Съдомиялна?

  • 8 696
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 243
Момичета, вземайте възможно най-големия модел. Не се подвеждайте по обявените "еди си колко комплекта прибори" при по-малките. Ние сме 4 човека (с две деца, едното - бебе), а ми се налага да я пускам всеки ден, през уикендите - по два пъти дневно, защото тогава готвя и за през седмицата. А моята е от големите. Не знам какво щях да правя, ако имах малка.

# 76
  • Мнения: 901
@ sladka hapka ами щеше да пускаш по 5 пъти на ден, като мен Simple Smile Взех си моята докато нямаше децата... и беше супер.... но сега ... newsm78..Трябва нова Thinking

# 77
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, вземайте възможно най-големия модел.

 Peace Peace Peace

marabu - и по 100 пъти да пускаш малката миялна, пак няма да имаш качеството на измиване на голямата Flutter

# 78
  • Мнения: 901
Не съм съгласна.. измиването е перфектно... проблема , че готвя много.. и се яде  Simple Smile.. а пък в голямата щеше да се поберат повече неща ..

# 79
  • Мнения: 1 210
Момичета, вземайте възможно най-големия модел.

 Peace Peace Peace

marabu - и по 100 пъти да пускаш малката миялна, пак няма да имаш качеството на измиване на голямата Flutter

Не съм съгласна. Малката на БОШ мие просто перфектно. Спестила ми е един куп семейни разправий за това кой да измие чинийте или пък загорелите тавички.

Благодарна съм на баща ми, който каза - "В чужда къща те пускам само след като ти взема пералня и съдомиялна".

# 80
  • Мнения: 6 243
Ани, това последното ми звучи като казано ей тъй, за спорта.
Ти имаш ли впечатления от качеството на измиването на съдомиялна машина от един и същи клас, производител и пр., които се различават само по обема си? Надали. Все едно аз тука да разправям, че ако не ви е АЕГ съдомиалната, все едно нямате съдомиална, щото моята е такава. Wink Хайде да не заформяме ненужни спорове от едно съвсем разумно напомняне.

# 81
  • Мнения: 612
Ами и аз имам 45 см-та на Бош/удобна за вграждане и я взехме изгодно/е наистина мие дорбе, обаче бих искала да е по-голяма , определено е по-добре голяма ако няма други съорбажения.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 181
За тези става дума нали:

София

Зора — бул. Гоце Делчев 43, бул. Христо Ботев 50, кв. Люлин, бул. Янко Сакъзов 32, кв. Младост 3, ул. Козлодуй 23, бул. Ломско шосе 172, бул. Мария Луиза 125, бул. Ломско шосе 108, Младост бл. 326, бул. Васил Левски 111, бул. Мадрид 33, бул. Христо Ботев 50;

СОРТИ–ВС — Люлин 6, Силвър Център Магазин ТОП 12, ул. Хан Кубрат 7, ж.к. Люлин, ул. Дж. Неру 10, Младост 1, бул. А. Сахаров 20;

Да ,фирмата се казва Сорти ВС.На ломско шосе 108 обаче е склада им и там има най-голям избор.
бул.ломско шосе 108 и хан кубрат7.ИМа и други магазини на тази верига,но незнам адресите.За 300лв си взехме чисто нова с тр.дефект,голяма,марка фагор.много съм доволна.
Дефекта беше че отгоре на капака беше надраскана,мъжът ми я полира и стана като нова.
колко комплекта мие?
незнам колко комплекта се водят,възможно най-голямата е.

# 83
  • Мнения: 1 210
Имам впечатления от най-различни миялни. От Аристон, Индезит, Бош/Сименс, АЕГ - просто всичките ми приятелки са се спрели на различни. И с чисто сърце мога да ти кажа, че най-зле е единствената на 2 етажа широка 45 см (някакъв Индезит).

# 84
  • Мнения: 92
здр наистина си е удобство незнам какво бих правила без нея спестява ми доста труд аз имам аристон голяма и горката машина така я пълня, че ако имаше уста да говори кой знае...аз съм  много доволна от моята струва около 800лв от техномаркет само дето препаратите са скъпи но няма как измиването е перфектно така че си струва

# 85
  • Мнения: 472
Кате, честито !
Това е една много добра покупка !

Ох тука като чета май тези на 60 см събирали повече , а ние си взехне на 45 см АЕГ -клас ААА щото място няма в кухнята , но още не съм я пробвала щото не сме се нанесли в новото щилище !
МоляВи не ме карайте да съжялявам за избора ако бяхме взели на 60 см няма да има място къде да си съхранявам все пак измитите съдове  , не че 15 см са много ама в по малка кухня направо са като километри ..... (иначе пък се занаятих и си взехме мивка с голямо корито  Mr. Green)!Аз все разправям , че не съм жена дето иска да виси по цял ден в кухнята и не държа на голяма кухня  .
кажете все пак по какво количество чиний събира тази пущина на 45 см та да не се отчайвам .

# 86
  • Мнения: 1 341
Свалям шапка на тези които са измислили миялните.Голямо удобство.Аз съм за големите,защото събират и малко имного.Моята е голяма и има програма да се пуска на половин миене.За мен миялната и пералната стоят на една висота.  newsm10

# 87
  • София
  • Мнения: 15 251
Ох тука като чета май тези на 60 см събирали повече , а ние си взехне на 45 см АЕГ -клас ААА щото място няма в кухнята , но още не съм я пробвала щото не сме се нанесли в новото щилище !
МоляВи не ме карайте да съжялявам за избора ако бяхме взели на 60 см няма да има място къде да си съхранявам все пак измитите съдове  , не че 15 см са много ама в по малка кухня направо са като километри ..... (иначе пък се занаятих и си взехме мивка с голямо корито  Mr. Green)!Аз все разправям , че не съм жена дето иска да виси по цял ден в кухнята и не държа на голяма кухня  .
кажете все пак по какво количество чиний събира тази пущина на 45 см та да не се отчайвам .

Не съм изчела темата-да не би да се твърди, че съдомиялна на 45 см. е една почти непотребна вещ? Защото моята е Зануси, 45 см., ползвам я от години и не съм съжалила нито за миг, че не е по-голяма (т.е. 60см.). Тази "пущина" има гнезда за 16 чинии горе и 30-тина (забравих колко докато дойда да пиша Laughing) чинии долу. Отделно можеш да събереш и чаши, или пък повече чаши за сметка на чиниите.....В къщи обикновено се храним 2-ма души и ми трябват няколко дни, за да я напълня достатъчно, че да я пусна да мие. Когато имаме гости (4-6 души) спокойно успявам да измия съдовете в нея с едно пускане. Ако гостите са били повече-с 2.
Изобщо не се отчайвай. Ползвай си я със здраве. И аз съм с малка кухня. Ако ги нямаше съдомиялните на 45 см., можеше и изобщо да нямам такова чудо в къщи.

# 88
  • Мнения: 208
От 3-4 години имам съдомиялна и незнам какво е това чинии да измия. Ние си взехме Беко/тогава беше най евтината-440лв. от Техномаркет / и много сме доволни. Вземи си срахотна покупка!

# 89
  • Мнения: 1 612
Нашата е Conegliano - mini single.
За 6 комплекта - много съм доволна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт