какви бяха първите ви думи като видяхте бебето?

  • 3 571
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 498
При мен беше малко странно.Напъвайки се със затворени очи,като погледнах...докторите вече я държаха...помислих си:'яяя...родила съм"....после казаха,че е момиче,а аз си помислих:"Яна" и "колко е бяла и хубава"Simple Smile

# 76
  • Мнения: 63
Бях още под въздействието на упойката, много се зарадвах че е момиченце и само казах- на мама кукличката newsm32  Kissing Heart

# 77
  • Мнения: 4 428
Ами аз бях секцио и ми я показаха, като я извадиха само за миг. Чак на следващия ден я видях наистина. Но, когато ми я показаха веднага след раждането първо се изумих от цвета й Embarassed Толкова изчетох за бебета и бременността, а въобще не съм разбрала, че се раждат лилаво-червени с бяла"пудра" отгоре Embarassed Blush Това мнооого ме изненада и в първия момент не можах да реагирам. После казах "Колко е мъничка!" Heart Eyes На следващият ден я разглеждах цял ден и въпреки, че очаквах в началото да е по-грозновата много си харесах бебчо Heart Eyes Grinning Но после, като гледах снимките видях, че няма нищо общо с това което е била веднага след раждането и тогава, когато я видях аз:

10 мин след раждането



и на следващият ден

# 78
  • Мнения: 4 370
Като излезе бебчо от мен и аз се надигнах и видях едно разпльокано човече и извиках радостно:"Ама бебенце ли си имам вече!" И после като ми го подадоха не помня какво му казах. Бях много развалнувана, но много му говорих.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 317
"Много е мъничък" (роден е 3 седмици преди термина), на което ми отговориха: "Как ще е мъничък, съвсем доносен си е!"  Joy (беше 3100гр.)

# 80
  • Мнения: 694
Нямам грам спомен. newsm78 Даже и втория път въпреки, че беше преди два месеца пак не си спомням.  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 334
Първите ми думи бяха:Колко е хубава!Очаквах някакво сбръчкано същество ,а видях една принцеса със сини очи и бяла кожа.Много бях щастлива, когато я видях.

# 82
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Всичко ли си има?
От там нататък онемях,нямах думи просто Hug

# 83
  • Мнения: 2 673
  newsm78
акушерката каза - "ето ти го бебчето"
аз - "всичко ли си има"
нещо такова ми се върти Wink

# 84
  • Мнения: 99
Заплаках от щастие и само повтарях "Много е красив, много е красив, нали "
Ох, и сега пак се разплаках, обичам ги безмерно тези мои дечица. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 581
На мама принцеската! Недей плачи маме, обичам те. И ако искате вярвайте, но ми се усмихна. Усмихна се съвсем истински и знам, че не бе плод на въображението ми.

# 86
  • Мнения: 992
След като се роди, акушерката ми я сложи веднага на корема без да ми каже пола, аз е гушнах и казах "момиченце е", това бяха първите ми думи.

# 87
  • Мнения: 696
''Къде го носите?", а на ум си помислих "Боже, колко е красив!"

# 88
  • Мнения: 8 917
Бях секцио и отидох да я видя в момента, в който станах от леглото - "миличкото ми детенце, аз съм твоята майчица и много те обичам" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 10 758
Със щерката не си спомням.Със сина - първо попитах доктора  "Голяма ли му е пишката?" Mr. GreenКато го видях му казах " Сладунчо мамин, ще ти изям дупето Mr. Green"

Общи условия

Активация на акаунт