Сваляте ли си винаги грима?

  • 5 079
  • 182
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212
До преди десетина-петнадесет години не се престаравах много,ама пък сега почти не нося грим,освен фон дьо тен-а и спиралата през зимата или ако реша да не приличам на зле обелен картоф по някакъв повод.Но пък от ексфолианти,подхранващи,овлажняващи,пилинг маски,измиващи гелове,тоници,в къщи можеш да се задушиш.Това не си го спестявам-нали има една приказка,че на 30 заслужаваш кожата,която имаш,а на 50-имаш кожа,каквато заслужаваш.

# 61
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
случва ми се да си легна с грим и не ми пука особено.........честно

# 62
  • Мнения: 2 910
Винаги си свалям грима Peace

# 63
  • Мнения: 46 526
Нищо не е в състояние да ме накара да легна с грим  Naughty все едно си лягам с маска  ooooh!

# 64
  • Мнения: 5 391
Рядко се гримирам, но винаги се почиствам лицето преди сън, независимо дали съм слагала грим или не.

# 65
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВИНАГИ, ВИНАГИ,ВИНАГИ!!! Не мога да си представя да се намъкна в леглото с грим, неизмита...нескърцаща от чистота!

# 66
  • Мнения: 76
Браво на вас! На мен ми се е случвало да си легна с грим, особено след тежък купон това ми е последната грижа. Но на следващия ден ми е съвестно.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 493
Задължително махам грима, независимо колко тежка е била вечерта, защото иначе на другият ден няма да мога да си отворя очите.  Crazy

# 68
  • Мнения: 377
По принцип рядко се гримирам, но 2-3 пъти ми се е случвало да си легна с грим.  Embarassed

# 69
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Нищо не е в състояние да ме накара да легна с грим  Naughty все едно си лягам с маска  ooooh!
и съответно сутринта изглеждам ужасно  Shocked

# 70
  • Мнения: 1 416
Оф, страшно често ми се случва да ме домързи...  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 332
Старая се всяка вечер да си почиствам лицето независимо дали съм с грим или не.В противен случай на другия ден винаги съм с 1-2 пъпки.

# 72
  • Мнения: 4 306
80% от вечерите свалям грима. През другите 20% просто ме мързи, а на сутринта ме е яяяяяяяяяяяд като се видя.

# 73
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Винаги, независимо колко е късно. Аз по принцип имам проблемна кожа и ако не я почистя става по зле.

# 74
  • Мнения: 649
Винаги, независимо колко е късно. Аз по принцип имам проблемна кожа и ако не я почистя става по зле.
И аз съм така. Никога на пропускам, независимо колко съм уморена, защото на другата сутрин е  af newsm45

Общи условия

Активация на акаунт