Какво правите когато съседите ...

  • 6 591
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 426
Няма строежи, няма съседи. За всички важи. Вземете си книжки от общината и ги четете.Там е написано всичко за жилищни блокове, за съседи, за заведения. Затова си търсете правата.
И хич не ми пука дали съседката ми се сърди, че съм викнала полиция от 16г. я чакаме да си направи ремонт на банята,защото от нейната тече в нашта. Затова жалба и полиция.

# 91
  • Мнения: 781
Полицията помага. З а един месец престой два пъти затварях АРКА-та- не се наложи повече да се обаждам. Има ефект. Ако няма- покани ме на гости у вас Wink

# 92
  • Мнения: 1 190
Полицията помага. З а един месец престой два пъти затварях АРКА-та- не се наложи повече да се обаждам. Има ефект. Ако няма- покани ме на гости у вас Wink

...  Laughing

А за гостито - заповядайте с Ивана следващия път, ще ни бъде много приятно Hug

# 93
  • Мнения: 1 190
Момичета, това с полицията подейства Hug

Вчера за пореден път се къчих да ги помоля /подчертавам помоля, някой да не си направи грешни изводи/ да спрат с шума и да си спазват тихите часове, а те ми викат: "...Нищо не можем да направим, защото правим ремонт..." и ми затвориха вратата  Crazy

Обадих се в полицията, там бяха толкова любезни и елате да видите как набързо спряха да къртят Mr. Green.

Е, сега сигурно малко ме и мразят ... и на мен не ми се искаше да се обаждам на 166, ама ме принудиха Grinning

Приятен ден Hug

# 94
  • Мнения: 1 451

Е, сега сигурно малко ме и мразят ...


Надявам се да не ти пука от това. Малко им е обаждане в полицията. Толкова са ми писнали с тия ремонти ежегодно, че ми иде да убивам.
Поздравления за положителния край  newsm10

# 95
  • Мнения: 14 654

Е, сега сигурно малко ме и мразят ... и на мен не ми се искаше да се обаждам на 166, ама ме принудиха Grinning


и мен не ме обичат, но поне си траят

# 96
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поздравления и да не ти пука. Щом не са се съобразявали с молбите ти, не ти трябва да не те мразят. Като не става с добро, става и с полиция.

# 97
  • Мнения: 1 393
Първо им правя най-учтиво забележка,като изтъквам,че децата спят и после викам полиция.Вече никой не тропа от 14 до 16.00ч. и след 23.00ч.  Mr. Green

# 98
  • София
  • Мнения: 255
Само мога искрено да ти съчувствам.
Аз имам същия проблем. Съседа над нас прави ремонт вече 3 та година, но от декември 2005 година реши, че стария ремонт не му харесва и започна всичко да кърти до основи - стени, балкони................ т.н.
Това Коледа и Нова Година - работниците му не почиваха......... 100 пъти му казвах, че имам малко дете и не мога да му казвам кога да спи. не само това, ами той почна да не спира работа и от 14.00 до 16.00 часа. Няма събота, няма неделя............. ПРОСТО НЕ ГО ИНТЕРЕСУВАШЕ... Да не говорим за мръсотията която прави всеки ден и аз и съседите чистим...... , но не и той.
Добре че работниците/повечето/ са разбрани ??!!??  Sick и аз им ритах по вратата да спрат с машините, когато виждах, че на детето ми му се доспива... и така с всяка новодошла група работници/къртачи, мазачи, бояджии/ всеки божи ден.....
Все още ремонта продължава, а въпросния "човек" всеки път ми казва "Ти знаеш ли аз кой съм?" 
И полиция е викала съседката - нищо, нищо и нищо.
 Това ми е болна тема..... А колко пъти претоварваха асансьора и се качвам пеша с количката 6 етажа...... Оф цял ферман мога да напиша.
И аз съм правила ремонт , и аз съм къртила стени, но винаги съм предупреждавала съседите и съм спазвала правилника.......................

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Момичета, това с полицията подейства Hug
..................
Е, сега сигурно малко ме и мразят ... и на мен не ми се искаше да се обаждам на 166, ама ме принудиха Grinning

Приятен ден Hug


Да те мразят колкото си искат. Важното е, че детенце може да си спи спокойно. А ти затова си му най-добрата мама - да го пази и защитава и да бди над съня на съкровището си.
Браво, че си се осмелила да търсиш правата си   bouquet

# 100
  • Мнения: 10 758
Първо съм учтива, ако не спрат ставам зла Mr. Green.Но ние сме в къща и като си правят някакъв ремонт не е толкова шумно.Но имаме едни комшии, които вече 4 г. не оставят едно Канго да си почине Mr. GreenГорката машина.Изпотрошиха цялата къща, к`во толкова къртят толкова години newsm78

Общи условия

Активация на акаунт