Каква самобръсначка ползвате ?!?!?

  • 8 898
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Еднократните Жилет или каквото имам под ръка в случая, по принцип ползвам епилатор

# 16
  • Мнения: 1 190
Жилет Venus Peace

# 17
  • Мнения: 2 596

Точно с това съм и аз. Много съм доволна, но моята е синичка.

# 18
  • Мнения: 271
Аз съм с wilkinson.Mъжо ми я донесе от Германия и съм много доволна.Само че незнам дали тук я има

# 19
  • Мнения: 8 505
...по принцип ползвам епилатор

Винаги и само Peace

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ползвам еднократни самобръсначки, без претенции какви. Преди години имах дамска Жилет Ексел, но много трудно намирах ножчета тогава и я разкарах.
Епилатор не мога да понясям- бавно е, боли, космите растат подкожно и трябва да станат достатъчно дълги за да се махнат с машинката. Докато с бръснача минавам всеки ден или през ден и имам винаги гладки крака и др. Миналата година си купих епилатор, но само събира прах.

# 21
  • Мнения: 2 768


Това ползвам, изключително за интиматните части  Crazy
Струва 56лв, използва се и на мокро, има две приставки за бръснене - "бърза" за крака и позлатена за триъгълник+мишници. Има и приставка-гребен за подстригване. Не разранява, космите не растат на вътре и обриви няма. Много съм доволна!

# 22
  • Мнения: 1 028
На "Жилет" съм и аз ония синьо-зелени,преди време реших да пробвам с една "Супер Макс" уж с 4 ножчета,ма при 2-то бръснене хвръкна главата в канала и толкоз,дотам беше,сега пак "Жилет".А всъщност тази еднократната,доста кратна работа ми върши.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А всъщност тази еднократната,доста кратна работа ми върши.
И на мен Simple Smile

# 24


Това ползвам, изключително за интиматните части  Crazy
Струва 56лв, използва се и на мокро, има две приставки за бръснене - "бърза" за крака и позлатена за триъгълник+мишници. Има и приставка-гребен за подстригване. Не разранява, космите не растат на вътре и обриви няма. Много съм доволна!

Oткъде си я купувала, каква марка е казвай моляте Wink

# 25
  • Мнения: 2 039
Gillet Match3,не мога да живея без нея,единствената,която не порязва и си извива главата по гънките на кожата  PeaceТя е на мъжа ми,но аз си имам мои ножчета и така си ги сменяме!

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Oткъде си я купувала, каква марка е казвай моляте Wink
И мен ме интересува.

# 27
  • Мнения: 3 457
и аз използвам жилет дамска-розова,другата нещо не ми допада Mr. Green

# 28
  • Мнения: 13 512
Не ползвам самобръсначка, ходя на кола маска/знам,че не се пише така!/

# 29
  • Мнения: 5 317
Каквато ми попадне под ръка.

Общи условия

Активация на акаунт