Съдомиялна?

  • 8 703
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 243
От няколко дни и аз съм с придобивка за коледа. Блягодаря на Шани, на Поля Сп. и на всички други за съветите при избора.

Взехме електрическия трион и направихме в един кухненски шкаф място за голяма съдомиялна - АЕГ клас ААА за вграждане, от онези със сензорите. Много съм доволна. Не е чак толкоз скъпа, като се има предвид, че била най-доброто в жанра - 850 лв., ама ми направиха отстъпка и стана 830 лв. Сега цапам съдове и се кефя!!! Цивилизацията била голяма работа. Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 10 334
Честито! Голям кеф е нали Simple Smile
Ние преди да си вземем миялна си бяме разпределили- готвенето на мен, а миенето на чинии на скъпия. Да не ти казвам по колко чинии събирахме  Embarassed
А сега е рай с машината, някак и кухнята е винаги чиста, като се прибират в нея чиниите!

# 62
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
А пък аз имам следния въпрос? Ние си купихме малка миялна  Bosch  преди две седмици ама още не сме я разконспирирали какво означават програмите 1 и 2 . В книжката нищо не пише. Thinking  Знам, че едното беше по-висока температура а другото е по-ниска ама кое какво е и каква е температурата? newsm78
Ако някой има такава да помага плиийз! Praynig  Embarassed

# 63
  • Мнения: 6 362
irka, какъв е точният модел на миялната?

Със сигурност из нета има подробни описания.
На сайта на Bosch също има информация, но са много моделите и повечето са с повече от 3-4 програми.

Иначе нашата миялна (не е Bosch) има 4 програми
1. 4 минутно изплакване само със студена вода
2. 1 1/2 ч. с температура 65 градуса
3. 1 ч. с температура 55 градуса
4. изплакване с вода 30 градуса

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Цитат на: Mamma
 1 1/2 ч. с температура 65 градуса


Много бе..час и половина, колкото една пералня...Аз на ръка по-бързо ще ги измия...
Интересно, много ли ток и вода харчат?...

# 65
  • Мнения: 6 206
Цитат на: Kissa
Цитат на: Mamma
 1 1/2 ч. с температура 65 градуса


Много бе..час и половина, колкото една пералня...Аз на ръка по-бързо ще ги измия...
Интересно, много ли ток и вода харчат?...

Ти по тая желязна логика и по-бързо ще изпереш от пералнята, ама защо да го правиш? Wink
Иначе вода харчат много по-малко от миенето на ръка. За ток не знам.
sladka hapka, да ти е честита придобивката и със здраве да си цапате!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Цитат на: PoliaSp
Цитат на: Kissa
Цитат на: Mamma
 1 1/2 ч. с температура 65 градуса


Много бе..час и половина, колкото една пералня...Аз на ръка по-бързо ще ги измия...
Интересно, много ли ток и вода харчат?...

Ти по тая желязна логика и по-бързо ще изпереш от пералнята,  :wink


Едва ли!

# 67
  • Мнения: 2 000
Цитат на: Kissa
Цитат на: Mamma
 1 1/2 ч. с температура 65 градуса


Много бе..час и половина, колкото една пералня...Аз на ръка по-бързо ще ги измия...
Интересно, много ли ток и вода харчат?...


Верно, че по-бързо ще стане на ръка, ама друго си е да се излежаваш, докато машината ти мие чиниите. Нашата мие за 47 мин при 55 градуса, и 55 мин при 65 градуса. Харчи 13 литра вода, така че определено не е повече, отколкото ако мия на ръка.

# 68
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пък и, кой от Вас мие на 65 градуса гореща вода-това определено дезинфекцира.
Аз си признавам, че не мога.

# 69
  • Мнения: 182
Момичета от прчетените страници опраделено и аз се заинтригувах от съдомиалната. Предложих идеята на мъжо и той пък и нищо напротив няма та ще разглеждам Боша сега, като гледам май ще е малка че като във всяка кухня мастото е дефицит. Mr. Green

# 70
Къде мога да намеря в София евтина съдомиялна с транспортни дефекти?..и струва ли си? - до 260-300 лева

Чакам бързи отговори!

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 12:08 от Julieta

# 71
  • София
  • Мнения: 2 181
бул.ломско шосе 108 и хан кубрат7.ИМа и други магазини на тази верига,но незнам адресите.За 300лв си взехме чисто нова с тр.дефект,голяма,марка фагор.много съм доволна.
Дефекта беше че отгоре на капака беше надраскана,мъжът ми я полира и стана като нова.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Къде мога да намеря в София евтина съдомиялна с транспортни дефекти?..и струва ли си? - до 260-300 лева...Чакам бързи отговори!

струва си, ако е с козметичен дефект Wink

В Технополис-а има отделен м-н за уреди с транспортни дефекти, но какво имат в момента и на каква цена - не знам.

Сладка хапка - понеже съм заплес  Blush, та сега видях...Честито и се радвам, че съм била от полза някому Simple Smile

# 73
бул.ломско шосе 108 и хан кубрат7.ИМа и други магазини на тази верига,но незнам адресите.За 300лв си взехме чисто нова с тр.дефект,голяма,марка фагор.много съм доволна.
Дефекта беше че отгоре на капака беше надраскана,мъжът ми я полира и стана като нова.
колко комплекта мие?

# 74
  • Мнения: 612
За тези става дума нали:

София

Зора — бул. Гоце Делчев 43, бул. Христо Ботев 50, кв. Люлин, бул. Янко Сакъзов 32, кв. Младост 3, ул. Козлодуй 23, бул. Ломско шосе 172, бул. Мария Луиза 125, бул. Ломско шосе 108, Младост бл. 326, бул. Васил Левски 111, бул. Мадрид 33, бул. Христо Ботев 50;

СОРТИ–ВС — Люлин 6, Силвър Център Магазин ТОП 12, ул. Хан Кубрат 7, ж.к. Люлин, ул. Дж. Неру 10, Младост 1, бул. А. Сахаров 20;

Последна редакция: сб, 04 фев 2006, 09:21 от Биляна*

Общи условия

Активация на акаунт