Възможна ли е грешка? (в теста за бременност)

  • 7 625
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 858
Звънях на лекаря ми, но е отпуска до 14-ти Thinking
Затова си записах час в Агенциата за сем. планиране за понеделник, за установяване на бременността с ултразвук.
Ох, как ме е яд, че няма да е при моя си доктор #Cussing out

# 61
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Що не се изтърси в някоя клиника, примерно в Шейново щяха да те прегледат веднага.  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 10 858
Де да знам, свикнала съм си в Шейново да си ходя при моя, той е оттам, но сега нали го няма, пък при друг newsm78знам ли, не се сетих. А в АСП съм ходила и затова се сетих за там. А и няма кой да гледа каката за днес.
Оф, не ми се чака вече и на мен, ще ме изяде отвътре да знам, че всичко е наред и че си е по местата Whistling
Дали има някакви признаци ако е в тръбата например?
Болките кога започват, ако е там?

# 63
няма по хубаво нешто от това ...... preggoрадваи се.моя е на 3 мес.тая вечер ме изскара извън нерви `````````.ма сега като го погледна в креватчето и се разтрепервам от кеф newsm07 1crib   ма ти си знаеш

# 64
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз цяла нощ не съм спала от притеснение. Събуждам се в просъница, сещам се веднага, естествено, че съм бременна и не мога да повярвам. Имам чувството, че не се случва на мен. Представям си всичко отначало.
Преживях абсолютно същото преди 3 години - абсолютно същото. Ще се справиш, не се притеснявай. Шокът е голям, но до към 3тия месец се преодолява и се свиква с идеята.
Пожелавам ти късмет и едно прекрасно момченце след 9 месеца.  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 840
Да, сметнах си, че терминът ми се пада на 3ти април. Какво съвпадение, дъщеря ми също е априлско бебе  Heart Eyes а преди 4 години по същото време забременях с нея Crazy

Мила Вивиан, преди 3 години бях в абсолютно същата ситуация. Първото бебе желано и планирано, три години по-късно с прекъснат полов акт - пак бременна. Докато правех теста, така ми се люлееше ръката от притеснение... Следобеда ходих на лекар - тя потвърди че съм бременна. Два дни ходех като ударена с мокър парцал, но се взех в ръце и реших, че трябва да се радвам на подаръците на съдбата и се настроих положително. Ще видиш, че второто се гледа много по-лесно от първото дете. Дано да е момченце, от сърце ти го желая! Та исках да кажа - и аз забременях по едно и също време с двете ми деца - с първото дете терминът ми беше 18 март, а с второто 1-ви април, явно в това време на годината става по-лесно, гинеколожката ми обясни, че понякога жените си имат такива моменти в годината, когато забременяват по-лесно. Абе ЧЕСТИТО и от мен и лека бременност!!!

А, и още нещо, четири години е чудесна разлика, много ми беше лесно - дъщеря ми вече разбираше и беше много самостоятелна, знаеше, че бебето има нужда от много грижи и дори ми помагаше - например приготвяше всичко за банята, даваше ми дрешки и памперси, пък и това, че е момиче, й помогна да приеме по-лесно братчето, защото момичетата си имат вроден майчински инстинкт, докато момчетата повече ревнуват (все пак всичко е индивидуално, но според статистиката е така).
И пак ЧЕСТИТО - много се радвам за теб!

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 12:06 от Маги ДС

# 66
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз цяла нощ не съм спала от притеснение. Събуждам се в просъница, сещам се веднага, естествено, че съм бременна и не мога да повярвам. Имам чувството, че не се случва на мен. Представям си всичко отначало.
Преживях абсолютно същото преди 3 години - абсолютно същото. Ще се справиш, не се притеснявай. Шокът е голям, но до към 3тия месец се преодолява и се свиква с идеята.
Пожелавам ти късмет и едно прекрасно момченце след 9 месеца.  bouquet
Gercho благодаря ти за пожеланията  bouquet Много по-лесно се приема идеята, когато имаш подкрепа Peace
Да, сметнах си, че терминът ми се пада на 3ти април. Какво съвпадение, дъщеря ми също е априлско бебе  Heart Eyes а преди 4 години по същото време забременях с нея Crazy

Мила Вивиан, преди 3 години бях в абсолютно същата ситуация. Първото бебе желано и планирано, три години по-късно с прекъснат полов акт - пак бременна. Докато правех теста, така ми се люлееше ръката от притеснение... Следобеда ходих на лекар - тя потвърди че съм бременна. Два дни ходех като ударена с мокър парцал, но се взех в ръце и реших, че трябва да се радвам на подаръците на съдбата и се настроих положително. Ще видиш, че второто се гледа много по-лесно от първото дете. Дано да е момченце, от сърце ти го желая! Та исках да кажа - и аз забременях по едно и също време с двете ми деца - с първото дете терминът ми беше 18 март, а с второто 1-ви април, явно в това време на годината става по-лесно, гинеколожката ми обясни, че понякога жените си имат такива моменти в годината, когато забременяват по-лесно. Абе ЧЕСТИТО и от мен и лека бременност!!!

А, и още нещо, четири години е чудесна разлика, много ми беше лесно - дъщеря ми вече разбираше и беше много самостоятелна, знаеше, че бебето има нужда от много грижи и дори ми помагаше - например приготвяше всичко за банята, даваше ми дрешки и памперси, пък и това, че е момиче, й помогна да приеме по-лесно братчето, защото момичетата си имат вроден майчински инстинкт, докато момчетата повече ревнуват (все пак всичко е индивидуално, но според статистиката е така).
И пак ЧЕСТИТО - много се радвам за теб!

Благодаря ти мила Hug
Не можеш да си представиш, колко окуражително ми звучат думите ти Hug Друго е когато човек е минал по този път и вече знае какво е. Мен неизвестността направо ме задушава, сънувам кошмари, не мога нищо да сложа в устата си, направо ми присяда Embarassed Все си представям ежедневието, което ме чака и лошо, ама лошо ми става...
Дано както казваш, второто се гледа много по-лесно от първото. Това не го чувам за първи път и много ме успокоява, все пак хората са го казали, а хорската мъдрост е много вярна!

А и дано този път някоя от бабите все пак се сети, че може да помогне с нещо Close

Общи условия

Активация на акаунт