Сваляте ли си винаги грима?

  • 5 101
  • 182
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 491
Задължително го свалям! Независимо от обстоятелствата. Ако ще сутринта да съм се прибрала - първо памучето и тоалетното мляко, после леглото.

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Винаги си почиствам грима преди да си легна! Е, случвало се е един-два пъти да си легна и с грим, но ми е мноооогооо некомфортно!

# 167
  • Мнения: 1 045
Невинаги, след дискотека понякога много ме домързява и се отправям директно към леглото. Embarassed

Въх малии ей тва ако го направя със всичкия този дим и мръсотия залепнала по миглите , с мойте нетърпимо дразнещи очи ще се събуда ей така  Shocked Или по - точно изобщо няма да мога да заспя  Sick

# 168
  • Мнения: 750
Абсолютно винаги.

# 169
  • Мнения: 384
Да,винаги, с няколко изключения

# 170
  • Мнения: 2 952
   Случвало се е да не  го  сваля .....обаче   не се чувствам добре , , на сутринта чувствам кожата на лицето покрита , нечиста, миглите ми "тежат"....опъва ме  лицето и на всичкото отгоре ми излиза задължително червено петно на бузата....върви слагай крем после .....върви оправяй "вредите"...имам чувствителна кожа..... Rolling Eyes

# 171
  • Мнения: 1 934
Винаги го свалям, просто ми е станало навик.
Преди лягане загължително си почитвам лицето, без значение колко е часа и колко съм изморена.
Peace

# 172
  • Мнения: 1 318
Дори когато съм смъртно изморена и едвам се влача, почиствам грима, иначе гледката сутринта ще е страшна Sick

# 173
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Случвало ми се е и да не го свалям. Embarassed

# 174
  • Мнения: 90
Винаги.Случвало ми се е да си легна с грим и съм ставала по средите нощи да си го свалям.Имам чувството ,че съм много мръсна и не мога да заспя.

# 175
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

# 176
  • Мнения: 1 069
 Поради лошите си спомени от лягане с грим, или по-точно ставане след лягане с грим, вече абсолютно задължително го свалям, колкото и да съм уморена!
 Същото е и с миенето на зъбите!

# 177
Винаги си свалям грима,независимо колко съм изморена или кога съм се прибрала.

# 178
  • Мнения: 511
Винаги  Peace

# 179
  • Мнения: 307
Дааа винаги!Обратното е пове4е от вредно и не помня да съм го правила.

Общи условия

Активация на акаунт