На море в цикъл

  • 2 583
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
винаги съм ползвала тампон и проблеми не съм имала

И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 1 420
Аз от много отдавна ползвам само тампони, тъй като са ми по-удобни. Ползвала съм като съм била на море и проблеми не съм имала.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе да се затапва и да си се плацика.
После обаче да тича до вецето да сменя.
Аз така, с моя приказен късмет, от как имам М, все с мене го водя на море!
И таз година пак така ще да е!
Та съм станала спец.
Ако обаче се притеснява да влиза в морето, а на пясъка и е много горещо - веднага ти давам резервен вариант - да ходи на душовете.
Обикновено всички уважаващи себе си плажове имат и душове!

# 18
  • Мнения: 4 621
Няма проблем да се къпе с тампон, но като излезе от водата трябва да го сменя, че може да се получи доста неприятна ситуация Blush

# 19
  • Мнения: 7 640
може да плуваш в море или басеин с тампон, но трябва да се смени щом излезеш от водата.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
По принцип може, но според мен е нехигиенично все пак в морето някои пишкат, други акат трети превяръзките си хвърлят. Доста е рисковано затова нека си седи на плажа и да си топва крачетат във водата

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Аз винаги си изчислявам кога ще да бъде деня и не си взимам отпуска тогава Peace[/b]

Е, блазе ти! Аз никога не мога да хвана дирите на моя М  Grinning Идва си, когато пожелае, така че датата за отпуска никога не може да се съобрази точно с това  Close
 Иначе си ползвам тампони, но гледам да огранича кисненето в морето, че много мръсно, бе!

# 22
  • Мнения: 7 640
По принцип може, но според мен е нехигиенично все пак в морето някои пишкат, други акат трети превяръзките си хвърлят. Доста е рисковано затова нека си седи на плажа и да си топва крачетат във водата
ами то като не си в менструация, морето не става по-чисто newsm78

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами да, не става, но точно в мензис вероятността да хване някоя инфекция е по-голяма

# 24
  • Мнения: 7 640
ами да, не става, но точно в мензис вероятността да хване някоя инфекция е по-голяма
горе-долу е така Peace

# 25
  • Мнения: 1 517
Какво и е на темата...гинеколога си е гинеколог, но и приятелско мнение никога не е излишно. Аз също ходя на море като съм в цикъл. Е, избягвам втория ден, защото ми върви силно...Иначе не ми пречи, къпя се, пека се. Чувала съм, че солената вода намалява временно кървенето, но не знам дали е вярно.

# 26
  • Мнения: 1 063
Ето тук има интересна информация.
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=916528

# 27
  • София
  • Мнения: 1 464
Не ви ли омръзна да дъвчете тази тема Thinking
Мисля, че човек като има накакъв проблем, пита компетентен по въпроса.
Аз като бях бременна и не знаех дали мога да се къпя в басейн или кои лекарства мога да вземам, попитах гинеколога си,а не приятелките си. Няма нужда от излишно чудене и маене.... и намиране на приказки Naughty
Ако на някой му е омръзнало, ами да не чете! Аз също се обръщам за компетентен съвет към специалист относно неща, които ме интересуват, но ми е приятно и да споделя нещо във форума, да получа съвет, просто да почета...

# 28
  • Мнения: 68
Не ви ли омръзна да дъвчете тази тема Thinking
Мисля, че човек като има накакъв проблем, пита компетентен по въпроса.
Аз като бях бременна и не знаех дали мога да се къпя в басейн или кои лекарства мога да вземам, попитах гинеколога си,а не приятелките си. Няма нужда от излишно чудене и маене.... и намиране на приказки Naughty
Ако на някой му е омръзнало, ами да не чете! Аз също се обръщам за компетентен съвет към специалист относно неща, които ме интересуват, но ми е приятно и да споделя нещо във форума, да получа съвет, просто да почета...
Много навреме отговаряш,няма що

Общи условия

Активация на акаунт