няма накъде. В сутиен мо стои униклно красиво, обаче от тежестта, банелите ми се впиват в ребрата и не мога да дишам, ужасен дискомфорт. Решена съм... Белеьите хич не ме тревожат, те ще са там, където не се виждат дори при дълбоко деколте.

# 7
  • Мнения: 448
И мен не ме притесняват белезите, по-скоро формата. Но аз съм с по-скромни данни, нося 75д чашка, но никак не стои огромен.

# 8
  • Мнения: 111
И мен не ме притесняват белезите, по-скоро формата. Но аз съм с по-скромни данни, нося 75д чашка, но никак не стои огромен.

Вие сте добре, аз съм 85Д към Е... По 1000кубика всяка

# 9
  • Мнения: 73
И моя бюст не е голям 75С  но размера в сутиена го харесвам неискам голям бюст поскоро същия размер но повдигнат и мен ме е страх на не ми малее след повдигане 😕

# 10
  • Мнения: 448
И мен не ме притесняват белезите, по-скоро формата. Но аз съм с по-скромни данни, нося 75д чашка, но никак не стои огромен.

Вие сте добре, аз съм 85Д към Е... По 1000кубика всяка

Как се определя кубатурата на естествен бюст?

# 11
  • Мнения: 40
И мен не ме притесняват белезите, по-скоро формата. Но аз съм с по-скромни данни, нося 75д чашка, но никак не стои огромен.

Вие сте добре, аз съм 85Д към Е... По 1000кубика всяка

Как се определя кубатурата на естествен бюст?

Хора, като ви слушам и чак се чудя на себе си как досега не съм се решила - аз съм 75 GG и освен дискамфорта имам страшеин проблем с дрехите. Нищо не ми става и да стои добре.

# 12
  • Мнения: 448
Ами и пишещите тук още не сме се решили. Добре е да се включи някой, минал през това.

# 13
  • Мнения: 111
Спокойно, аз ще се подложа и ще разкажа. 😁 Лекарят ми определи кубиците на око. 2кг са ми (дори лично съм ги мерила 😁) Все едно 2 кила картофи да си окача на врата... Нормално е гърбът ми да се разболее. Проблемът, освен ограниченията на дрехите, е и в сутиените. Аз съм с много малка талия, приятен ханш, вместо да си нося малките дрехи, избирам чувалите заради гърдите. А те стоят най-добре в сутиен с банели. Съответно, от тежестта ми се забиват в ребрата, задушават ме и много се мъча...

# 14
  • Мнения: 448
Спокойно, аз ще се подложа и ще разкажа. 😁 Лекарят ми определи кубиците на око. 2кг са ми (дори лично съм ги мерила 😁) Все едно 2 кила картофи да си окача на врата... Нормално е гърбът ми да се разболее. Проблемът, освен ограниченията на дрехите, е и в сутиените. Аз съм с много малка талия, приятен ханш, вместо да си нося малките дрехи, избирам чувалите заради гърдите. А те стоят най-добре в сутиен с банели. Съответно, от тежестта ми се забиват в ребрата, задушават ме и много се мъча...
А на кой лекар си се спряла?

Общи условия

Активация на акаунт